Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Meni je zanimljivo kako je Novak za "afterkoronu" period rekao da je to nesto sto "vecina ljudi na ovoj planeti ne zna kada ce se desiti".
        I samo mi nemojte sad pricu kako to ne znaci nista, kako time nije mislio na ikakve teorije zavjere, jer 100% da jeste. Da ne misli tako, definitivno bi rekao da je to nesto sto NIKO ne zna kada ce se desiti. Ali je namjerno rekao "vecina ljudi". I uz govor tijela i ekspresiju.. sve mi je jasno.

        Comment


        • Imate na Super Tennisu finale AO iz 2009. godine Federer - Nadal

          Comment


          • ATP i WTA su pokrenuli Tennis United, ide jednom nedeljno i skroz je super





            a Viskovic i Govedarica su pokrenuli podcast, zanimljiv je i dobar, ali je Govedarica i ovde uspeo da me iznervira

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nisam primjecivao tu iritantnost o kojoj je Bojana pricala za Govedaricu al sam u prvoj epizodi ovog podcasta vidio o cemu je rijec, jest pegla(dosada) frajer bas

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Malo sam pocetak sad gledala, ne znam da li pricaju samo o koroni.
                  Inace citam da je Novak rekao da ne bi da se vakcinise, ali se mozda i predomisli
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • i sad su se toga dokopali mediji...pre svih ovo govno


                    Wizard

                    Comment


                    • Mehh boli ga uvo.
                      A zasta za sta su ga sve optuzivali, da je sexista, da radi razna sranja, big deal. Samo mogao bi da presavije tabak i tuzi te sto sada svasta lupetaju, jedva docekali. A i ove nase sa ovim senzacionalistickim naslovima.
                      No def se mnogo bolje i lakse izrazava na engkeskom. Mogao bi i manje da cita Deretica
                      A brat Pantela dok kaze sta ima, a siromasan recnik...kukuu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Po meni je ispao glup i sam je kriv ako ga dohvate mediji, a vec vidim da su poceli da ga zovu Novax.
                        U trenutku kad sve stoji, ljudi umiru, ceo svet je u krizi, on izjavljuje da je protiv vakcine
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nece mrtvi Ben Rothenberg objavit vijest o nekoj donaciji ili slicnu pozitivnu stvar, takvi smradovi ce trazit samo da dodatno ocrne i popisaju nekog ko je vec mainstream negativac. Mogu si vakcinu zabit sebi u dupe

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Po meni je ispao glup i sam je kriv ako ga dohvate mediji, a vec vidim da su poceli da ga zovu Novax.
                            U trenutku kad sve stoji, ljudi umiru, ceo svet je u krizi, on izjavljuje da je protiv vakcine
                            Kao prvo ljudi ne umiru ništa više nego pre, jedno je propaganda, a drugo realnost. Svet stoji zato što ljudi koji ga vode žele da stoji.

                            Konačno da kaže nešto iskreno, dosta je više uvlačenja u dupe. Još samo da je rekao primiću vakcinu iz Torlaka, a ne Gejcovu i milina.

                            Comment


                            • Danas je trebao da bude dan kada ce Novak zvanicno da prestigne Samprasa po broju nedelja na prvom mestu. Posto je ATP odlucio sta je odlucio on je ostao na broju 282 za sada. Doduse to ne menja cinjenicu da je Novak trenutno prvi, i da je u svom zivotu jedan dan duze bio na prvom mestu od Pita. Cestitke Novaku
                              Last edited by 147; 20-04-20, 10:43.

                              Comment


                              • Kakvi diktatori vladaju svetom, totalitarizam. Ne, najbolje da moramo da primimo vakcinu gde ne znamo koji je sastav. Ajde nas deportujte na neko ostrvo pa se bodite čime oćete.

                                Ovo je najveći antiliberalizam ikada. Ne da ti upravljaju telom spolja nego bi još da ti narede šta je dobro da primiš u sebe.

                                Jedan razlog zašto bih verovao u ispravan sastav vakcine i samo bez bullshita da je zato jer ga proverava WHO, koju finansira Bil i koju vodi marksista koji je u Etiopiji hvatan za mito 3 puta.

                                Sad će, naravno, pošto nemaju odgovor, da napadaju ili mene ili da mi postave pitanje "a šta bi ti". Sada ja pitam i svako ko mi odgovori, a ne odgovori konkretno na pitanje, odgovori sa podsmehom ili ne odgovori uopšte a za vakcinu je, je izgubio od mene.

                                Nikakav odgovor sarkastičan gde pije , spinuje, sve je to suvi poraz i pad pred činjenicama. Ceniću i uzeću u obzir svaki argumentovan odgovor koji je za vakcinu, sns spinovanja podsmevanja su automatski poraz i kapitulacija pred ovim pitanjem.

                                Dakle naveo sam argumente zbog kojih sumnjam u sastav vakcine i čekam da mi se objasni zbog čega oni koji ne sumnjaju, ne sumnjaju. Čiste činjenice da čujem u protivnom ste nivo sns i zaslužujete Vučića. Ako me napadnete li lično radite isto kao kada on ne zna odgovor i napada novinare.

                                Hajmo, činjenice.
                                Last edited by Cassius Clay; 20-04-20, 10:52.

                                Comment

                                Working...
                                X