Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ahhhh jednom samo da nisi negativno komentarisala Novakive reci, jednom, o tome kako nije pametan i da je glup, mnogo puta.
    A to sve valjda dovoljno govori o tvom predubedjenju, nismo deca.

    Ako se Ameli Morezmo (ona je bas glasna, sigurno ih ima jos), zalaze da se na teren ne mogu vratiti igraci koji se ne vakcinisu, a pominjalo se leto, pa sada fakin jesen, u caskanju sa prijateljima makar bilo i u javnosti, naravno da ces da kazes sve sto mislis, ne vidim problem. Kakva bi bila ta vakcina na jesen? Pod uslovom da cujes njegovu izjavu celu, naravno.

    Nisam znala da je b92 neko merilo, no ocigledno da mnoge informacije ne znaju ni ostali da bi razumeli, vec izvlace iz konteksta.

    I ne, njegovi navijaci su listom uz njega, koliko vidim. Ne znam gde ti te nalazis koji se hvataju za glavu, opet.

    Malo joj je glupa teorija (Ameli Morezmo). Ako se igrači vakcinišu onda ATP npr. objavi da su svi igrači vakcinisani i može da se igra. A onda gledalac koji dođe da ih gleda sa sobom nosi potvrdu da je i on vakcinisan i pokazuje na ulasku u kompleks Neviđena glupost. Mišljenje je kao dupe, svako ga ima.

    Ne znam samo kako su mislili da vakcinišu bilo koga a nemaju test koji je validan. Što se tiče sporta sve je samo stvar dogovora a pošto je u igri velika lova neće se oni dugo zajebavati još, lova ne sme da stoji. Mora da se plasira da bi se obrtala.

    @bojana

    Ti ne odustaješ? Čovek je izjavio da nije za vakcinaciju i pritome rekao ''što ne znači da neću promeniti mišljenje o tome''. Reći da ZA nešto nisi ili da si PROTIV toga uopšte nije isto.
    Ne mogu da verujem da neko ovoliko spinuje... Ovo je neviđeno.

    Comment


    • Sada sam pogledalada u tvom citatu lepo pise...

      "Hipotetički, da se nastavi sezona u julu, avgustu ili septembru, mada nisu velike šanse, koliko sam razumeo odmah nakon ukidanja strogog karantina će postojati zahtev za obaveznu vakcinu, koje još nema", istakao je između ostalog Đoković.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Malo joj je glupa teorija (Ameli Morezmo). Ako se igrači vakcinišu onda ATP npr. objavi da su svi igrači vakcinisani i može da se igra. A onda gledalac koji dođe da ih gleda sa sobom nosi potvrdu da je i on vakcinisan i pokazuje na ulasku u kompleks Neviđena glupost. Mišljenje je kao dupe, svako ga ima.

        Ne znam samo kako su mislili da vakcinišu bilo koga a nemaju test koji je validan. Što se tiče sporta sve je samo stvar dogovora a pošto je u igri velika lova neće se oni dugo zajebavati još, lova ne sme da stoji. Mora da se plasira da bi se obrtala.

        @bojana

        Ti ne odustaješ? Čovek je izjavio da nije za vakcinaciju i pritome rekao ''što ne znači da neću promeniti mišljenje o tome''. Reći da ZA nešto nisi ili da si PROTIV toga uopšte nije isto.
        Ne mogu da verujem da neko ovoliko spinuje... Ovo je neviđeno.
        Ma to su samo naklapanja, niko nema blage veze sta ce biti na kraju, ali to je u sustini bio i razgovor sa onom ekipom izmedju sebe, naklapanje i prenosenje iskustva brata Pantele. Ne vidim problem.
        Vidim zapravo. Zove se Djokovic.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bojani malo dosadno pa podjebava
          Infiltrirala se među neke "nazovi Novakove" navijače.

          Comment


          • On je poprilicno jasan bio da je protiv vakcine i da ne zeli da se vakcinise, ali da ce razmisliti zbog tenisa.
            Pa posto niko ne zna kako ce sve da izgleda kad pocnu putovanja, onda je najpametnije cutati.

            Mogli su privatno da pricaju, niko ih nije terao da idu na net da svi cuju...a kad je javno receno, onda je podlozno kritici.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Novak ulepsao dan Bojani
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nema sta da mi ulepsava dan, rekla sam sta sam imala...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Znao sam da mi niko neće odgovoriti jer nemaju ljudi argumente. A pošto sam im unapred osudio ironiju sarkazme i ispijanje kafe uz ličnu etiketu kao poraz, najbezbolnije je bilo da ne odgovore.

                  Eventualno će sada neko da se nakači na ličnoj bazi, tako da ponovimo

                  "Kakvi diktatori vladaju svetom, totalitarizam. Ne, najbolje da moramo da primimo vakcinu gde ne znamo koji je sastav. Ajde nas deportujte na neko ostrvo pa se bodite čime oćete.

                  Ovo je najveći antiliberalizam ikada. Ne da ti upravljaju telom spolja nego bi još da ti narede šta je dobro da primiš u sebe.

                  Jedan razlog zašto bih verovao u ispravan sastav vakcine i samo bez bullshita da je zato jer ga proverava WHO, koju finansira Bil i koju vodi marksista koji je u Etiopiji hvatan za mito 3 puta.

                  Sad će, naravno, pošto nemaju odgovor, da napadaju ili mene ili da mi postave pitanje "a šta bi ti". Sada ja pitam i svako ko mi odgovori, a ne odgovori konkretno na pitanje, odgovori sa podsmehom ili ne odgovori uopšte a za vakcinu je, je izgubio od mene.

