Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huhu, kakva streljana, sunce ti poljubim. Kako im se ovako servirao, nevjerovatno. Jos svakako negativac u cijeloj prici, filmski.

    https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1699245

    Nek napise jos pride White lives matter da zaokruzi krug
    Last edited by DinoFC; 23-06-20, 14:28.

    Comment


    • sad bi bilo legendarno da se Nole oglasi jednim kratkim twitom:

      Pucajte, ja i dalje držim čas!

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Vala, to obracanje vlastitim imenima, a ja ni jednog Uroša ne vidju odje...
        Ako mislis da zovem nekog kako ne treba, piiiiiip grdno se varas. Ovde sve zovem po prvom niku, kako bog zapoveda, a mogu da ih menjaju do sutra, samo mi traba jos da pamtim svaki sledeci nik


        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dobro, Olivera, nije ni vazno kakvi su nikovi nekad bili, vazno je da mozemo da se zovemo kako nam volja.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Huhu, kakva streljana, sunce ti poljubim. Kako im se ovako servirao, nevjerovatno. Jos svakako negativac u cijeloj prici, filmski.

            https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1699245

            Nek napise jos pride White lives matter da zaokruzi krug
            najgori je lekip sa naslovnicom,al boze moj...posle bitke,svi djenerali

            meni je zapravo zanimljiv ta sociopatska strana svega,kao da su svi zeleli da ne uspe,da se upravo ovako nesto dogodi...i dogodilo se..

            niko od navedenih nije javno digao glas da kaze nemoj(te),nije to dobro i sad kao copor kidaju...nimalo empatije od nikog...ja to ne razumem

            moze se napraviti psihijatrijska disertacija na novaku djokovicu...
            Wizard

            Comment




            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Kulambara View Post
                najgori je lekip sa naslovnicom,al boze moj...posle bitke,svi djenerali

                meni je zapravo zanimljiv ta sociopatska strana svega,kao da su svi zeleli da ne uspe,da se upravo ovako nesto dogodi...i dogodilo se..

                niko od navedenih nije javno digao glas da kaze nemoj(te),nije to dobro i sad kao copor kidaju...nimalo empatije od nikog...ja to ne razumem

                moze se napraviti psihijatrijska disertacija na novaku djokovicu...
                Ovde bas gresis, dosta njih se javljalo i pitalo se kako je ovo dobra ideja i kakva je to paralelna stvarnost u Srbiji kad je sve dozvoljeno.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ovde bas gresis, dosta njih se javljalo i pitalo se kako je ovo dobra ideja i kakva je to paralelna stvarnost u Srbiji kad je sve dozvoljeno.
                  ko od ovih sto se javljaju,ja nisam primetio
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Dobro, Olivera, nije ni vazno kakvi su nikovi nekad bili, vazno je da mozemo da se zovemo kako nam volja. [emoji3]
                    Bzvz ti pokusaj i ne, ne mozes nikog da zoves kako ti je volja.

                    Joshmore "probudio" ti se Nik.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post


                      da...pise covek koji ima sedam mec lopti na jednonog federera i izgubi...takav mu je i smisao za humor
                      Wizard

                      Comment


                      • Od danas si Olivera, sreco.. pa se gicaj koliko ti volja.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Bzvz ti pokusaj i ne, ne mozes nikog da zoves kako ti je volja.

                          Joshmore "probudio" ti se Nik.
                          kirgios?

                          cekam bena,on nije
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Kulambara View Post
                            da...pise covek koji ima sedam mec lopti na jednonog federera i izgubi...takav mu je i smisao za humor
                            Juce je bila dobra fora, danas odjednom nije
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Djokovic mora da preuzme odgovornost, tu se svi slazemo. Ni ova izjava nije dovoljno dobra, ne vidi se kajanje vec vise opravdavanje, sto znaci da misli da je organizovanje turnira dobra stvar, da nije pogresna. To on i moze da misli privatno, ali za javnost to nije dovoljno dobro. Dakle jos jedna losa PR odluka. Nevjerovatno je da u danasnjem dobu on nema najvece strucnjake iz PR svijeta.

                              Ipak iako mora biti odgovoran Djokovic ne moze biti jedini, pa ni najvise kriv. Vecu krivicu treba da preuzmu Srbija i Hrvatska kao drzave jer su dozvolili masovna okupljanja, nastavili su sa zivotom kao da se nista ne desava. Hrvatska je ponosno bila covid free. Da su neke mjere ostale na snazi Djokovic ne bi mogao da organizuje turnir, toliko je jednostavno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas me interesuje na koju ce stranu ovo Novaka okrenuti, da li ce se sageti i siriti ljubav prema ljudima koji ga otvoreno mrze ili ce im se suprostaviti koliko-toliko. Iskreno, kredibilitet mu je bacen u blato i ugazen nogama i samim tim bi mu najbolje bilo da se povuce iz player councila. Puno toga je htio i trudio se najvise od svih igraca a vrlo neslavno zavrsilo. Cak su mu nalazili mane i u stvarima koje je dobro radio, za ocekivat je bilo haos kada napravi gresku. Moguce da ce uticat ovo vrlo lose na njega, ne iskljucujem tu mogucnost. Najvise zbog te zelje da ostvari svoje pozitivne namjere koje su mu se obile o glavu u crnom scenariju
                                Last edited by DinoFC; 23-06-20, 15:19.

                                Comment

                                Working...
                                X