Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    jbg preteruju na svakom koraku a ja ni ne pratim tenis. onda mogu misliti kako je ovima koji prate. ali ja navijam za njega evo kad je igro protiv federa u finalu wimbldona bas sam se radovo pobedi ali ne treba to goat i uzdizanje kad do toga jos nije dosao. kad dodje(ako) onda cemo na sva zvona...
    Pa kad ne pratis, ne znam sta ti uopste treba da se istrcavas sa zaključcima da li on uopste jeste ili nije GOAT. To nije titula koja se dobija nekom univerzalnom jednacinom, vec je vise subjektivan utisak ljubitelja tog sporta. Jer nisu slemovi jedini parametar, iako je i u toj trci vrlo blizu, a on i te kako drzi brojne rekorde i ima jake argumente za "najboljeg svih vremena". To sa slemovima je jako plitko, kao da kazes: "Klicko je najbolji bokser svih vremena", samo zato sto je, zaista, najduze vladao. Skoro 13 godina. Ali da li ga to cini vecim od Muhameda Alija, Tajsona i sl? Ne, bogome...

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Pa kad ne pratis, ne znam sta ti uopste treba da se istrcavas sa zaključcima da li on uopste jeste ili nije GOAT. To nije titula koja se dobija nekom univerzalnom jednacinom, vec je vise subjektivan utisak ljubitelja tog sporta. Jer nisu slemovi jedini parametar, iako je i u toj trci vrlo blizu, a on i te kako drzi brojne rekorde i ima jake argumente za "najboljeg svih vremena". To sa slemovima je jako plitko, kao da kazes: "Klicko je najbolji bokser svih vremena", samo zato sto je, zaista, najduze vladao. Skoro 13 godina. Ali da li ga to cini vecim od Muhameda Alija, Tajsona i sl? Ne, bogome...
      pa ja pratim jedan drugi sport(ove) i vrlo dobro znam sta je goat.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • I Zverev negativan, ali se izvinjava svima sto je pristao da igra turnir i tako ih izlozio riziku

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novaku je bolje da se ne oglasava hahaha Da se povuce u medijsku tisinu jedno 20 dana

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            I Zverev negativan, ali se izvinjava svima sto je pristao da igra turnir i tako ih izlozio riziku
            Jeste se izvinio ljudima koje je mozda ugrozio, ali nije se izvinio zbog toga sto je igrao turnir. Barem ne u ovom tvitu koji si postavila.
            Last edited by 147; 22-06-20, 13:07.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Jeste se izvinio ljudima koje je mozda ugrozio, ali nije se izvinio zbog toga sto je igrao turnir.
              ...by playing this tour
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                ...by playing this tour
                Aj polako da prevedemo tu recenicu. Izvlacis iz konteksta. Dakle, sta znaci "I deeply apologise to anyone that I have potentially put at risk by playing this tour". Ja bih ga preveo sa " Duboko se izvinjavam svima koje sam potencialno izlozio riziku igrajuci ovaj(Adria) tur." Mislim da je dovoljno jasno odatle da se on ne izvinjava zbog toga sto je igrao tur, vec sto je neke ljude izlozio riziku. Uostalom, niko ga nije terao da igra fudbal, da ide na onu zurku, igra kosarku itd. Mogao je da nosi masku, drzi distancu, i na taj nacin nikoga ne izlozi riziku i plus posalje svoju poruku u svet.

                Comment


                • Bolesna vremena su dosla. Zasto su svi sokirani i iznenadjeni ovim, kada ce Korona postati realnost jer ocito ce biti tu sa nama i sta treba ova planeta da radi da bi ugodila ovim dusebriznicima sto postuju pandemiju. Mnogo gresaka je napravljeno u organizaciji ali da se svi prave budale kao da je ovo prvi slucaj u svijetu mi je van svske pameti

                  Comment


                  • Slazemo se prevodom, samo sto mi se cini da se izmedju redova i izvinio sto je uopste igrao tour.
                    Moguce da gresim, ali mi tako zvuci.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Novaku je bolje da se ne oglasava hahaha Da se povuce u medijsku tisinu jedno 20 dana
                      To ne bi bilo dobro, ali da ce biti u izolaciji taman toliko - hoce! Jer ce biti pozitivan, ali ce objaviti da nije.. i prelezace grip doma, s andjelima.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Novaku je bolje da se ne oglasava hahaha Da se povuce u medijsku tisinu jedno 20 dana
                        Svakako da treba da se povuce negde do mastersa u Njujorku, ali mora da bude javno da li ima virus ili ne. I generalno treba da se izadje sa nekim saopstenjem od strane Adria tura ( i delom Novaka) koje ce biti paznjivo napisano.

                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Slazemo se prevodom, samo sto mi se cini da se izmedju redova i izvinio sto je uopste igrao tour.
                        Moguce da gresim, ali mi tako zvuci.
                        Moguce je da si u pravu. Doduse siguran sam da teniseri ne pisu ovakva saopstenja slucajno, vec da imaju nekoga im paznjivo sastavlja tekst. Ponekad je pametno ostaviti nesto izmedju redova...
                        Last edited by 147; 22-06-20, 13:18.

                        Comment


                        • Naravno da treba da se oglasi i da se pospe pepelom, debelim.

                          Bojana ti si ok?

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jesam, samo sam ostala i ove nedelje kuci, a trebala sam konacno da krenem na posao.
                            Medjutim, javila sam sta se desilo i onda sam se dogovorila da je sigurnije da ostanem jos nedelju dana, to su onda te 2 nedelje samoizolacije.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • A sta ako ih je Krajinovic sve zarazio?
                              On je bio na onoj zurci kod Cece...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • i ja mislim da treba da se oglasi...

                                no rubljev je negativan,pa nije valjda novak toliki baksuz (da ne kazem nesto drugo).,bio je bas blizu grigora dok su igrali basket
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X