Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja isto, mislila sam da ce biti zanimljivije
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nadal pobjedio Sapovalova.Vamos!!!!

      Comment


      • ipak se Feli sprdao
        ali svi su se primili, sve moguce agencije i novinari

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • za lenjivce i one koje mrzi da sami maju sa statistikom ujedno,i profil koji pokazuje da je moguce objediniti svu trojicu kako treba...brzo raste broj pratilaca i sada nema jos ostrascenih il ih ja nisam video

          twitter.com/Big3Tennis

          a ovo mi zanimljivo,al to je onaj komentator sa,mislim,najodvratnijom boom glasa na svetu

          Last edited by Beocca; 28-04-20, 03:38.
          Wizard

          Comment


          • Nevjerovatno.

            Career Matches Played:

            Federer: 1513

            Djokovic: 1098

            Career Wins Against Top 10 Players:

            Federer: 224

            Djokovic: 212

            Comment


            • dobro pitanje

              Comment


              • ja bih dzokarino polufiunale RG 2011
                Wizard

                Comment


                • Nema me neko vreme a vi se raspisali kao raspomamljeni..no krenimo redom...

                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Sa tim da ovo nema veze sa tenisom nego sa zdravim razumom, u trenutku kad je sve neizvesno, kad se ne zna kad ce vakcina, da li ce vakcina, budi pametan i cuti, zadrzi misljenje za sebe. I zato sam napisala da je ispao glup i stojim iza toga...
                  Samim tim ni mi nemamo pravo na mišljenje da li je nečije mišljenje glupo ili ne?
                  Odnosno nemamo prava da sudimo da li je Novak u pravu ili ne, jer nemamo sve informacije?

                  Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Novak je takodje i protiv operacija, ovo nije napad vec iznosenje cinjenice
                  A ipak je odradio operaciju?

                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Pa sta onda prica, hoce kaki, nece kaki...stizemo do tog da je bolje da cuti trenutno
                  Odgovorio na hipotetičku situaciju...i kako misli trenutno...
                  Ako mora da se vakciniše da bi putovao uradiće to iako se to kosi sa njegovim ubeđenjima...

                  Sem toga mislim da ne znamo dovoljno o virusu.
                  Ne znamo da li je virus sezonski ili ostavlja imunitet (kao npr. boginje) pa po tome razmatrati opcije za ili protiv vakcine...


                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Izgleda da razmisljaju o spajanju ATP i WTA
                  Ideja može biti dobra samo u jednom...smanjenje birokratije...
                  Ne znam kako zamišljaju da izvedu sve...
                  Da li će se svi turniri spojiti?
                  Nagradni fondovi biti isti i bodovanje?
                  Broj setova na GS smanjiti za muškarce ili povećati za žene?

                  Originally posted by ?????? View Post
                  Zamišljam ženski tenis u 5 setova na polufinalu nekog GS... To uža porodica ne bi došla da gleda to mučenje. Koja poslednja ostane na nogama, pobedjuje.
                  Zašto ne muški tenis u tri seta?

                  Možda bi bilo dobro da se svi mečevi igraju u tri seta osim SF i finala koje bi se igralo u pet?
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Novak nije imao operaciju. To je rutinski zahvata laparoskopijom, to nije operacija.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Novak nije imao operaciju. To je rutinski zahvata laparoskopijom, to nije operacija.
                      Pa jos gore onda jer je odbijao takav zahvat zbog uvjerenja u nadi da ce drugim metodama zacijelit.

                      Comment


                      • E Mara kad ovako dodje, pa 20 citata stavi i jos izvuce iz konteksta

                        Nisam rekla da je glupo misljenje, rekla sam da je ispao glup i da je morao da bude obazriviji, to nije isto.

                        A druga stvar vezano za spajanje ATP i WTA, vec je receno da se nece spajati turniri, to je otprilike drugi tvit bio...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Novak nije imao operaciju. To je rutinski zahvata laparoskopijom, to nije operacija.
                          invazivna intervencija jeste operacija,cak i osiguravajuca drustva je tako tretiraju-jaci dokaz ne treba
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Novak nije imao operaciju. To je rutinski zahvata laparoskopijom, to nije operacija.
                            Misliš artroskopija?
                            Čisto da se ne frljamo terminima...

