Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji li neka varijanta u kojoj mogu skinuti Novaka sa br1 vjerujem da bi to rado uradili.

    Comment


    • Ne znam sta ce da rade, ali nekako mi je najrealnije da zamrznu listu pred IW, da se poeni iz 2019. racunaju jer dosta igraca koji su prosle godine imali odlicne rezultate (npr. Lajovic, Fonjini u MC) nece moci da ih brane i dosta ce da padnu
      Bas lupam, nista nisam procitala, to je nesto sto mi je prvo palo napamet
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Vjerovatno će tako i biti, nema smisla da nekome skidaju poene za turnire koji nisu ni igrani.

        Comment


        • Kako bi dobro bilo da se udje u RG bez ijednog igranog turnira prije njega. Pa ko sta ponese.

          Comment


          • ja sam malo čitao komentare,jbt manijaci,niko ne pominje koronu i igrače,samo bodovi bodovi bodovi

            naravno da je jedina prihvatljiva opcija meni da noliša najbolje prođe
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ne znam sta ce da rade, ali nekako mi je najrealnije da zamrznu listu pred IW, da se poeni iz 2019. racunaju jer dosta igraca koji su prosle godine imali odlicne rezultate (npr. Lajovic, Fonjini u MC) nece moci da ih brane i dosta ce da padnu
              Bas lupam, nista nisam procitala, to je nesto sto mi je prvo palo napamet
              Ako ce vec da zamrzavaju listu, onda treba da racunaju i ovu i sledecu nedelju jer bi lista isto izgledala i da se igra Indian Wells.

              Inace meni nije logicno to da urade, treba da skidaju poene kao sto su to i do sada uradili. Idealno resenje ne postoji, ali mislim da je to najbolje. Igraci bi izgubili te poene i da se igraju ti turniri, tako da su svi isto osteceni :/

              Jedino oko entry liste eventualno za Roland Garros i Wimbledon moze da bude diskusije...

              Inace ne vidim sta ce da bude bolje do god se pun kalendar ne odigra 52 nedelje. Neko svakako nece imati srece. Sta i da se zamrzne lista recimo do RGa i posle prodje 1 turnir. Jel onda fer da neki igraci odjednom izgube par hiljada poena?
              Last edited by 147; 12-03-20, 18:34.

              Comment


              • Cuvanje poena bi bila apsurdna odluka. Ako je donesu, bice da pomognu Federeru.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Cuvanje poena bi bila apsurdna odluka. Ako je donesu, bice da pomognu Federeru.
                  Ma ne brini nista, to se nece desiti. Takodje Bojanin predlog je jedan od najgorih u istoriji ovog foruma(Barem za nekog za koga se moze reci da je kasvetan i generalno realan). Do juce je pricala drugu pricu, a sada posto je navijac Federera je krenula da vidi sta moze da se izvuce iz ove situacije. Jedino je pitanje da li ce se racunati Novaku ove nedelje na prvom mestu ili ne. Meni je logicnije da se racunaju (Zato sto je u svakom trenutku najbolji u prethodne 52 nedelje), ali Novak nije popularan, pa je pitanje sta ce da se desi.

                  Comment


                  • ma da, samo zbog Federera, sigurno je i korona izmisljena zbog toga

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      ma da, samo zbog Federera, sigurno je i korona izmisljena zbog toga

                      Ali da li je moguce da ti ne shvatas da svi gube isto? Ajde za random ljude na forumu, ali ti? Dakle svi gube pravo da osvajaju nove poene, ne samo ti igraci koji su ih osvojili prosle godine. U tenisu se nista ne brani, "samo se tako prica". Svi poeni se gube posle 52 nedelje. Jedino sto nekima mozda ti tereni vise odgovaraju, ali boze moj, podloge i uslovi se ionako menjaju. Ti igraci i da se igra pun raspored bi verovatno izgubili veliki deo svojih poena. Jednostavno uvek neko pada na listi, a neko drugi napreduje. Sada se to nista nece promeniti.

                      Doduse vec je krenula propaganda, na primer od Jose Morgata koji krenuo sa lupetanjem po tviteru.
                      Last edited by 147; 12-03-20, 18:58.

                      Comment


                      • Nista osim regularnog skidanja bodova nema smisla jer kao sto napisa iznad svi su jednako pogodjeni jer niko ne moze da ostvari pravo na osvajanje bodova. I kad se skinu bodovi onaj koji je najbolji u prethodne 52 sedmice biti ce prvi. To sto je neko imao manje srece a neko vise, pa ne moze se na to uticati jer sama ova pojava je apsolutno vanredna

                        Ako udju u te vratolomije oko zamrzavnja liste a samim tim i sedmica na no.1, to bi bilo apsurdno. I moze znaciti jednu vrlo tendecioznu i malicioznu odluku ali ne znamo ustvari o cemu se u ATP i razmislja osim sto ovaj tviteras trabunja i pise kako bi on volio da se desi
                        Last edited by DinoFC; 12-03-20, 19:02.

                        Comment


                        • Pa ne gube svi isto, recimo Lajovic moze bas puno da izgubi jer nema sanse da nadokandi tih 600 poena iz MCa jer jednostavno nema tenisa.


                          Meni je logicno da se zamrzne, vama nije, ali nema potrebe da me napadate, kao sto ni ja vas ne napadam.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa ne gube svi isto, recimo Lajovic moze bas puno da izgubi jer nema sanse da nadokandi tih 600 poena iz MCa jer jednostavno nema tenisa.


                            Meni je logicno da se zamrzne, vama nije, ali nema potrebe da me napadate, kao sto ni ja vas ne napadam.
                            Ok ajde da se i slozim da svako ima pravo na svoje misljenje i da sam mogao malo bolje da se izjasnim o tome. Ali zasto si do juce pisala drugacije o tome?

                            I da samo jos jedno pitane. Kada krenu da igraju turnire ove godine, i kada se lista odmrzne, kako bi po tebi izgledala? Jel bi igracima dala 2 godine da cuvaju te poene?
                            Last edited by 147; 12-03-20, 19:05.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa ne gube svi isto, recimo Lajovic moze bas puno da izgubi jer nema sanse da nadokandi tih 600 poena iz MCa jer jednostavno nema tenisa.


                              Meni je logicno da se zamrzne, vama nije, ali nema potrebe da me napadate, kao sto ni ja vas ne napadam.
                              Gube svi pravo na osvajanje bodova I ne moze se na silu iznivelisat neciji manjak srece sto je bas prosle godine u tom momentu napravio mozda jedini dobar rezultat. I logicno da ce navijaci Feda biti za zamrzavanje kad skidanje bodova odgovara Djokovicu jer je bas na njegovu srecu ovaj period mu bio najlosiji prosle godine. Da je osvojio IW prosle godine i izgubio prvo mjesto, ne bi vi bili za zamrzavanje

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Ok ajde da se i slozim da svako ima pravo na svoje misljenje i da sam mogao malo bolje da se izjasnim o tome. Ali zasto si do juce pisala drugacije o tome?
                                Sta sam juce pisala?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X