Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da on place zato sto drugi uzimaju titule nikada ne bi bio sampion kakav jeste,gluposti za narod.

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Osvoji Man City ligu sampiona a navijac Man Utd izjavi:
        Kako mi je drago sto ste uzeli taj trofej koji vam je falio, plakao sam od srece nakon pobede u finalu
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Vama je krivo sto nije plakao kad je Novak osvojio RG.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Pa u ovo ne bi povjerovalo ni dijete od 5 godina. Al jos mi je gore kako ozbiljna osoba ovo moze izgovoriti. Nadal koji je tad izgubio 1.put na RG, pa potom propustio Wimbledon zbog povrede i lose odigrao ostatak sezone zbog povrede , PLAKAO(od srece) ZATO STO JE NJEGOV NAJVECI RIVAL OSVOJIO RG, sick dude.

            Nadam se da je Rafa dobro procackao pakšu prije nego ga je zagrlio na mrezi
            Last edited by DinoFC; 07-02-20, 23:50.

            Comment


            • Ja sam cuo da je i Novak plakao, pa ga je uhvatio Srdjan i lupio tri samara. To je bio prelomni trenutak u Novakovoj karijeri, oznacio je pocetak stvaranja Novaka 2.0
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Videla sam u nizu, 5 godina kasnije rekao. Ok, mozda i jeste, iako je totalno neverovatno, taman da je svetac.
                Al ajd...
                Plako i Rodzer kad ovaj osvojio AO pre toga, to mu se revansirao ;)
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa nije mu zena plakala a da Rafa place, ne mogu ocm vise citati u vezi ovog. Povraticu, dosta za veceras.

                  Comment


                  • Dobro ljudi, mozda nije plakanje to na koje vi mislite, vec verovatno mu samo zasuzile oci, drago mu bilo.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • A sad i ti, pa nadam se da nije ridao bas

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Moze bit jedino da je plakao od tuge sto je ovaj uzeo RG a nije preko njega, drugi razlog za suze ne vidim. Pa je 5 godina poslije malo zaboravio izvorne razloge

                        Comment


                        • Pa iz ovih vasih postovo ispada da je to nesto toliko neverovatno Uzimajuci u obzir da su oni oduvek u odlicnim odnosima i da Rafa najbolje zna koliko je puta Rodzer bio na korak do RG i koliko mu je znacilo da osvoji taj turnir, itd, itd...ovo ne zvuci uopste toliko nerealno.
                          A nekima smeta samo zato sto je Rodzer u pitanju
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Da ne listam po forumu ko pobedi u ovoj epskoj egzibiciji danas.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Pa iz ovih vasih postovo ispada da je to nesto toliko neverovatno Uzimajuci u obzir da su oni oduvek u odlicnim odnosima i da Rafa najbolje zna koliko je puta Rodzer bio na korak do RG i koliko mu je znacilo da osvoji taj turnir, itd, itd...ovo ne zvuci uopste toliko nerealno.
                              A nekima smeta samo zato sto je Rodzer u pitanju
                              Ma kakvim odlicnim odnosima, pa da pratim tenis od jucer mozda bih i povjerovao u ovo prijateljstvo. Biznis-marketing farsa pri kraju karijera.

                              Samo Federer zna kakvo misljenje je imao o Nadalu vecim djelom njegove karijere dok je ovaj cackao dupe i trosio minutu prije servisa pobjedjuci ga na sljaci pa potom i na ostalim podlogama forsirajuci jednu te istu strategiju, dok ovaj nije naucio igrati BH hahahhaha. Pa to je bila iskonska mrznja, pretpostavljam.
                              Last edited by DinoFC; 08-02-20, 00:13.

                              Comment


                              • Dobro onda, izdrzite jos malo........nadam se ne vise od dve godine.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X