                            P.S.Metoda je invazivna i zahteva anesteziju, samim tim ne može biti rutinski zahvat...naravno, svakako je blaža varijanta nego klasična operacija...

                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            E Mara kad ovako dodje, pa 20 citata stavi i jos izvuce iz konteksta

                            Nisam rekla da je glupo misljenje, rekla sam da je ispao glup i da je morao da bude obazriviji, to nije isto.

                            A druga stvar vezano za spajanje ATP i WTA, vec je receno da se nece spajati turniri, to je otprilike drugi tvit bio...
                            Još gore...Ispao glup?

                            Ne znam po čemu je trebao da bude obazriviji?
                            On je izneo mišljenje za koje je fino rekao da je moguće i da ga promeni.
                            Nije izneo i zauzeo stav da je protiv...
                            Ne znam šta je trebao da kaže?
                            Evo me, molim te ti prosvetli...kako je trebao da zvuči njegov odgovor na pitanje :"Da li si za vakcinaciju i da li ćeš se vakcinisati?"
                            Da se razumemo ja sam apsolutno za vakcinu ali kada jasno znamo da li je neka bolest sezonska i u drugoj varijanti da li ostavlja imunitet...
                            U ovom trenutku, sa manjkom tih informacija i ja se pitam da li bih se vakcinisala...Jer zaista, o Koroni jako malo znamo...

                            Što se tiče ovoga oko spajanja turnira...
                            Nisam izgleda najbolje obratila pažnju na taj drugi tvit...
                            Ako se turniri ne spoje i ne izjednače ATP i WTA onda je i spajanje nepotrebno...
                            Ideja mi se kao što rekoh dopada samo ukoliko dođe do izjednačavanja ATP i WTA po svim kriterijumima...
                            Od nagradnog fonda, bodovanja pa do broja odigranih setova na GS ...
                            S' tim u vezi , uslovno rečeno navijam, da se završni turnir tj. finale kao nekada igra na 3 dobijena seta...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Procitaj na pocetku zasto sam rekla da je ispao glup...
                              A on je javna licnost, njegova svaka rec se meri i mora 3 puta da razmisli pre nego sto da neku izjavu, makar bilo i u neformalnom razgovoru sa ortacima, koji je strimovan.

                              Evo ovde imas Viskovicev stav, lepo je rekao, na pocetku o tome pricaju, ali na 4:05 je sustina




                              A sto se tice spajanja WTA i ATP, nemam pojma sta imaju na umu
                              Spajanje turnira sigurno nece biti jer je to neizvodljivo, ono sto moze da se desi je neko uniformisanje turnira u smislu bodovanja, jer je na WTA haos, to je bas tesko ispratiti.
                              Isto tako, moguce je da ce imati isti striming servis, jer ATP ima TennisTV, ali WTA nema nikakav servis vec 2 ili 3 godine...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Odlican Visko kao i uvek.
                                "Najvise mi je zasmetala reakcija ljudi ovde, uvek se doceka na noz sve sto kaze, da nije opsteprihvaceno, a pogotovu kritike raznih kreatura...."hehe i docu potkacio, bravo Visko!

                                Na pocetku rekao:
                                "Novak mora da shvati da odmeri svaku rec pre nego sto je javno kaze"
                                E tu gresi. Novak sigurno to zna, ali on mora da kaze sta misli, on je takav, na dupe bi progovorio, i sjajno sto je takav. Koliko puta sam se na konferencijama, ranije, hvatala za glavu ..."imas li PR sluzbu, cuti vise!"
                                I volim sto je takav. Uvek da je takav. Mnogo je bolje i covecnije i tako si uvek svoj, nego oni sto cute, mrsomude i odgovaraju neutralno, da se slucajno nekome ne zamere. Licemeri.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X