Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako nekoga zanima ovde se to dobro sagledava

    https://twitter.com/i/status/1207261727018115072


    roland bgiudicelli_pr (1).jpg

    69841090_10157450032234920_5760885409886240768_n.jpg

    71010211_10157450032394920_7346917111748362240_n.jpg
    Last edited by nikas; 06-02-20, 07:09.

    Comment


    • odvratno je i ruzno je iz svakog ugla
      Wizard

      Comment


      • Sta je toliko ruzno.. krov k'o krov...

        Comment


        • a ceo stadion je bezveze,ima turnira 500 sa bojlim terenima

          govorim iz televizijskog ugla,tamo nisam bio,naravno
          Wizard

          Comment


          • Pa bas na tv-u necemo vidjeti ama bas nikakvu razliku. I dalje cemo vidjeti samo teren i eventualno prvih par redova tribina.

            Comment


            • Stadion je odlican, ja sam bila i normalno pri vrhu, sirotinja jbg
              Ali nekako mi krov pocinje odmah kod zadnjih redova, kao da nema neku visinu, pa mi bas izgleda klaustrofobicno.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • pa svejedno je ruzan,ali ako je 95 posto u glavi,rafi moze da smeta mnogo
                Wizard

                Comment


                • Tačno će me izludjivati senke od krova kada se igra po suncu
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Da, te senke bas mogu da budu problem, i teniserima i nama
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Naše će sjene hodati po RG-su i smarati tenisere..

                      Comment


                      • Nove loptice na RG ove godine, krov, reflektori. Novi turnir, definitivno. Nece imati onaj šmek RG-a ali bilo je nuzno da se ovo desi. Vidjecemo kako ce se Rafole prilagoditi ovim novotarijama ako kojim slucajem u bitnom mecu bude morao da šljaka u dvorani


                        Procitah neki dan nece ove godine biti vecernji termin, da je to planirano za iducu godinu
                        Last edited by DinoFC; 06-02-20, 20:00.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Stadion je odlican, ja sam bila i normalno pri vrhu, sirotinja jbg[emoji3]Ali nekako mi krov pocinje odmah kod zadnjih redova, kao da nema neku visinu, pa mi bas izgleda klaustrofobicno.
                          U pravu si.

                          Stadion je da kažem plitak i ovaj krov ga je baš unakazio da se tako izrazim. Izgleda kao da je neko na šerpu stavio poklopac.
                          Originally posted by DinoFC View Post
                          Nove loptice na RG ove godine, krov, reflektori. Novi turnir, definitivno. Nece imati onaj šmek RG-a ali bilo je nuzno da se ovo desi. Vidjecemo kako ce se Rafole prilagoditi ovim novotarijama ako kojim slucajem u bitnom mecu bude morao da šljaka u dvorani


                          Procitah neki dan nece ove godine biti vecernji termin, da je to planirano za iducu godinu
                          Mislim da neće biti puni efekat reflektora, igraće se nešto duže ali reflektori koji će biti ove godine neće moći da obave posao u mrklom mraku.

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Mislim da neće biti puni efekat reflektora, igraće se nešto duže ali reflektori koji će biti ove godine neće moći da obave posao u mrklom mraku.

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                            Reflektori moraju da rade kad se navuce krov i nadam se da ce ih ukljucivati ako se neki mec oduzi na Satrijeu, ali tek od sledece godine se uvode i vecernje sesije.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • mogu raditi pod krovom samo ako pod krovom nije mrkli mrak

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Reflektori moraju da rade kad se navuce krov i nadam se da ce ih ukljucivati ako se neki mec oduzi na Satrijeu, ali tek od sledece godine se uvode i vecernje sesije.
                                Ako se meč oduži a ujedno počne jaka kiša misliš li da će se tipa u 22-24h po lokalnom vremenu igrati meč?

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X