Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam pobornik vraćanja profesionalnom tenisu. Ako jednom kažeš "buy" igri ne vidim zašto ponovo krenuti iznova sa turnirskim delom.
    U slučaju Kim Klajsters ovo je već drugi "come back" sportu gde je nekada bila najbolja igračica planete.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Buy??

      Comment


      • Laver moze biti objektivan po ovom pitanju malo vise od Roberta i Lynett Federer Brzo se ime Laver Cupa moze promijeniti ako bude svasta pricao



        https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1652221
        Last edited by DinoFC; 09-02-20, 14:19.

        Comment


        • Nista nije slagao, Rodzer je veci od tenisa.

          Spoiler
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Dosta toga se promenilo. Novaka tada niko nije pominjao opravdano , sad je među prva tri sigurno. Nadal je napredovao. Federer isto ima pomaka.
            Žao mi je što Claywarrior više nije aktivan član ovog foruma. Zna li neko šta je sa njim?

            Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
            A sta ce ti?
            Da ti prica kako Konors ima mali milion pobeda i turnira osvojenih, a vrlo dobro i sam zna protiv koga je gro tih turnira osvajao i koje je sve protivnike dobijao.
            Da ti pise o eri gde su najbolji igraci bezali jedan od drugoga, jer je bukvalno bilo toliko turnira da je svaki od njih igrao razlicit. Pa smo imali situaciju da tokom godine (sezone) dobijemo nekoliko tenisera sa 10+ titula. A svi oni zajedno kada sastave sve svoje pobede nemaju 10 top10 pobeda.
            Jako mudo.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Najveći ikada!

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Dosta toga se promenilo. Novaka tada niko nije pominjao opravdano ,
                  Opravdano ili ne,on je jos tad udarao standarde i postavljao domace zadatke za neke buduce generacije tenisera. I nece bas biti da ga niko nije pominjao.. vidimo da se vec motao po tabelama i listama iskusnog Ni-ja, na opste zgrazavanje ljubitelja osamdesetih al sta da se radi..

                  Lejverovih deset open ere, kao i sublimiranih 10 od strane Tenis čenela iz tog perioda

                  Code:
                  Rod Laver's      Tennis Channel         CSSR's ;-D
                  Top 10 Open Era  Top 10 Open Era        Top 10 open ere
                  (January 2012.)  (March 2012.)          Februar 2020.
                  
                  1. Federer       1. Federer             1. Djokovic
                  2. Borg          2. Sampras             2. Nadal
                  3. Sampras       3. Nadal               3. Federer
                  4. McEnroe       4. Borg                4. Borg
                  5. Nadal         5. Agassi              5. Sampras
                  6. Djokovic      6. McEnroe             6. Lendl
                  7. Agassi        7. Connors             7. McEnroe
                  8. Connors       8. Lendl               8. Connors
                  9. Lendl         9. Becker              9. Agassi
                  10. Edberg       10. Edberg             10. Becker
                  za razbribrigu evo i finog kvižčića na tu tematiku

                  Can you name the 100 greatest tennis players of all time, per the Tennis Channel's 2012 list?
                  https://www.sporcle.com/games/Aureli...tennis-players

                  Comment


                  • Ne znam gde da stavim, najbolje ovde, Govedarica najavio da su prosirili paket i da ce da prenose sve meceve 250, 500, 1000 i W
                    sam pocetak, prvih 2,3 minuta

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Super. Da mogu jos koji GS da uzmu [emoji848]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Jel bilo

                        Comment


                        • Sta ti je sudbina. Prvo dobije otkaz zbog jednog Djokovica, a onda zbog drugog postane popularan i dobije nagradu.

                          Zasluzeno dobijena nagrada mora se priznati. Stvarno je najbolji teniski komentator.

                          Comment


                          • https://sport.blic.rs/tenis/novak-dj...-nadal/ppbq5me

                            E moj Rogere ne zavisi to od tebe što se tiče GS polufinale tvoj domet a Wimbledon možda finale i da uzmeš tanjir još koji tačno se vidi iz njegovog rasporeda da samo ganja GS i možda još par a ovamo pričao kao meni to nije važno koji glumac i folirant

                            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Ovde se ne Bpostavljaju linkovi Blica, Aloa, Informera, Kurira i ostalih sranja od domace stampe, ovakve gluposti sledeci put brisem
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ovde se ne Bpostavljaju linkovi Blica, Aloa, Informera, Kurira i ostalih sranja od domace stampe, ovakve gluposti sledeci put brisem
                                Izvinite nisam znao da se domaća štampa ne računa jel to Vaša odluka ili odluka foruma čisto me zanima ali ako zbog pitanja dobijem ban ili mi obrišete post onda ima da se žalim za ovakvo ponašanje selektivno ako treba sve do vrha i vlasnika sport kluba

                                Btw ovu vest mogu da nađem siguran sam i na inostranim specijalizovanim novinama i portalima

                                Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                                Last edited by miloolja; 14-02-20, 23:05. Reason: X

                                Comment

                                Working...
                                X