                  Nikakav odgovor sarkastičan gde pije , spinuje, sve je to suvi poraz i pad pred činjenicama. Ceniću i uzeću u obzir svaki argumentovan odgovor koji je za vakcinu, sns spinovanja podsmevanja su automatski poraz i kapitulacija pred ovim pitanjem.

                  Dakle naveo sam argumente zbog kojih sumnjam u sastav vakcine i čekam da mi se objasni zbog čega oni koji ne sumnjaju, ne sumnjaju. Čiste činjenice da čujem u protivnom ste nivo sns i zaslužujete Vučića. Ako me napadnete li lično radite isto kao kada on ne zna odgovor i napada novinare.

                  Hajmo, činjenice."

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nema sta da mi ulepsava dan, rekla sam sta sam imala...
                    ok...

                    nije sramota ako se lepo osećaš...

                    ne znam da li je izneo veliku glupost, svakako jeste svoje mišljenje, hejteri jedva dočekali, nisu ni razmislili o tome šta tačno piše, stub srama, deja vu
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Zero, dužan si mi avatar, ali pošto nisi stavio, odogovori na ovo iznad pitanje. Na čemu bi ti zasnivao svoju veru u ispravnost vakcine?

                      Jedini koji će hipotetički doći sa nekom vrstom činjenica je naravno Madrid.

                      Madrid i ja možemo 10 000 puta da se ne slažemo, ali dečko sve potkrepi nekom vrstom činjenica, verovanja, nečim.

                      Ovo ostalo te satanizuje, a ni sami ne znaju zašto veruju u nešto.

                      Može odgovor da bude "verujem u dobre namere WHO" ili "verujem da je Bil Gejts dobar čovek i altruista" ili "verujem da su najbogatiji ljudi ovog sveta dušice i da brinu o meni svaki dan".

                      Svaki odgovor prihvatam.
                      Last edited by Cassius Clay; 20-04-20, 13:53.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                        ok...

                        nije sramota ako se lepo osećaš...

                        ne znam da li je izneo veliku glupost, svakako jeste svoje mišljenje, hejteri jedva dočekali, nisu ni razmislili o tome šta tačno piše, stub srama, deja vu
                        Pasivna agresija

                        Ja sam veoma dobro razmislila, onda sam ga i odslusala, smatram da je odvalio, ako on ima pravo na misljenje, ako ti imas prava na misljenje, imam i ja.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kolko ovde ima sns materijala, a ljudi? Kukamo što Vučkara ne izlazi na debate, ne odgovara na pitanja... Izgleda da nam je to u mentalitetu.

                          Nemam nikakav lični sukob ni sa kim, ali ovo je stvarno sns-ovski da se ne odgovori na moje pitanje.

                          Niti je zlonamerno, niti bilo šta.

                          Podržavaš unošenje nečega u organizam, pritom smatraš da ko ne unese greši, a ne možeš da daš jedan razlog na osnovu kog veruješ u ispravnost vakcine.

                          To je, mili moji, Vučić stajl. Lažem li? Znači svi smo mi mali Vučići a on naša projekcija.

                          Comment


                          • Originally posted by ?????? View Post
                            Zero, dužan si mi avatar, ali pošto nisi stavio, odogovori na ovo iznad pitanje. Na čemu bi ti zasnivao svoju veru u ispravnost vakcine?

                            Jedini koji će hipotetički doći sa nekom vrstom činjenica je naravno Madrid.

                            Madrid i ja možemo 10 000 puta da se ne slažemo, ali dečko sve potkrepi nekom vrstom činjenica, verovanja, nečim.

                            Ovo ostalo te satanizuje, a ni sami ne znaju zašto veruju u nešto.

                            Može odgovor da bude "verujem u dobre namere WHO" ili "verujem da je Bil Gejts dobar čovek i altruista" ili "verujem da su najbogatiji ljudi ovog sveta dušice i da brinu o meni svaki dan".

                            Svaki odgovor prihvatam.
                            uki, ja sam ti pisao na pričaonici da mi ostaviš avatar, jer prvo ja nisam bio na forumu, pa si posle bio banovan

                            nisam ti ja stručan da ti odgovorim, svakako da bi trebalo svako da bude sumnjičav prema nečemu što se nameće kao obavezno, a tek treba da izadje iz laboratorije. u najmanju ruku sumnjičav, ali ostaviću ovim većim stručnjacima da odgovore, jer stvarno nije nešto što me zanima, niti sam razmišljao o tome


                            avat daj kad hoćeš, vidiš da se čuvam, a malca mi ne pominji, muka me hvata na pomen
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • bojana, ja ti ne uzimam pravo na misljenje, samo mislim da ti je ulepsao dan, da ovaj dan danas ima vise smisla za tebe.

                              to je samo moje misljenje, imam pravo na njega.

                              a nikakva agresija danas ne dolazi u obzir, praznik je. samo pozitiva.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Pa pazi ja koliko znam struka je podeljena po pitanju vakcina. Nije samo sistemska struka, struka. WHO finansira taj Bil Gejts, da li mislimo onda da oni imaju slobodu odlučivanja ili ko finansira taj odlučuje?

                                Nije li lider WHO hvatan za sakrivanje dokaza o izbijanju zaraze u Etiopiji itd? Je l to čovek od integriteta ili neko ko može biti potkupljen?

                                To su sve pitanja koje odgovoran čovek koji poštuje sam sebe pita.

                                Što bih ja verovao nekom Bil Gejtsu i nekim stručnjacima u zvaničnim institucijama više od stručnjaka koji nisu na platnom spiski Bila Gejtsa?

                                https://mozzartsport.com/cache/image...154f819376.jpg

                                avatar
                                Last edited by Cassius Clay; 20-04-20, 14:03.

                                Comment

                                Working...
                                X