Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ne bih se bas slozio sa tim mislim da i dalje postoje razlike u pristupu igri na razlicitim podlogama samo sto su one sada mizernije u odnosu na prethodni period. Sada se postavlja pitanje da li je to dobro ili lose za tenis?
    Kako moze biti dobro?
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by ClayWarrior View Post
      Sutra cu da vidim da napibircim jedno prosto zapazanje vezano za Frens Open i Vimbldon u istoj godini, ne znam koliko ce nam otkriti ono sto vec znamo ali vredi pokusati jer mi nece uzeti puno vemena
      Hrabro cu se usuditi da te pitam koji je infinitiv ovog glagola
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • shminka, ja uvek volim vise nagadjati(Mozda i sanjati o buducnosti ili bar raspravljati o sadasnjosti)nego voditi prazne price o proslosti jer je ona poznata i nepromenjiva, narocito u tenisu i ko ga prati zna o cemu govorim, jeste da je proslost bitna i postovanje svih igraca i njihovih uspeha je svakako potrebno i to niko ne bi trebao dovoditi u pitanje e sad niko precizno nemoze reci ko ce koliko trofeja osvojiti i kako ce teci karijera nekog igraca ali ako si navijac nekog tenisera divices se njegovim uspesima i nadati se novim a upravo o tim nadanjima govorim kao Novakov navijac ali ne kao pustu zelju vec na osnovu vidjenog dosad i posmatrajuci konkurente dostizanje Rafe po broju GS je realno ostvariv (a Rogerov navijacki) a dali ce se to desiti niko nezna sa sigurnoscu.Dalje rece da u narednih par sedmica ocekujemo odgovor Rafeto prosto nije moguce postici za toliko kratko vreme i sam si spomenuo koliko je bilo potrebno Novaku da stigne do ovog nivoa i kakve je greske pravio, sa time ce morati i Rafa da se susretne a Roger recimo nikad nije pronasao adekvatnu igru za Rafu jer bi morao da menja svoju a to nebi bio Roger nego Novak.Ranije sam vec napisao da su za ovo sto je Novak postao od igraca zasluzni podjednako i Roger i Rafa pa je Novak prosto receno dobijao dupli domaci zadatak resiti igru protiv 2 igraca i zbog toga je njegov uspon kasnio ali je sada polozio masters (pobedio Rogera na betonu u GS 2puta zaredom,Rafu na sljaci 2puta zaredom i sad na travi)Sto se tice Rogera on je jedini igrac koji ima igru za Novaka ali je problem sto tesko da moze takvu igru konstantno ponoviti u svakom susretu pod uslovom da ranije ne ispadne sa turnira sto mu se ranije nije cesto desavalo a ove godine je to primetno (Conga najbolji primer)a o susretu na travi i 1/2finalu protiv Novaka mozemo samo nagadjati jer nemamo neku validnu osnovu (nisu igrali na travi).Na kraju naravno da ce na svakom narednom turniru No.1 gde se pojavi biti favorit.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Hrabro cu se usuditi da te pitam koji je infinitiv ovog glagola
          Nek ti rece neki od ovih momaka sto su sad polagali prijemni, mada bi i Tuta verovatno znao
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Ono sto se najvise promenilo u tenisu nekada i sada su-NOVCI! Ja sam se zaludeo pre neki dan gledao sam zarade svih top igraca od 80-tih na ovamo kojih sam se setio u nesto uporedjivao...Neverovatno stvarno...Mada uostalom kao i u svakom sportu...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Denzel80 View Post
              Ono sto se najvise promenilo u tenisu nekada i sada su-NOVCI! Ja sam se zaludeo pre neki dan gledao sam zarade svih top igraca od 80-tih na ovamo kojih sam se setio u nesto uporedjivao...Neverovatno stvarno...Mada uostalom kao i u svakom sportu...
              Zelembaci se nisu promenili ali kolicina svakako, to znaci da tenis ide dobrim putem, gde ima para ima i kvaliteta ,cast pojedincima koji iskacu iz toga;)

              Comment


              • Posto nas cenjeni Zika kaze da su pare najvaznije i da one odreduju ko je koliko dobar, na listi zarada nakon Vimbldona mozemo videti da je Rafa udaljen jednu veliku titulu od prestaizanja Samprasa a da ce Djokovic mozda i do kraja godine postati cetvrti najbolji igrac Open ere

                Ovo je da covek ne poveruje.. nekada se za babuske igralo http://www.atpworldtour.com/~/media/...54E1B7159.ashx
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Djordje ce da bude zmaj..

                  Ima veliku prednost u odnosu na Novaka, jer tenis moze da igra iz cistog zadovoljstva.. Porodica je odavno obezbedjena..

                  Comment


                  • Hehehe,da,da...Davydenko da je nastavio ovim tempom usao bi u prvih 5,a Mcenroa i jos neke legende ce polako poceti da prestizu i danasnji dubl igraci
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Djordje ce da bude zmaj..

                      Ima veliku prednost u odnosu na Novaka, jer tenis moze da igra iz cistog zadovoljstva.. Porodica je odavno obezbedjena..
                      To ponekad moze da bude i problem,mada ne bi trebao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Stvarno gde je Žika da vidi ovo!
                        Kako novac gubi vrednost....
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          To ponekad moze da bude i problem,mada ne bi trebao.
                          Upravo tako.
                          Nije lako imati uspjesnog starijeg brata...
                          Ali mislim da je Djordje pozitivno lud i da se od njega moze ocekivati... To govorim na osnovu karaktera, nisam ga nikad vidjela da igra tenis, tako da ne bih o talentu, ali ponasanje mi se svidja. ;)

                          Comment


                          • Marko je bio isti kao Djole Sada je malo povuceniji....
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Davidenko nema potrebe da nastavlja tim tempom, on je zaradio najvise od njih, a znamo i kako

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                To ponekad moze da bude i problem,mada ne bi trebao.
                                Ko zna sta nosi vreme?
                                Ali velika je etvar kada igrac ne mora da brine kako ce da plati put, smestaj... Ukoliko bude zeleo uspeh imace kao obavezu veliki rad i odricanje na teniskom terenu..
                                Ne mogu da se otmem utisku da je na pocetku upravo to imao Rafael Nadal zbog strica koji je igrao za Barselonu.. I postao je gromada koja ne daje ni jedan poen poklona i grize za svaki poen kao niko gotovo u istoriji sporta..
                                Ali mislim da Dkordje ima potreban karakter za sportistu..

                                Comment

                                Working...
                                X