Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitaj torpedov post, pa ce ti onda biti jasno...mozda
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Procitaj torpedov post, pa ce ti onda biti jasno...mozda
      šta da slušam šta kaže ona prodana duša i levat doktor Kon
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • To je dovoljno, svi vise veruju Djokovicu nego bilo kom doktoru i on izjavi da nece da se vakcinise.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • I ja sam mišljenja da ne želim biti pokusni kunić. Ako nekako može da to prvo bude par miliona amera, švaba....

          Comment


          • pa ima pravo da izjavi šta hoće, njegov lični stav, evo ni ja neću da se vakcinišem pa me linčujte.. verujem samo doktoru Nestoroviću, eminentni stručnjak

            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Kakav balavander je Kon. Šta ima on da odgovara Đokoviću. Ovaj narod ima poverenja u Kona koliko i u njegovog "šefa". Virus sa statistikom slabijom od gripa. Medijski nerealno ispraćen. Više ljudi umre od gladi nego od ovog virusa. Svaka država vodi svoju politiku, različitu, za isti virus. Belorusi pikaju fudbal, Šveđani maltene sve normalno, Austrijanci prvi iskulirali, Kina izašla iz pandemije. Kina je najveća pobeda, ljudi proglazili kraj pandemije. Pa valjda je kraj jednom i svima. Pandemija je jedna, ne može svaka zemlja da ima svoju pandemiju.

              I dođe Kon i obraća se Đokoviću... a bojana BG mu isto odgovara u Konovom stilu.

              Comment


              • Originally posted by Nerealan View Post
                pa ima pravo da izjavi šta hoće, njegov lični stav, evo ni ja neću da se vakcinišem pa me linčujte.. verujem samo doktoru Nestoroviću, eminentni stručnjak
                Prvo, ti si nebitan da li ces da se vakcinises ili neces, jer si nepoznat, za razliku od Djokovica.
                Kao sto ovaj cirkuzant Nestorovic izjavljuje glupostia a ne bi nikako smeo, tako i Djokovic mora da shvati da njegova rec ima tezinu i ogroman uticaj.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  To je dovoljno, svi vise veruju Djokovicu nego bilo kom doktoru i on izjavi da nece da se vakcinise.
                  Svako bira onoga u koga ima poverenja. Važnost mišljenja Predraga Kona na svetskom nivou je ravna nuli. U Srbiji, gledajući njegove političke šefove, ravna je minus jedinici. Iz ugla ovog naroda, dovoljno je da Đoković kaže da smatra da on nije za vakcinu i mnogi će tako uraditi jer je čovek stekao takav kredibilitet.

                  Comment


                  • Pre cu da verujem Djokovicu nego Konu,Nestorovicu i ostalim strucnjacima koji apsolutno nemaju pojma o korona virusu,prvo su se smejali a onda udarili u kukanje kad su dobili po nosu od svetskih glavesina. Verujem da je Djokovic daleko bolje informisan o koroni,kad imas lovu mozes da dodjes i do potrebnih informacija,ne savetuje te Kon ili Nestorovic nego neko ko je dobro upoznat s problemom korone.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Pre cu da verujem Djokovicu nego Konu,Nestorovicu i ostalim strucnjacima koji apsolutno nemaju pojma o korona virusu,prvo su se smejali a onda udarili u kukanje kad su dobili po nosu od svetskih glavesina. Verujem da je Djokovic daleko bolje informisan o koroni,kad imas lovu mozes da dodjes i do potrebnih informacija,ne savetuje te Kon ili Nestorovic nego neko ko je dobro upoznat s problemom korone.
                      Pa dobro to se od tebe i od cekuje, Novaku da verujes kad je u pitanju medicina, vodoinstalateru da se obratis za probleme sa krovnom izolaciijom a da kvar na kolima prijavis domu zdravlja.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Svako bira onoga u koga ima poverenja. Važnost mišljenja Predraga Kona na svetskom nivou je ravna nuli. U Srbiji, gledajući njegove političke šefove, ravna je minus jedinici. Iz ugla ovog naroda, dovoljno je da Đoković kaže da smatra da on nije za vakcinu i mnogi će tako uraditi jer je čovek stekao takav kredibilitet.
                        Po tvom nacinu razmisljanja ne vidim uopste da si studirao neki faks, a ako jesi zali Boze potrosenog vremena na ucenju. Ko da ga nisi zavrsio kada ti sportista van struke ima prioritet nad bilo kojim kredibilnim covekom iz struke. I ne odnosi se samo na Srbiju, nego uopsteno.

                        Citira doktora cija je ideja da deca nastave da idu u skolu kako bi se zarazila koronom, prelezala pa bi onda stekla imunitet. Posto je spominjao Svedsku, ne vidim ih kao pozitivan primer zato sto u poredjenju sa zemljama sa slicnim brojem stanovnika imaju mnogo vise umrlih na dnevnom nivou.

                        Comment


                        • Verujem samo sebi i logici,ne moram da ponavljam sta mislim o virusu,isti ti koju su ga stvorili u laboratorijama sada ce da prodaju vakcine. Preduslovi su stvoreni,mediji svoje odradjuju,predapokalipticno stanje u svetu je napravljeno,cekamo vakcinu. Strucnjaci u Srbiji su pokazali da se razumeju u ovaj virus kao Marica u kriv kurac,to gledamo iz nedelje u nedelju. Da sam njih slusao vec bih bio par metara pod zemljom.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Verujem samo sebi i logici,ne moram da ponavljam sta mislim o virusu,isti ti koju su ga stvorili u laboratorijama sada ce da prodaju vakcine. Preduslovi su stvoreni,mediji svoje odradjuju,predapokalipticno stanje u svetu je napravljeno,cekamo vakcinu. Strucnjaci u Srbiji su pokazali da se razumeju u ovaj virus kao Marica u kriv kurac,to gledamo iz nedelje u nedelju. Da sam njih slusao vec bih bio par metara pod zemljom.
                            Hvala što si odgovorio onom iznad u moje ime.

                            Comment


                            • ček, Kon nije reagovao kada je uživo slušao Nestorovića, a sada ima vremena da gleda Novakov live i da reguje? ali pošyo i ostavke daje na facebooku, što ne bi bacio i koji komentar.

                              ne biram strane, ne znam, ali svakako da je Kon izgubio svoj kredibilitet, i zbog toga nisam ja kriv
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Verujem samo sebi i logici,ne moram da ponavljam sta mislim o virusu,isti ti koju su ga stvorili u laboratorijama sada ce da prodaju vakcine. Preduslovi su stvoreni,mediji svoje odradjuju,predapokalipticno stanje u svetu je napravljeno,cekamo vakcinu. Strucnjaci u Srbiji su pokazali da se razumeju u ovaj virus kao Marica u kriv kurac,to gledamo iz nedelje u nedelju. Da sam njih slusao vec bih bio par metara pod zemljom.
                                Ri si svestan da je virus proizveden (ako je proizveden) u Kini, a u razumevanje, pa dobro u svakom slucaju se razumeju bolje od tebe. Zamisli koliko se ti tek razumes u nesto kad su oni daleko ispred tebe?

                                Comment

                                Working...
                                X