Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto su digli frku, svako normalan je protiv vakcinacije.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Druže nemoj ovde da prosipaš spin fore. Ovde ima dosta članova koji imaju mozak. Tako da povuci se kao i bojanaBG dok ne dođe tvojih 5 min da spinuješ, pošto su vas sada svi oduvali.
      Niko mene nije oduvao, to je neka tvoja suluda projekcija stvarnost, ja sam otisla da gledam film, zato me nije bilo.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Pročitaš ovih zadnjih par stranica i skontaš da bi Đoković mogao da postane novi Tito, samo da to pozeli. Ljudi grizu za kritiku prema Đokoviću, ne daju na na Noleta, razapeli bi Bojanu i ovih par ljudi što imaju drugo mišljenje...

        I inače, mislim da smo svi ovdje mladi, ne vjerujem da je neko preko 40 godina recimo, a masa nas je u 20im godinama.. To koliku netoleranciju i agresiju pokazujete kroz postove je baš sjebana stvar, ali baš. Negativci totalni, ko starci neki ogorčeni

        I da, Đokovićev sam fan, više pasivni jer pratim samo eventualno Grend Slemove, da ne bude zabune
        Last edited by BorisUnited99; 20-04-20, 17:21.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne znam sto su digli frku, svako normalan je protiv vakcinacije.
          Zavisi.

          Ako ta vakcina zaista štiti čovečanstvo od bolesti svako normalan bi je prihvatio.
          Last edited by Karamazov; 20-04-20, 17:26.

          Comment


          • Al sto je najtuznije u cijeloj ovoj prici jeste da na kraju uopste nece biti vakcine, tako da zbog toga smatram iznosenje misljenja koje nije mainstream pogresnim potezom, pogotovo po pitanju vakcinacije.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Auuuh sta pisete
                Ovde o tenisu, o koroni, vakcinaciji u njenoj temi.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Zavisi.

                  Ako ta vakcina zaista štiti čovečanstvo od bolesti svako normalan bi je prihvatio.
                  Pa kad vidis koliko je ova prica oko korone ipak najahpovana jasno ti je da ce biti vakcina, ali ako ne bude obavezna, a ne bi trebalo da bude izbor je na tebi prihvatas li vakcinaciju ili ne. Sjecamo se odlicno kad je bio svinjski grip koja je prica oko vakcinacije bila, pa na kraju je svako ko se nije vakcionisao dobro postupio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Na kraju krajeva Njemci objasnili, ne umire se od korone, nego sa koronom. To je zapravo cijela poenta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Pročitaš ovih zadnjih par stranica i skontaš da bi Đoković mogao da postane novi Tito, samo da to pozeli. Ljudi grizu za kritiku prema Đokoviću, ne daju na na Noleta, razapeli bi Bojanu i ovih par ljudi što imaju drugo mišljenje...

                      I inače, mislim da smo svi ovdje mladi, ne vjerujem da je neko preko 40 godina recimo, a masa nas je u 20im godinama.. To koliku netoleranciju i agresiju pokazujete kroz postove je baš sjebana stvar, ali baš. Negativci totalni, ko starci neki ogorčeni

                      I da, Đokovićev sam fan, više pasivni jer pratim samo eventualno Grend Slemove, da ne bude zabune
                      Ovo je rasprava oko delikatne teme. Ova generacija uglavnom ne zna ko je Tito tako da i ne može da ga uporedi. Znaju naravno ko je bio ali ne znaju da li bi im se dopao jer je on bio političar a Novak je sportista.

                      Ništa se ne brini za bojanu, razapinje ona sve redom kad neko dira Federera.

                      Verujem duboko da ovde niko nije ogorčen već je ovo samo žestoka rasprava. To je sve.

                      Comment


                      • Mogu da se javim?

                        Ja imam ravno 50 g., taman kolko mi treba

                        Dal' ce biti vakcine ili ne, mene mindecj, a ne vakcininisem se ni protiv gripa, pazim se i cuvam, Bogu hvala imam dobar imunitet.

                        Svako ima pravo na svoje misljenje i Nole je dobro rekao, kakva prica o vakcinaciji (a otprilike treba 2 god. da se napravi)

                        Da budem zamorcic, ne pada mi na pamet.

                        Moje misljenje, ako je uopste bitno, plasenje cele planete.

                        Svako ima pravo na svoje misljenje i vidjenje.

                        Ako je Nole javna licnost, ne znaci da ne moze da iznese sta on o svemu misli!
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Slusala sam i realno me zabole da ti dokazujem da li jesam ili nisam...
                          U jbt!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sa tim da ovo nema veze sa tenisom nego sa zdravim razumom, u trenutku kad je sve neizvesno, kad se ne zna kad ce vakcina, da li ce vakcina, budi pametan i cuti, zadrzi misljenje za sebe. I zato sam napisala da je ispao glup i stojim iza toga...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Sa tim da ovo nema veze sa tenisom nego sa zdravim razumom, u trenutku kad je sve neizvesno, kad se ne zna kad ce vakcina, da li ce vakcina, budi pametan i cuti, zadrzi misljenje za sebe. I zato sam napisala da je ispao glup i stojim iza toga...
                              Ako si to isto napisala i kad se ona Morezmo javila onda se slažem

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Sa tim da ovo nema veze sa tenisom nego sa zdravim razumom, u trenutku kad je sve neizvesno, kad se ne zna kad ce vakcina, da li ce vakcina, budi pametan i cuti, zadrzi misljenje za sebe. I zato sam napisala da je ispao glup i stojim iza toga...
                                Novak je poznat kao covjek koji je pun principa i ideala i njih jednostavno ima potrebu da ih podijeli, to je razlog zasto je ovo rekao. Nedavno je Jelena isto na instagramu podijelila neki video u kojem lik prica o 5g mrezi i kororni pa je taj video izbrisan. On su takvi.

                                Samo mi je zao sto svi jedva cekaju pogresan korak da mu se napiju krvi a on im pomaze ovim izjavama

                                Comment

                                Working...
                                X