Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smiri se, bolje bi ti bilo [emoji34]
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • I saw what you did there, veprino masna.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Upravo to

        Slazem s Oljom, ne treba slusati razne kreature, npr gosp Jovan Deretic

        Koliko zapadni mediji mozda pretjeruju u kritici prema Djokovicu, toliko kod nas vlada diktatura se ne smije nista reci protiv istog
        Mislim da ne znas značenje reči diktatura.

        I deluje kao da ne znaš koliko se u Srbiji priča svašta za Novaka, bukvalno najgore stvari. Ovo je sportski forum, stoga velika većina ovde podržava Djokovića, pa i burnije reaguju, ali itekako sme da se priča. Pa ja sam zajedno sa 5000 ljudi pevao plati porez pi*ko ciganska.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ne moze Ivane pobogu da se poredi sa nenormalnim Trampom, daj ne preteruj i poslusaj sta je Novak TAČNO rekao.
          Rekoh slusaj.
          Ma nisam ga ja poredio sa onom budalom nego sam to naveo kao primjer sta znaci javna rijec.
          Nije ni Tramp mislio vjerovatno da ljudi treba da piju detardzent,kad je ono rekao.Isto tako ne mislim ni da je Novak htio da kaze,ljudi nemojte da se vakcinisete,to ne valja.
          Ali ce to tako da ode u javnost,nece ni 2% ljudi da preslusa sta je on rekao,nego ce svi naslovi da budu" ja licno nisam za vakcine"-Novak Djokovic.To nije smio da kaze i nema potrebe dalje da se raspravljamo oko toga.To je samo moj stav.
          Last edited by E1_PG; 30-04-20, 14:37.

          Comment


          • Bio sam sarkaatican oko diktature naravno

            Ma znam zero, dio ljudi koji ga pljuje oko poreza itd, idioti su to, on svako malo daje novac u humanitarne svrhe

            Samo vecina ide u drugu krajnost, Novaka cini nedodirljivim, uvrijede se oni kad neko Djokovica napadne , neko ponasanje kao da je on vodja svih Srba kojeg Zapad zeli da sjebe, licne frustracije izbacuju na druge preko Novaka ( fejsbuk Srbende vs Kon)

            Comment


            • cak ni u sarkasticnom obliku ne vidim kako moze da se iskoristi, al ajde.

              ne verujem da je tu bilo koga briga za porez, bar mene nije, ali jbg, došao si na gostujući teren, neću ti aplaudirati.

              ja sam Kona prvi pljuvao, i opet ću ako treba, zato što baš ne podnosim licemerne ljude. i nisam od onih koji uvek i svuda brane Novaka, niti njegov neki hard core navijač, ali u ovom konkretnom slučaju ga branim jer je nešto izvučeno iz konteksta i sad se raspravlja o tome, a bitnije bi bilo raspravljati o govnarima koji izvlače stvari iz konteksta i guraju u prvi plan.

              nikome nije dužan ništa, može da kaže šta god hoće, dokle god ne savetuje ljude da rade ovo ili ono. čovek je pričao o hipotetičkom nastavku sezone uz uslov vakcine i izneo je svoje mišljenje. ti što smatraju da treba da govori ono što oni misle da treba mogu da produže dalje.

              kad kažete da utiče na ljude, baš me zanima koliko je ljudi tipa izbacilo meso iz ishrane jer je Novak to uradio
              Last edited by mark !t zer0; 30-04-20, 14:46.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                I saw what you did there, veprino masna.
                Brt agresivan si postao,napao si me a ja nisam navikao na takvu komunikaciju jer sam osjetljiv i tako onda i reagujem.
                Uvijek zbog toga pokusavam da budem miroljubiv,nisam materijal za svadjalicu.Pucam psihicki.
                U svakom slucaju izvini.
                Last edited by E1_PG; 30-04-20, 15:55.

