Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bilo moje pitanje, vec konstatacija, pitanam samu sebe, tako da nema sta da mi odgovoris.

    Pa sigurno su hteli da nerviraju narod, zasto bi to uradili, evo pojma nemam. Valjda oni imaju bolje objasnjenje.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja vam kazem sta je pravi razlog a vi kako hocete. Samo se cekao taj prvi slucaj i.. lock!

      Comment


      • Sad procitah da su im maknuli ili da ce im maknut bodove osvojene prosle godine.
        Sto je i logicno.Usrace se sad u citavu sezonu sa ovim,jebala ih korona neka igraju bez publike onda.
        Nece bit para ali boze moj,nek se zrtvuju jednu godinu,nek smanje nagradni fond.Ne moze svijet da stane zbog virusa,ne mogu ja da ostanem bez tenisa,ja sam tuzan sad.
        Last edited by E1_PG; 09-03-20, 11:48.

        Comment


        • Što se tiče oduzimanja bodova msm da to ne bi trebalo raditi nego zamrznuti turnir,pa kada se bude igrao skinuti i dodati.
          Mnogo će ovo da poremeti čitavu sezonu, a ne zaboravimo da je ovo olimpijska godina.

          Postaje jezivo...

          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ta poslednja slicica je montaza U toj epizodi je u pitanju Osaka Flu, a ta slicica sa vijestima je iz razlicite epizode i u originalu kaze "Apocalypse Meow" umjesto Corona Virus. Jesu oni uboli neke stvari, ali odavno vec ljudi prave slicne montaze i onda ispade da su ovi sve predvidjeli

            Comment


            • Plus, korona virus nije nov virus
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Citav koncept tenisa ni blizu nije pripremljen na bilo kakvo odgadjanje i otkazivanje turnira i sumnjam da se tu neko adekvatno rijesenje moze izvesti. Vjerovatno je ovo prvi put u mirnodobskim uslovima da ce biti otkazivanje turnira I sto se tice ATP poena, sama cinjenica da neko nije u mogucnosti da uopste brani bodove i da profitira onaj ko je prosle godine izgubio ranije je sokantna ali sto bi rekli vanredni su uslovi ne bi se niko trebao zaliti.
                Bice interesantno pratiit, samo da ne predje u neku jos masovniju histeriju otkazivanja radi potencijalnog straha. Samo me interesuje da li je ovu odluku donio neki administrativni organ u juznoj Kaliforniji pa to saopcio turniru i ATP bez konsultacija sa njima.

                EDIT: I kakve su sanse da se situacija smiri kroz mjesec pa da drzave koje su najpogodjenije na svijetu poslije Kine dopuste organizovanje turnira, mislim da su izrazito male ali et vidjecemo

                A sta je sa ljudima koji izgube zivot u saobracajnoj nesreci a krenu na turnir, da bi se to sprijecilo treba otkazat turnir
                935MiKM.jpg
                Last edited by DinoFC; 09-03-20, 12:28.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Bodovi se racunaju 52 nedelje i to je pravilo.
                  Ovo jeste izuzetak jer turnir nije ni odigran, ali ne bi ni bilo posteno da Thiem drzi tih 1000 poena jos godinu dana, a nije se igrao turnir.
                  Takodje, ne mozes mu dodati 1000 poena za race jer se nije igrao turnir, a to je bitno za London i za listu za kraj godine.
                  Onda, ne mozes da kaznis Djokovica i da mu ostavis 45 poena jos godinu dana, a on bi 99.9999% osvojio vise poena
                  Jasno, ali je takodje i glupo da mu oduzmeš, a on nema mogućnosti da ih odbrani.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Jasno, ali je takodje i glupo da mu oduzmeš, a on nema mogućnosti da ih odbrani.
                    Da, za obe opcije mozes da nadjes i plus i minus
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Rim se nece igrati osim ako se neko cudo ne desi do maja,ostalo se jos ne zna

                      Majami bi trebalo,Mc nisam siguran,Madrid bi trebalo da se igra

                      Da bi se Rg otkazao moralo bi bas da stisne,a u to ne verujem

                      Nolou ide na ruku da se ne igraju Iw i Rim,tako da je on na konju za sada iz ove situacije,a Roger bi mogao da smanji stetu ovim otkazivanjima,ostace u 8
                      Ti bodovi sto su osvojili moraju da se ukinu jbg,ne mogu da ih nose sa sobom 2 godine,tj mogu po Rafinju,ali njega su svi ismejavali kad je govorio o dvogodisnjem rankingu

                      Comment


                      • Ne znam zasto mislis da bi Majami trebalo?
                        Po meni je IW bio sigurniji od Majamija, gradic od par hiljada stanovnika u sred pustinje, a sa druge strane Majami, visemilionski grad, ko zna koliko tu ima zarazenih
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ne znam zasto mislis da bi Majami trebalo?
                          Po meni je IW bio sigurniji od Majamija, gradic od par hiljada stanovnika u sred pustinje, a sa druge strane Majami, visemilionski grad, ko zna koliko tu ima zarazenih
                          Nema sigurnijeg mjesta ja mislim trenutno u svijetu za igranje tenisa od Indian Wellsa hahaahah Tom logikom nijedan ne bi trebao biti odigran poslije. Jer ako bi se igrali ovi turniri poslije, onda bi samo ostavili prostora za spekulacije da je neko rad svojih interesa proguro odluku da se IW otkaze a da se u isto vrijeme u LA trce maratoni sa 27 hiljada ucesnika
                          Last edited by DinoFC; 09-03-20, 12:53.

                          Comment


                          • Bojana,Kalifornija je pod vanrednom situadijom a na turnir dolaze uglavnom likovi iz La, San Franciska...veruj mi ni 10% publike nije iz Iwa, ja sam sumnjao da ce da se otkaze od pocetka,nisam cuo da ima problema na Floridi sa koronom za sada bar ne vecih jedino ako iz predostroznosti otkazu ali onda bi trebalo sve do Wimbledona

                            Comment


                            • Ali na tu Floridu ce isto tako da dodju ljudi iz svih delova sveta plus je to Majami, a ne gradic od par hiljada stanovnika, plus Majami ima goru klimu od IW po pitanju virusa.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • 12 trenutno, pih pa nema sanse da se odigra. Previse rizicno definitivno

                                The Florida Department of Health has confirmed 12 Florida residents have tested positive for COVID-19 and one non-Florida resident. They are also reporting five "Florida cases repatriated.


                                I najveci problem u svemu

                                Last edited by DinoFC; 09-03-20, 13:06.

                                Comment

                                Working...
                                X