Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Da do Pariza. Ali da ostane prvi posle Pariza je skoro nemoguce jer se poeni sa proslogodinjeg WTF-a brisu odmah posle toga. Morao bi da osvoji i Sangaj i Pariz a da Rafa ne dodje do finala Pariza.
    Sto se svadbe tice, ne znam sto je to toliko veliki problem? Pa ne traje svadba 20 dana. Uopstalom sam je Rafa odavno planirao termin svoje svadbe.
    Pa svadba je valjda neposredno posle Sangaja, mozda zeli da bude kuci, racuna da se jednom zeni u zivotu, a jedan turnir gore dole
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Obezbedio je no.1 jos par nedelja, ali nije obezbedio YE
      Da, da, napravio sam permutaciju.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa svadba je valjda neposredno posle Sangaja, mozda zeli da bude kuci, racuna da se jednom zeni u zivotu, a jedan turnir gore dole
        Generalno mogu da se slozim sa tobom. Ali u pitanju je Rafa. Ne zelim da kazem nista lose, ali svi znamo koliko je veliki borac i koliko se u zivotu zrtvovao za tenis.
        Sangaj moze itekako da bude bitan u borbi za prvo mesto i cudi da Rafa sada ne bi dao sve od sebe. Bolje da je zakazao svadbu odmah posle Us Opena, taman odmori jedno 20 dana, i mogao bi da se spremi za Sangaj ( imao bi oko mesec dana pauze posle Us Opena). Inace naravno da je bitna svadba, ali mislim da nisu izabrali pravi trenutak za nju. Pogotovo sto se on i Ciska zabavljaju jako dugo i nije im verovatno toliko bitno bilo kada je svadba( mislim ako se pomeri mesec dana). Doduse pitanje da li je u pitanju povreda ili ne igra zbog svadbe.

        Rodzer i Novak se jesu zenili ali nisu preskakali bitan turnir zbo toga.

        Comment


        • Najjace bi bilo kad bi bio u zrebu za Sangaj a coek na Majorci

          Comment


          • Ta svadba nije zakazana juce, nego ko zna kad, moguce cak pocetkom godine jer se vec tada pricalo da se zeni i on tada nije znao da ce mu Sangaj biti bitan za no.1. Medjutim, iako je bitan, nije presudan za no.1, tako da on nista ne gubi, a kao sto rekoh, jednom se zeni.
            Isto tako, on nije bilo ko, nego jedan od najvecih sportista Spanije i ko zna ko ce sve da mu dodje na tu svadbu, ko zna kakve su pripreme pre samog dana i logicno je da ne moze 5 dana pre svadbe da bude na drugom kraju sveta.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ta 1 nedelja je nebitna, nece ona odluciti da li ce prestici Rogera jer i da izgubi prvo mesto na Wimb sledece godine(pod uslovom da ga vrati odma na Wtf i zadrzi dotle) on ce imati 311 ako se ne varam,znaci do pocetka Wimb i prestize

              Ovim povlacenjem Rafe,sve je u Novakovim rukama,nece biti lako tu su Roger i Medjedov,ali ima sanse,ako osvoji celu Aziju bice favorit za YeNo1

              Rafinjo vec 10 godina odlaze Xisci svadbu(jbg nije mogao jos jednom,zena bi prsla)i sprema idealan termin i posle svega toga uspeo je bas los da izabere,nije hteo na leto zbog Wimbledona,sad je pitanje dal je veca cena izgubiti Wimbledon gde i onako ne zavisi od njega ili YeNo1 gde je zavisilo do ovog otkaza?
              Osvajanjem YeNo1 bi oduzeo jos jedan argument Rogeru za Goata,nije mala stvar

              Comment


              • Sa ili bez YeNo1, Rafael za par sedmics postaje lider po broju nedelja u Top 2 i time ruši prvi od Rodzerovih renking rekorda...a ovaj ih trenutno drzi sve.. od No.1 do Top 100, ali ako padnu prva dva to vec mwnja sliku

                TOP 2 WEEKS
                Federer 528 , Nadal 524 , Đoković 402 , Konors 387 , Lendl 377 , Sampras 376 ...

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  a kao sto rekoh, jednom se zeni.
                  To ćemo tek da vidimo.

                  Comment


                  • Dolazi mu crem de la crem, na celu sa kraljem, ok bivsim, matorim i kazu da su bezbednosne mere izuzetne, a za sve treba velika organizacija, ma koliko bio samo gost na svojoj svadbi, mislim dosao na gotovo
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Citam Moya izjavio da Nadal jos nije odlucio da li ce igrati Shangai, izgleda jos jedan zrijeb fuck up Nadal priprema

                      Da li ima neko pravilo pa mora sacekati ili cisto onako to radi?

                      Comment


                      • Mnogo se sprda Rafa
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • definitivno se povukao

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Hoce Rafa sa 2 vezana trofeja, 2 pehara kojih jos nema u njegovom trofej-kabinetu, na velicanstven nacin da zasjedne na tron na kraju godine ☺

                              Comment


                              • Jebe se Rafi o no.1 izjavio je par puta ove sezone, narocito nakon USO. Znamo svi da se zeni, to je jedan razlog, drugi razlog je njegovo zdravje, narocito sad kad je jedan slem daleko od Rogera. Sta ce mu taj year no.1 ako se povredi i ne moze odigrati dobro 2020... Mislim, potrudice se on sigurno da bude i prvi, igrace Pariz i WTF i tu ce probati da skupi dovoljno bodova uz nadu da nece Novak osvojiti oba turnira + Sangaj. Al ako ne bude prvi jbg to je to, nema se sta zaliti u ovoj fazi karijere.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X