                Comment


                • Samim tim što na nekoga može sportista da utiče i to da im našteti je neka vrsta prirodne selekcije.

                  Slažem se sa Markom, nekima je ovde logično da istoričiar, koji je čitav život tome posvetio, lupeta gluposti o istoriji i bude totalan diletant, a to ne može da bude slučaj sa doktorima? Pogotovo sns doktorskom strukom koja je i sama sebe u par navrata demantovala.
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Svakom je jasno da je izvuceno iz konteksta ali to je na Djokovicu i njegovom pr timu da razmisljaju o tome

                    Problem je sto ljudi idealizuju svakog, pa kad Tramp kaze u fazonu 'Ee izgleda dezinfekciona sredstva efektivna protiv korone' neki njegovi glasaci uzmu pa se truju istim

                    Tako i Srbi najvise citaju tabloide pa isti te Djokoviceve rijeci izvrcu i sludjuju vec sludjen narod. Mozes reci nije on kriv, rekao je samo svoje misljenje ali on je apsolutni Srbin br 1. Nisu svi razumni kao Sova i Olja da misle svojom glavom i tumace razumno, tj vecina nije

                    Nerealan pa Kon nije SNS struka, on je tu decenijama unazad. Kakav je da je, to je vrlo vjerovatno najbolje sto imamo. Sta god rekli o ljekarima, super su kako funkcionisu mnoge oblasti. Beograd je i danas apsolutno centar ove regije u smislu zdravstva, iz cijele BiH ljudi idu na VMA, klinicki kad imaju neki tezi zdravstveni problem, idu na studije medicine ( Tuzla ima jaku bolnicu gdje su doktori masovno studirali u BG) itd.
                    Last edited by BorisUnited99; 30-04-20, 15:01.

                    Comment


                    • A ja ti kažem da on to nije uradio da bi se dopao nekome, ili da bi marketinški profitirao, već jer tako misli.

                      Bukvalno da je rekao vakcinisaću se čim se pojavi prva vakcina da bih putovao, niko reč ne bi rekao i profitirao bi marketinški. Ali bi lagao da se dopadne nekom.

                      Ne znam kako je to tvoj problem ako ti nećeš popiti dezinfekciono sredstvo ili nećeš odbiti vakcinu? I nije isto, Trump je predsednik države koja se bori protiv virusa koji je to rekao na konferenciji za štampu. Novak je u instagram live-u rekao da ne bi voleo da ga neko primora na vakcinu, i plus ostvio mogućnost da se predomisli.

                      Po meni je mnogo važnije što je još rekao DA ON NIJE STRUČNJAK I NE MOŽE DISKUTOVATI O TOME, ali da bi voleo da se otvori diskusija medju strucnjacima, jer ima i onih koji imaju drugačije stavove. Hajde o tome da diskutujemo.

                      Kon je ćutao kada su se kleberili na konferenciji za štampu, ćutao je na još mnogo štošta, ali je glasno obrusio Novaku Djokoviću na fejsbuku. Naravno da ću da stanem na drugu stranu, čak i da Novak priča najveću gluppst na svetu.

                      Na mnogo više ljudi utiče Pink i Vučić pa nikad ništa nije rekao.
                      Last edited by mark !t zer0; 30-04-20, 15:11.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Jadna je moja argumentacija da je njegova rec nosi odredjenu tezinu i da mora da pazi sta prica.
                        Neka je jadna, ali ja smatram da svako ko je na nekom polozaju mora da bude svestan svojih izjava i postupaka i da bude svestan da ce ljudi da kritikuju i analiziraju.
                        Hajmo ovako...
                        Stoji da Novakova reč ima težinu, ali opet on nije rekao :"Nemojte da se vakcinišete."
                        Rekao je da on lično u ovom trenutku ne bi želeo da ga neko primora/obaveže/natera na vakcinaciju, što ne znači da neće promeniti mišljenje.
                        Ja razmišljam isto iz prostog razloga- nemam sve informacije.
                        Za početak onu osnovnu da li je sezonska bolest ili ne?
                        Sa ovim informacijama koje trenutno imamo da li bi se ti vakcinisala?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Jadna je moja argumentacija da je njegova rec nosi odredjenu tezinu i da mora da pazi sta prica.
                          Neka je jadna, ali ja smatram da svako ko je na nekom polozaju mora da bude svestan svojih izjava i postupaka i da bude svestan da ce ljudi da kritikuju i analiziraju.
                          tako je...i tu je pokazao da je glas razuma u sveopstem kolopletu...

