Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Šta bi ovim hejterima više odgovaralo - da je Novak pozitivan ili ne
    Pitanje je isto sta bi Novaku vise odgovaralo?! Neka koronicica bez ikakvih simptoma bi mozda odgovarala da ne bude da se general izvukao ahhaha


    EDIT: Opa i Evans koristi priliku da šutira protivnika na podu, to Danny boy

    Comment


    • To sto Ameri i Englezi najvise kritkkuju svoje predsednike, briga me, gledam koga kritikuju od tenisera. Pa nikog, do Novaka, da li je to nervoza prema bolboju ili zurka na Adrija turi, isto je.

      Ok, hejteri su lepo docekali, naravno, vidi se iz baljezgarija koje pisu.

      A najbolje je Larisa to jasnila, koja i te kako ume da bude kriticna prema Novaku.
      Zeleo je to jako, video tu priliku, zaneo se prvise, ovi ga lose savetovali, jos ova banda koja krije broj zaarazenih i preminulih zbog izbora, videli dobru sansu za lovom, on vec liberalan po pitanju zastite, zivi za taj tenis i fakin Srbiju i jbg.

      Proci ce i ovo, samo da svi zarazeni prodju sto bezbolnije.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ne znam koliko je pouzdano ali ima i ta prica

          Comment


          • Izgleda da jeste i Troicki pozitivan
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • I ja videh Troicki i njegova trudna žena testirani pozitivno.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Da sam Novak trazio bih od ATPa da zabrane Benu Rotenbergu da prisustvuje konferencijma. Za neke stvari jeste u pravu, ali covek jednostavno ne podnosi Novaka i gotovo uvek preteruje kada prica o njemu. Dovoljno je prelistati njegov tviter za zadnjih par godina, i moze se naci i vise nego dovoljno dokaza. A najogre pored svega toga je da ga Novak prati na tviteru :/

                Comment


                • Taj nece prestati dok ne dobije batine, Djokovic kad bude na US Openu treba da ga malo propusti kroz sake i vise ga nece ni pomenuti. Ali jbg Djokovic je envajermentalista, kad ga vidi zagrlice ga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Tenis je carina mora se rec'
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja bas maloprije krenuh napisat da mi djeluje nemoguce da Novak nije pokupio Koronu, e sad kako se to sranje prenosi ne mora znacit ali mislim da su velike sanse. Ubo je Sandgro

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          To sto Ameri i Englezi najvise kritkkuju svoje predsednike, briga me, gledam koga kritikuju od tenisera. Pa nikog, do Novaka, da li je to nervoza prema bolboju ili zurka na Adrija turi, isto je.

                          Ok, hejteri su lepo docekali, naravno, vidi se iz baljezgarija koje pisu.

                          A najbolje je Larisa to jasnila, koja i te kako ume da bude kriticna prema Novaku.
                          Zeleo je to jako, video tu priliku, zaneo se prvise, ovi ga lose savetovali, jos ova banda koja krije broj zaarazenih i preminulih zbog izbora, videli dobru sansu za lovom, on vec liberalan po pitanju zastite, zivi za taj tenis i fakin Srbiju i jbg.

                          Proci ce i ovo, samo da svi zarazeni prodju sto bezbolnije.
                          Ma proci ce, ali nece se tako lako zaboraviti. Na stranu sto je virus znatno, hajde da kazemo slabiji trenutno, organizovao carina evente sa masovnim okupljanjima ljudi....
                          Premudri Novak.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • ako je Srdja mogao da prevaspita Viškovića, ne vidim problem da reši i Rotenberga, samo dok se sretnu
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • jbt,al je zapenio...


                              uza sve sto se pise,niko ne pominje da je bilo dobrovoljno,da ih niko nije terao na bahanalije ,kako ben pise...i ostalo

                              ovo je stvarno licno...
                              Wizard

                              Comment



                              • ovo je onaj video koji sam pominjao
                                Last edited by Beocca; 23-06-20, 00:56.
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X