Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam optimista sto se igre tice. Mislim da ce ovoliki hejt bas da ga isprovocira da izvuce maksimum iz sebe. Jer je skapirao da je teniski teren bio i ostao mjesto na kom on ima najvise da (po)kaze.
    Last edited by Joker; 23-06-20, 15:19.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Ja sam optimista sto se igre tice. Mislim da ce ovoliki hejt bas da ga isprovocira da izvuce maksimum iz sebe. Jer je skapirao da je teniski teren bio i ostao mjesto na kom on ima najvise da (po)kaze.


      Ne znam bas, trudis se da pomognes, rizikujes mnoge stvari, najaktivniji si u teska vremena pod velikim rizikom i na kraju ispadnes bio-terorista. Idiot godine, poznavajuci njega ne vidim kako lako moze preci preko ovoga. Cim otvoreno slave sto je pozitivan to dovoljno govori da je ovo igra u kojoj je sve dozvoljeno.
      Last edited by DinoFC; 23-06-20, 15:23.

      Comment


      • Opste teniske diskusije,vijesti...

        Ja baš mislim da će ga boleti uvo. Iskreno. Nije on baš toliko glup.

        Mislim da je sve ovo izraz njegovog stava prema čitavoj situaciji jer ima inside info.

        Nemoj da se lažemo, nije on baš toliki debilčić. Namerno je sve ovo uradio. Nadahnut Radovanom Damjanovićem i Milošem S Milojevićem pogledao je Venetian Conspiracy od Webstera Tarpleya i onda prkosi mračnim silama venecijanskog plemstva u Londonu.

        #matorifurajusealigatori


        Sent from my iPhone using... using my brain cells
        Last edited by Cassius Clay; 23-06-20, 15:25.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Juce je bila dobra fora, danas odjednom nije
          nije mi bila dobra fora ni juce,pobrkala si me sa nekim

          ali to nije poenta,poenta je da ni slovce nisu dobili ostali koji su ucestvovali u tim provodima,ni zverev,ni dimitrov,ni to odbijanje da se testira (ako je istina) ni drazave koje su dale dozvole...NIKO-samo novak.

          vladan je pomenuo PR tim,ali ne...ima tu nesto dublje,sto ja ne razumem,ili ne znam-cime je djokovic TOLIKO uvredio teniski i neteniski svet,covek se borio kao lav,ima porodicu,dvoje dece,da nikad nije uvredio nekog (ili ja opet ne znam) da mogu,lincovali bi ga
          Last edited by Beocca; 23-06-20, 15:28.
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Cim otvoreno slave sto je pozitivan to dovoljno govori da je ovo igra u kojoj je sve dozvoljeno.

            niko nikad nije bio ovoliko gazen...NIKAD!
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by Kulambara View Post
              niko nikad nije bio ovoliko gazen...NIKAD!

              Ovo je vise kulminacija svega. Otkako je poceo da dere Federera i te price kako je negativac pored Feda I Rafe i konstantne netrpeljivosti prema njemu i trazenju dlake u jajetu u svim potezima, preko Gimelstoba, pa cijele price u vezi pseudo nauke, vakcine ovo je vrh ledenog brijega u hejtu koji se akumulirao svih ovih godina gdje su na tacni dobili za njih opravdan i valjan razlog da ga lincuju kako su mastali oduvijek
              Last edited by DinoFC; 23-06-20, 15:32.

              Comment


              • edit-pa i rafa dere federera i prestice ga po mbroju slemova...ne moze biti SAMO to
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Kulambara View Post
                  pa i rafa dere federera i prestice ga po mbroju slemova...nije to
                  Ne, ne. Fed i Rafa su sklopili poslovno-prijateljstvo koje se prenijelo na zajednicki fan base. Gdje se oni sada posmatraju kao jedno. Pogotovo je relaksirano otkako je Fed naslago pobjeda protiv Rafaela
                  Last edited by DinoFC; 23-06-20, 15:35.

                  Comment


                  • Fed i Rafa su samo teniseri. Fed bi proizvodio sir da nije teniser, Rafa bi se jurio sa bikovima i pravio iberijsku pršutu.

                    Ovaj Nolo je već isti Tesla po fizionomiji, pravi Dinarac. Gde god dodje zna jezik, oni ljudi imaju kompleks niže vrednosti.

                    Nemaju uopšte tu duhovnu komponentu koju on ima, pogotovo Federer i anglosaksonci. Kod njih je materijalno jedini meritum.

                    Kako da im ne smeta???


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Svaka njemu cast kako trpi te idiote iz civilizovane Evrope i Amerike.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Ne, ne. Fed i Rafa su sklopili poslovno-prijateljstvo koje se prenijelo na zajednicki fan base. Gdje se oni sada posmatraju kao jedno. Pogotovo je relaksirano otkako je Fed naslago pobjeda protiv Rafaela
                        sta,nasli su zajednickog neprijatelja?

                        ni to ne moze biti uzrok takvog sveopsteg hejta

                        nedavno sam naisao na cover nekog magazina gde za lendla stoji SAMPION ZA KOG NIKO NE MARI

                        bilo mi tuzno...sad bih bio srecan da za ovog niko ne mari
                        Wizard

                        Comment


                        • Jedan od rijetkih normalnih tvitova koje sam procitao


                          Last edited by DinoFC; 23-06-20, 15:43.

                          Comment


                          • sve trcim da mu verujem,vise mi se i on smucio

                            ovaj mi je bolji,stavio sam ga u fan klub,al evo i ovde

                            Last edited by Beocca; 23-06-20, 15:49.
                            Wizard

                            Comment


                            • https://twitter.com/MichalSamulski/s...331306496?s=19

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Ne, ne. Fed i Rafa su sklopili poslovno-prijateljstvo koje se prenijelo na zajednicki fan base. Gdje se oni sada posmatraju kao jedno.
                                To prosto nije tacno. Mnogo, previse je Nadalovih navijaca koji otvoreno postuju (da ne kazem: vole) Novaka, da bi tako nesto moglo biti istina.

                                Comment

                                Working...
                                X