Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje imati sposobnog sudiju koji ce napraviti ovakvu jednu gresku, nego sudiju koji je nece pociniti ali je zato totalno nesposoban sto se sudjenja tice..
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Takva greska, koju je napravio Garner, nije ni prva ni poslednja, nista sto do sada nije vidjeno, ali do sada nije vidjeno da sudija u sred meca silazi sa stolice i izigrava trenera jednom igracu

      evo, ovde Lajani nije video da je 2 puta pala lopta
      i takvih primera ima koliko hoces, nista novo

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Naprotiv.. Niko nije u istoriji tenisa napravio onakvu gresku.. Brejk lopta: dupli odskok, dodirivanje mreze i lopta u autu.. I Muratoglu je na tw potrvrdio da u svom zivotu nije video tako nesto..
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • A kako bi reagovao da je Djokovic igrao protiv Kirijosa i mrzelo ga da igra, onda Lajani silazi sa stolice, izigrava trenera i Kirijos preokrece rezultat?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pre svega uveren sam da Lajani ne bi ni u ludilu tako nesto uradio da su tu bili Federer Nadal Djokovic Marej Wawrinka i ostali top igraci.. ali Erber koji je, da se ne lazemo, sprdnja od tenisera.. savako ga je ta cinjenica ponela.. Sta bi radio da je bio Djokovic? U trentku nista.. u slucaju preokreta bi popizdeo, ali to je normalno kod navijaca, coveka koji svakako nije objektivan.. A Djokovic verujem da bi mu oci iskopao.. Ali opet, ponavljam, ne bi se on usudio nikako da je sa druge strane bio neki top igrac..
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Nadal preskace sve turnire u Aziji

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nadal preskace sve turnire u Aziji

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Odakle ti ovo?

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa i ne moze puno da ih bude
                    prelistaj malo teniska pravila, vidi kako idu opomene, kakve su kazne, pa da nastavimo da pricamo
                    A kako posle meca nije vazno, kad smo krenuli da pricamo o kaznama koje su Lajani i ona dobili posle meca. Lajani je dobio kaznu kakvu sudija treba da dobije jer je presao granicu, sisao sa stolice i poceo da bodri Kirijosa da se to desilo u mecu protiv Djokovica, ti bi bio prvi koji bi dosao ovde i govorio kako je to svetska zavera protiv Novaka i kako vise ni ne biraju sredstva, odjednom Lajani ne bi bio dobrica, velikodusan covek, nego djubre najvece.
                    Serena je dobila kaznu kakva je propisana, kad kazna za takvo vredjanje sudije bude suspenzija, onda ce biti suspendovana.

                    I Serena treba svima da se izvini, jer je unistila mec i onima koji su na stadionu bili, koji su dali pare da gledaju teniski mec, a ne emotivni raspad
                    Jel ti namerno piśeś isto ili u čemu je problem? Daj stvarno te ne razumem kako uvek ne nastaviš se na moju priču
                    Znam zaśto sam rekao da ih je bilo malo. Ti si u razgovoru prešla preko krupnijih stvari tako da te to sigurno ne zanima.
                    Evo ti si ta koja opušteno sce vreme vređa, a sama si uniśtila razgovor Pa bi ti to trebala da prelistaš.
                    Nismo krenuli da pričamo o Lajaniju ovo je tek teśko izvrtanje razgovora
                    Što si ti meni krenula da objašnjavaś šta je radio Lajani? Jel sam to tražio?
                    Sve si ispisala samo što si izbegla ono o čemu smo jedino i pričali.
                    Sad si počela i da piśeš šta ja mislim?
                    Daj molim javi se sledeći put kad budem pisao teorije zavere jer i sama znaš da se to neće desiti.
                    Čak si Noleta uspela da ubaciš u priču Ovo je baš cirkus.
                    I opet na kraju nisi odgovorila kome da se izvini jer te osobe koje ti spominješ -njih nije razočarala to su i pokazali. To što ti deluješ u zabludi i stalno ponavljaš isto pa vala nije moj problem

