Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • raspored za top 30 igrace, samo mi nije jasno kako Raonic zamislja da igra Roterdam, Delray Beach i Dubai

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Marej se ipak operisao, nadam se da ce pokusati jos jednom da se vrati

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        raspored za top 30 igrace, samo mi nije jasno kako Raonic zamislja da igra Roterdam, Delray Beach i Dubai

        Pa letece se malo tamo malo vamo. Sa jednog kraja sveta na drugi .... Mozda to i nije tako lose
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Mareju, njegovoj familiji, timu i svim navijačima želim da se što pre vrati. Pored svih njih, tenis će biti na dobitku. Ali, čovek je napisao da ima novi metalni kuk. Moje obrazovanje je kilometrima daleko od medicinskog, pa bi molio nekoga ko je tog obrazovanja da mi kaže da li je moguće biti vrhumski sportista, vrhunski teniser sa metalnim kukom. Ima ga i Beker, istina operisan posle povlačenja, ali se Beker otežano kreće.
          još jednom, Mareju sve najbolje i brzo ozdravljenje želim.

          Comment


          • Moguce je, ali nista nije garantovano.
            Mislim da je jedan od blizanaca imao istu operaciju. Bob Brajan valjda. U avgustu prosle godine. Evo sada je nastupio na AO sa svojim bratom. Medjutim u dublu se igraci mnogo manje trose, mnogo manje terena pokrivaju, generalno gledano manje krecu tako da je njemu svakako bilo lakse u odbosu na Mareja ciji stil ige znamo svi vrlo dobro.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Moguce je, ali nista nije garantovano.
              Mislim da je jedan od blizanaca imao istu operaciju. Bob Brajan valjda. U avgustu prosle godine. Evo sada je nastupio na AO sa svojim bratom. Medjutim u dublu se igraci mnogo manje trose, mnogo manje terena pokrivaju, generalno gledano manje krecu tako da je njemu svakako bilo lakse u odbosu na Mareja ciji stil ige znamo svi vrlo dobro.
              Iskreno, meni je to neverovatno, ali medicina danas valjda ćuda čini. Hajde da sačekamo i vidimo rezultat

              Comment


              • Pazi sad kad se vrati kiborg, jaci nego ikad i pocne da pere veliku trojku i sve ih u penziju posalje.

                Comment


                • On se operisao prevashodno da bi olaksao (unormalio) sebi svakodnevni zivot. Jer je imao bolove kada god se sagne, savije, istegne, pokrene. Pricao je da ne moze pertle da veze bez bola. Tako da je to prevashodni cilj. Da bol nestane.
                  Nastavak igracke karijere (igranja tenisa na profesionalnom, vrhunskom nivou) je bonus. Koji ce Marej svakako oberucke prihvatiti ako se pokaze kao moguca opcija.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Potpis.

                    Leisel Jones believes that female tennis players would be able to show competitive tennis against male players. Jones made an example involving Serena Williams and Novak Djokovic. "It is a big cultural thing", the swimming star said.

                    "People say it is about males and males watching sport but it is a huge cultural thing that we need to change. Females are just as good at sport as men are - if not better. We can go back to Serena Williams. If you put Novak Djokovic next to her, I think Serena Williams would flog him every single day over.'
                    sigpic

                    Comment


                    • 6:0 6:0 i pritom Novak igra levom rukom
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Možda da se hrvaju tu bi ga polomila ko slamčicu.

                        Comment


                        • Sta napisa covek.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Bimbo View Post
                            Mareju, njegovoj familiji, timu i svim navijačima želim da se što pre vrati. Pored svih njih, tenis će biti na dobitku. Ali, čovek je napisao da ima novi metalni kuk. Moje obrazovanje je kilometrima daleko od medicinskog, pa bi molio nekoga ko je tog obrazovanja da mi kaže da li je moguće biti vrhumski sportista, vrhunski teniser sa metalnim kukom. Ima ga i Beker, istina operisan posle povlačenja, ali se Beker otežano kreće.
                            još jednom, Mareju sve najbolje i brzo ozdravljenje želim.
                            Ima primjera u americkom fudbalu, koji je fizicki izuzetno naporan sport, da su igraci produzili karijeru 3-4 godine takvom operacijom. Dakle, moguce je. Medjutim, svaki slucaj je poseban.

                            Comment


                            • Sta je upravo Kecmanovic izgubio pa to nema dalje.
                              6:1 vodio u TB treceg seta i izgubi 7:9 😤

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Crni Miomir, torpedova ga ovaj u skladu sa svojim prezimenom, a sto je jos gore gubio u trecem sa 2:5 i dodje do tb na 6:1 ...i prsne ko sapunica

                                Kako je ovaj tenis opaka umna igra.


                                Inace imamo temu za celenzere.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X