Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Jer mogu biti 3 negativna testa pa onda da budes pozitivan. Ma ima milion nelogicnosti u vezi ovog sranja
    A postoji obaveza koliko puta se testiras ili se testiras dok ne bude pozitivno? Pitanje je ozbiljno, ovaj drugi deo je sarkasticno napisan... Koja glupost jbt.

    Comment


    • a derbi...a izbori... a...
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Da nije Novak akter priče nebi se dizala velika prašina. Kako stvari stoje vjerovatno će svaka šuša dati svoje (negativno naravno)mišljenje na ovu temu - mislim na teniski svijet.
        Jesi li video onu zensku egzibiciju u Pragu, koja je bila kad i ova u Beogradu. Niko je nije ni spomenuo. Sa publikom naravno.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ajd ga napusi tamo i prestani ovde da ga pominjes. Lik je nebitan.
          lik je vrlo bitan,u tom je problem

          i nemoj na mene tako,ja komentarisem i nista vise
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            A postoji obaveza koliko puta se testiras ili se testiras dok ne bude pozitivno? Pitanje je ozbiljno, ovaj drugi deo je sarkasticno napisan... Koja glupost jbt.
            Pa prosjecno u 7 dana se sa sigurnoscu moze znati da li imas definitivno ili ne, ako bude sad negativan vjerovatno ce kroz 7 dana opet uraditi

            Comment


            • Ma bre gluposti. Oni se svi testiraju sad zbog javnosti. A npr. bojana BG ne mora da se testira jer ne želi... jer je običan čovek. Ili bilo ko, ko je bio u blizini nekoga ko je pozitivan. Ako si javna ličnost mora da se testiraš, a ako nisi, ne mora da se testiraš.

              Pazi sad foru. Oni komotno mogu svi da zableje tamo i kažu, ej sedi u sobu 2 dana, pravi se da čekaš rezultate. Dogovore se sa institucijom. Objave negativno i ćaooooooo.

              Comment


              • Originally posted by Kulambara View Post
                lik je vrlo bitan,u tom je problem

                i nemoj na mene tako,ja komentarisem i nista vise
                Nije tacno, vec ga ti pravis bitnim.
                Koga zanima nek ga cita tamo, ovde je stvarno iritirajuce.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Pa prosjecno u 7 dana se sa sigurnoscu moze znati da li imas definitivno ili ne, ako bude sad negativan vjerovatno ce kroz 7 dana opet uraditi
                  Ne razumem zbog čega bi se opet testirao... Ubiše se od love na te testove... Haos.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Ma bre gluposti. Oni se svi testiraju sad zbog javnosti. A npr. bojana BG ne mora da se testira jer ne želi... jer je običan čovek. Ili bilo ko, ko je bio u blizini nekoga ko je pozitivan. Ako si javna ličnost mora da se testiraš, a ako nisi, ne mora da se testiraš.

                    Pazi sad foru. Oni komotno mogu svi da zableje tamo i kažu, ej sedi u sobu 2 dana, pravi se da čekaš rezultate. Dogovore se sa institucijom. Objave negativno i ćaooooooo.
                    Valjda se testiraju zbog svog zdravlja, a ne zbog javnosti

                    A kod nas ni ne mozes tako lako da se testiras, ako si niko i nista, to je vec druga prica
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sto se Novaka i njegove odgovornosti tice, tu najvise stvar sad moze da iscupa sami Grigor. Da prozbori koju na zadatu temu i da dzentlenski preuzme dio odgovornosti, da ne ispadne kao da ga je Novak zvao na klanje.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Valjda se testiraju zbog svog zdravlja, a ne zbog javnosti

                        A kod nas ni ne mozes tako lako da se testiras, ako si niko i nista, to je vec druga prica
                        Ne bih rekao. Ako imaš pare ima gde da se uradi test.

                        Comment


                        • Ma ko će znati gdje je Griša navuko virus. Jel se ono Dominik testiro kad je otišao iz BG i sve bilo ok. Kad je onaj njegov turnir, možda ovo pokvari i njegove planove.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Ne bih rekao. Ako imaš pare ima gde da se uradi test.
                            Treba ti veza, ne mozes uopste lako da se testiras
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nije tacno, vec ga ti pravis bitnim.
                              Koga zanima nek ga cita tamo, ovde je stvarno iritirajuce.
                              ja pisem sta mislim,ako je tebi irititajuce,nije moj problem...uvek mozes skrolovati (brw,novinar NY tajmsa JESTE bitan)

                              svoj bes ne usmeravaj ka meni

                              ako vec zelis,reci cu do kraja...da okej,turnir i ostalo,a sta velis za zurku posle?

                              dole si komenarisala cecinu proslavu,ako se dobro secam
                              Wizard

                              Comment


                              • Znači Novaka bi trebalo onda da razapnu i srpske i hrvatske štampe? Živo me zanima kako tamo pišu u ovom ttenutku...

                                Comment

                                Working...
                                X