                    Comment


                    • Da, krenuli smo od Lajanija jer je vest bila da je Lajani suspendovan na 2 nedelje, tj. 2 turnira.
                      A ja i dalje tvrdim da ona duguje izvinjenje celoj teniskoj javnosti, pocevsi od Osake, preko Ramosa do gledalaca.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • E nek si mu rekla

                        Comment


                        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                          Jel ti namerno piśeś isto ili u čemu je problem? Daj stvarno te ne razumem kako uvek ne nastaviš se na moju priču
                          Znam zaśto sam rekao da ih je bilo malo. Ti si u razgovoru prešla preko krupnijih stvari tako da te to sigurno ne zanima.
                          Evo ti si ta koja opušteno sce vreme vređa, a sama si uniśtila razgovor Pa bi ti to trebala da prelistaš.
                          Nismo krenuli da pričamo o Lajaniju ovo je tek teśko izvrtanje razgovora
                          Što si ti meni krenula da objašnjavaś šta je radio Lajani? Jel sam to tražio?
                          Sve si ispisala samo što si izbegla ono o čemu smo jedino i pričali.
                          Sad si počela i da piśeš šta ja mislim?
                          Daj molim javi se sledeći put kad budem pisao teorije zavere jer i sama znaš da se to neće desiti.
                          Čak si Noleta uspela da ubaciš u priču Ovo je baš cirkus.
                          I opet na kraju nisi odgovorila kome da se izvini jer te osobe koje ti spominješ -njih nije razočarala to su i pokazali. To što ti deluješ u zabludi i stalno ponavljaš isto pa vala nije moj problem
                          E nek si joj rekao

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Da, krenuli smo od Lajanija jer je vest bila da je Lajani suspendovan na 2 nedelje, tj. 2 turnira.
                            A ja i dalje tvrdim da ona duguje izvinjenje celoj teniskoj javnosti, pocevsi od Osake, preko Ramosa do gledalaca.
                            Lajanija smo svi komentarisali. Dok smo posle ti i ja sve vreme pričali o Sereni i ostalim akterima tog finala.
                            Ti si se non stop držala toga da duguje izvinjenje ovima koji su platili ulaznice. Ja sam samo tu tezu rušio jer su oni sami pokazali da li su zadovoljni njenim ponaśanjem.
                            Teniska javnost bar nije morala da plati ulaznicu

                            Comment


                            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                              Lajanija smo svi komentarisali. Dok smo posle ti i ja sve vreme pričali o Sereni i ostalim akterima tog finala.
                              Ti si se non stop držala toga da duguje izvinjenje ovima koji su platili ulaznice. Ja sam samo tu tezu rušio jer su oni sami pokazali da li su zadovoljni njenim ponaśanjem.
                              Teniska javnost bar nije morala da plati ulaznicu
                              Nebitno je sto su oni podrzavali, ona duguje izvinjenje svima, pa i ljudima koji su bili na stadionu.
                              Neka je 99% bilo za nju, 1% je bilo za Osaku, oni su isto tako platili...
                              ali dzabe, njen muz i dalje vodi neku bitku po tviteru, ubacuje sve zive tenisere u pricu, druge sportove
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nebitno je sto su oni podrzavali, ona duguje izvinjenje svima, pa i ljudima koji su bili na stadionu.
                                Neka je 99% bilo za nju, 1% je bilo za Osaku, oni su isto tako platili...
                                ali dzabe, njen muz i dalje vodi neku bitku po tviteru, ubacuje sve zive tenisere u pricu, druge sportove
                                Neko kad podrži nečije greśke umesto da ih iskritikuje zašto bi taj trebao da očekuje izvinjenje?
                                Neko uništi zabavu kao u ovom slučaju što je ona uništila meč i svi stanu iza nje. Ti su mnogo veći krivci. E zato sam njih najviše pljuvao jer ta publika za koju ti tražiś izvinjenje je uništila Osakin najlepši momenat u životu.
                                Prvo oni duguju izvinjenje.
                                Pusti muža previše ti tamo prevrćeš po tviteru. Nek radi šta želi to je njegov problem.

                                Comment

                                Working...
                                X