                          ni sami lekari ne mogu da se sloze oko sustinskih stvari,da li je virus in vitro,ili ne,maske nositi,ne nositi,da li je imunitet trajan ili ne i sad jos insistirati na hitnom uvodjenju vakcine,jer posao propada...kako da ne

                          tak da novak ima puno pravo

                          i ja da napomenem da sam vakser,da ne bude zabune
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Hajmo ovako...
                            Stoji da Novakova reč ima težinu, ali opet on nije rekao :"Nemojte da se vakcinišete."
                            Rekao je da on lično u ovom trenutku ne bi želeo da ga neko primora/obaveže/natera na vakcinaciju, što ne znači da neće promeniti mišljenje.
                            Ja razmišljam isto iz prostog razloga- nemam sve informacije.
                            Za početak onu osnovnu da li je sezonska bolest ili ne?
                            Sa ovim informacijama koje trenutno imamo da li bi se ti vakcinisala?
                            Shvatas da sam ja nebitna, ali bas totalno nebitna...
                            On kao javna licnost ima odgovornost i mora da pazi sta prica, to je jednostavno tako.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • kako Mara fino u 2 posta objasni i elegantno poentira.. blok retern, pa forhend pasing...fssss GSM Marija81

                              nego cuh li dobro Wishkovica da ce se za 50 god tek poneko sjecati Mareja Vavrinke i komp?
                              pa naravno da neki buduci laici nece, kao sto ni ovim danasnjim imena Kodesa,Nastasea.. ne znace nista
                              kao sto je pomenuti tek na asistenciju kolege doznao da je "simpaticna tetkica" koja vodi vimbldonski ceremonijal zapravo bivsa sampionka Rolan Garosa itd itd

                              I da,kad ga vec pominju, ono za Nastaseov tihi bojkot - bullshit. moze danas da prica sta hoce ali taj bi tad i sad dupe dao za pehar WB a oni udarili o tankovanju, sekuritatea,generali ...kako da ne

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Shvatas da sam ja nebitna, ali bas totalno nebitna...
                                On kao javna licnost ima odgovornost i mora da pazi sta prica, to je jednostavno tako.

                                Pa meni je bitno, eto možda recimo sa argumentima uspeš mene koja trenutno razmišljam kao on, da ubediš da promenim mišljenje...

                                P.S. I tvoja reč ima težinu, pišeš na forumu koji čita određeni broj ljudi, da ne kažem publika, tako da je i ovde svaka izgovorena reč javna i dostupna širokim narodnim masama...

                                Svako od nas mora imati stav o važnim temama. Nećeš mi valjda reći da nemaš stav i mišljenje o ovoj temi?

                                Ako si za vakcinu a u nedostatku informacija onda msm da si podložna manipulaciji...i da letiš za masom...

                                Ako si pak protiv vakcine onda se zapravo slažeš se sa Novakom u načelu i sve ono što si rekla pada u vodu...

                                Eto valjda sada kontaš koliko je moje pitanje upućeno tebi bilo na mestu...

                                Ali kao i obično konkretnog odgovora i direktnog nema, i verovatno ga neće ni biti, već sve nešto okolo, uvijeno itd....

                                P.S. Ako teniserima za putovanje bude uslov vakcina protiv korone, zašto ih onda ne vakcinišu i protiv sezonskog gripa, npr.?
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X