Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Vlast u Bg je morala da testira igrace,zasto nije??Ne znam,u Hrvatskoj do pre 4 dana nijr bilo zarazenig,dakle najveca krivica je na nasim strucnjacima i preporykama
    Dr. Kon je odgovorio na to odavno. Testiranje nije obavezno. Ako predsednik države odbija da se testira onda tu nema neke dileme.

    To što neko barata nekim brojevima, danas 39, sutra 17. To su manipulacije.

    Comment


    • Ivanisevic kaze da se pre tri dana testirao i da je negativan.
      Sada idu svi na testiranje.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Comment


        • Biće zanimljivo ovih dana

          Comment


          • Ma cijeli ovaj koncept je i tekao kao da korona ne postoji i svi oni su to prihvatili, ja licno to postujem ali su mnogi svoj ugled i reputaciju stavili na kocku zbog toga, ponajvise organizator. Ako prodje bez prevelike pompe bice mi drago ali rizicno sve u svemu a najmanje sto se tice nekih zdravstvenih posljedica.

            Comment


            • Vauuu kakva ekskluziva [emoji6] @belgrade_owl

              A Ivanisevic i Viskovic u soku. Jbt gde ovi ljudi zive.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Koji je tvoj problem?

                Mislis da nece da ga napadnu zbog ovog? Sta je tu botovsko?
                Moj problem je što ti pišeš nebuloze i kao bot. Napašće ga neko iz medija normalno, ljudi žive od toga. Svakako se ne očekuje od normalne osobe da napiše to što si ti napisala. Nije on sam organizovao turnir nego je učestvovalo brdo ljudi. Igrao se fudbalski derbi pred 20k ljudi, tako da ne vidim problem nikakav.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Moj problem je što ti pišeš nebuloze i kao bot. Napašće ga neko iz medija normalno, ljudi žive od toga. Svakako se ne očekuje od normalne osobe da napiše to što si ti napisala. Nije on sam organizovao turnir nego je učestvovalo brdo ljudi. Igrao se fudbalski derbi pred 20k ljudi, tako da ne vidim problem nikakav.
                  Ja pricam o svetskim medijima, a on je organizator, to sto je Djole direktor turnira, to je apsolutno nebitno.
                  Cekaj par sati, samo dok otkucaju tekst, pa cemo videti ko je bot
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ako si citao tw pre svega, vec ga razapeli jos u Beogradu, sada krece tek ludilo.
                    Ne samo mediji, vec i protivnicki navijaci.

                    Evo i Viskovic o tome prica, a i Grisa je mogao da se zarazi bilo gde, no dzabe sad.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ako si citao tw pre svega, vec ga razapeli jos u Beogradu, sada krece tek ludilo.
                      Ne samo mediji, vec i protivnicki navijaci.
                      Botu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Vauuu kakva ekskluziva [emoji6] @belgrade_owl

                        A Ivanisevic i Viskovic u soku. Jbt gde ovi ljudi zive.
                        Naravno da nije ekskluziva, samo je smesno sto je sada video sa tvita obirsan... zasto bi to neko uradio?

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Naravno da nije ekskluziva, samo je smesno sto je sada video sa tvita obirsan... zasto bi to neko uradio?
                          Ne razumem, gde obrisan.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ja pricam o svetskim medijima, a on je organizator, to sto je Djole direktor turnira, to je apsolutno nebitno.
                            Cekaj par sati, samo dok otkucaju tekst, pa cemo videti ko je bot
                            Napisao sam ti da si bot jer si ti napisala kao da je on sam organizovao turnir i zarazio ljude. Eto da ti nacrtam. Tako nesto moze da napise samo neko u nivou Informera i Blica.

                            Svakako da ce sad da pišu svašta ali nisi zbog toga dobila atribut. To nije neka pamet.

                            Comment


                            • Lako je sad biti pametan ali su u organizaciji ovog eventa morali uvest testiranje barem prije pocetka turnira, da prikazu barem koliko-toliko da se pazi na te osnovne stvari i da bi se moglo prevenirati. Kao sto su iz onog UTS objavili kao Thiem odmah testiran cim je stigao na turnir.

                              Comment


                              • Ne znam, na tvitu koji sam postavio ja ne vidim vise video, odnosno pise da je tviter nalog zasticen.

                                Comment

                                Working...
                                X