Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
    ček, Kon nije reagovao kada je uživo slušao Nestorovića, a sada ima vremena da gleda Novakov live i da reguje? ali pošyo i ostavke daje na facebooku, što ne bi bacio i koji komentar.

    ne biram strane, ne znam, ali svakako da je Kon izgubio svoj kredibilitet, i zbog toga nisam ja kriv
    Ja koliko vidim ovde su svi clanovi "Kriznog staba" izgubili kredibilitet zato sto "saradjuju" sa aktuelnom vlasti.

    Zivo me zanima da li bi neko ovde pristao da bude u njihovoj kozi ukoliko isputanja uslove (strucnost i slicno).

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Nekako sam verovala da je b92...

      U svakom slucaju, ko zna kad ce se nastaviti sa tenisom, kakvi ce biti protokoli za putovanja, pametnije je cutati.
      pametnije je neverovati...

      da misli jedno,a govor drugo i je licemerno,u najmanju ruku...ima stav i iskazao ga je,a ako su ljudi bezglava stoka i nemaju svoj stav...pa ko im je kriv...


      hocu da kazem i da pustanje nekog leka u promet,pa i vakcine inace traje g o d i n a m a...pa ce sad da zbuckaju nesto za 8 meseci,a za 2 godine ce se otkriti da ta vakcina mozda moze da izazove kancer (dajem primer)
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Ja koliko vidim ovde su svi clanovi "Kriznog staba" izgubili kredibilitet zato sto "saradjuju" sa aktuelnom vlasti.

        Zivo me zanima da li bi neko ovde pristao da bude u njihovoj kozi ukoliko isputanja uslove (strucnost i slicno).
        Nije to saradnja, već otvoreno učestvovanje i laganje u kampanji jednog čoveka tokom pandemije. Čisto da imamo pravu sliku.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Epidemiolog Predrag Kon, član stručnog tima Vlade Srbije u borbi protiv virusa korona, reagovao je na stav Novaka Đokovića, koji je izjavio da je protiv vankcionisanja.
          "Kao jedan od najvernijih Đokovićevih navijača, voleo bih da sam imao prilike da mu približim značaj i ogroman doprinos imunizacija za zdravlje stanovništva. Sada je kasno, stvorio je pogrešna uverenja i tu više nema pomoći. Majstore, želim ti sve najbolje. Pokušaj ubuduće da izbegavaš direktne odgovore na pitanje u vezi sa vakcinacijom, jer imaš ogroman uticaj", objavio je Kon na svom Facebook profilu.
          Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Kakav balavander je Kon. Šta ima on da odgovara Đokoviću. Ovaj narod ima poverenja u Kona koliko i u njegovog "šefa". Virus sa statistikom slabijom od gripa. Medijski nerealno ispraćen. Više ljudi umre od gladi nego od ovog virusa. Svaka država vodi svoju politiku, različitu, za isti virus. Belorusi pikaju fudbal, Šveđani maltene sve normalno, Austrijanci prvi iskulirali, Kina izašla iz pandemije. Kina je najveća pobeda, ljudi proglazili kraj pandemije. Pa valjda je kraj jednom i svima. Pandemija je jedna, ne može svaka zemlja da ima svoju pandemiju.

          I dođe Kon i obraća se Đokoviću... a bojana BG mu isto odgovara u Konovom stilu.
          Pomenuti bilmez se pre neki dan povukao pa odmah zatim urinirao po sebi na "molbu" šizoja i otvaranja fioke.

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Ja koliko vidim ovde su svi clanovi "Kriznog staba" izgubili kredibilitet zato sto "saradjuju" sa aktuelnom vlasti.

            Zivo me zanima da li bi neko ovde pristao da bude u njihovoj kozi ukoliko isputanja uslove (strucnost i slicno).
            Možda samo neko ko je nenormalan. Svaka normalna osoba kvalifikovana za neku poziciju državne ustanove ili institucije nikad u životu ne bi pristala da uđe u tu grupu opakih virusa, jačih od Kovida više stotina puta. A isto tako ta normalna osoba ako je bila u poziciji, dala je ostavku. A ozbiljniji su već odavno tamo gde ih više cene.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Možda samo neko ko je nenormalan. Svaka normalna osoba kvalifikovana za neku poziciju državne ustanove ili institucije nikad u životu ne bi pristala da uđe u tu grupu opakih virusa, jačih od Kovida više stotina puta. A isto tako ta normalna osoba ako je bila u poziciji, dala je ostavku. A ozbiljniji su već odavno tamo gde ih više cene.
              Znaci ne bi se stavio na raspolaganju narodu? Lepo je znati...

              Comment


              • misliš na raspolaganje vođi? Koja je svrha tih kzn kako se već zovu?
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Ne znam ko ga je stvorio ali znam da najbolju reklamu ima u Americi,tamo je vecina i ovih bogatasa sa mnogo nula na bankovnom racunu. Ja ne treba da imam odgovore na to sta je korona i koliko je smrtonosna jer nemam veze sa medicinom ali ti strucnjaci na pinku i B92 bi trebalo nesto da znaju,da tri puta odmere pre nego sto nesto kazu a ne da lupetaju ko Maksim po diviziji,to sam mogao i ja da su me pozvali bez bilo kakvog medicinskog znanja. Krizni stab,cita umrle i one na respiratoru i ide od pinka do hepija i hvali mere koje je preduzeo Vucic,pa to moze i Stojance,bolje to radi od njih. Junak je Dr.Lazic koji je uprkos tome sto je bolestan i sto je znao da nema ni sredstva za zastitu od korone isao da pomoogne pacijentima i to ga je kostalo zivota a ne ovi strucnjaci sa pinka.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Znaci ne bi se stavio na raspolaganju narodu? Lepo je znati...
                    Druže nemoj ovde da prosipaš spin fore. Ovde ima dosta članova koji imaju mozak. Tako da povuci se kao i bojanaBG dok ne dođe tvojih 5 min da spinuješ, pošto su vas sada svi oduvali.

                    Comment


                    • Nije mene niko ni za sta oduvao. Ako si strucan postavis svoje uslove za saradnju i zavrsis pricu, kao i svaki drugi posao.

                      Slazem, ima dosta clanova koji imaju mozak ali ne umeju da koriste isti.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Nije mene niko ni za sta oduvao. Ako si strucan postavis svoje uslove za saradnju i zavrsis pricu, kao i svaki drugi posao.

                        Slazem, ima dosta clanova koji imaju mozak ali ne umeju da koriste isti.
                        Neće niko sa onim smećem da sarađuje. Niko normalan. To nije nikakva referenca. Jel bi ti stavio u CV da si radio za narkomana i psihopatu?

                        Comment


                        • Odgovor ti je u pricaonici.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Odgovor ti je u pricaonici.
                            Odlično. Idi ti tamo čekaj me, dolazim ja. Povedi i onu koleginicu tvoju, istomišljenicu.

                            Comment


                            • Obavezno, samo ne znam po kom osnovu mi je istomisljenica i ko je u pitanju?

                              Comment


                              • Auu Nole, usro si i sefa i stanicu, nebitno sto ja mislim da si upravu i imas pravo na misljenje ali zabrljo si. Guardian objavio naslov, havarija u komentarima hahah.

                                Comment

                                Working...
                                X