Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dusan1610 View Post
    Novak raspad

    http://i51.tinypic.com/10ncqq1.png

    Kakav kralj, 3 MTO-a, 2 put is'o u WC, i na kraju dobio Monfisa na US Openu 2005., a mi nesto pricamo za Nadala
    Koliko je Djokovic tada imao godina i koliko puta je on to uradio u karijeri?
    Ne moze da se poredi, Nadal ovo redovno radi. I evo sad su pune novine vesti da ima sanse da preda mec, a on ce izaci u sredu kao da mu nista nije i razbice onog Fisha
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Koliko je Djokovic tada imao godina i koliko puta je on to uradio u karijeri?
      Ne moze da se poredi, Nadal ovo redovno radi. I evo sad su pune novine vesti da ima sanse da preda mec, a on ce izaci u sredu kao da mu nista nije i razbice onog Fisha
      Sta redovno radi?

      Mozes li mi ti reci kada je zadnji put po vama glumio,posto meni ne idu te procjene?

      A Djokovic je sve glumio dok se neki nisu poceli javno sprdati sa njim i pocele stizati kritike na njegov racun.

      Comment


      • Originally posted by FC Nadal View Post
        Sta redovno radi?

        Mozes li mi ti reci kada je zadnji put po vama glumio,posto meni ne idu te procjene?

        A Djokovic je sve glumio dok se neki nisu poceli javno sprdati sa njim i pocele stizati kritike na njegov racun.
        Ni ja vise ne znam koliko puta je to uradio niit zelim da opterecujem mozak u kojim mecevima zatrazi MTO da poremeti protivnika, ali cinjeica je da malo malo pa imamo ovakve diskusije i to dovoljno govori.

        Jeste, Djokovic je isto bio kritican, ali kad je on zadnji put predao mec ili trazio MTO na ovaj nacin kao Nadal?
        Ja sam ranije uvek pljuvala Djokovica, ali on se sada promenio i to vise ne radi, a Nadala niko ne kritikuje, nego se svi brinu za jadna kolena, stopala, stomak,...(popuni po zelji) i njemu to prolazi i to je dvostruki standard koji ja ne podnosim.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Znam,prije godinu dana na W,tada ste dobili taj materijal za takvu pricu,i to vam je osnova svega,svaki put kada Nadal zatrazi MTO,pa makar se raspadao na terenu-n
          Kritike su kod Novaka urodile plodom,to je super.

          Samo pogledaj ovaj klip,posto nisi gleda mec(Ne traje dugo).Nadal se povredio na 30-40 za njega set lopta ,sljedeca 3 poena gubi lagano MTO,i prva 3 poena u TB je izgubio lagano i kako je osvojio TB meni ni sada nije jasno.

          Comment


          • FC, shvatas da ne verujem, ako je on bio toliko povredjen, spominje neki ogroman bol u stopalu i cak da je pomisljao da preda mec, ne bi mogao da trci 4h i da odigra tako kvalitetan mec, to je nemoguce.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne znam ni ja tacno koliko je bio povrijedjen.Neboloza je reci da je sve bilo uredu,on je nesto osjetio,a i mozda se on vise prepao nego sto je stvarno toliko bolilo.Posto ima losi iskustava sa AO i tako jos neki.

              Sad sam upravu nasao da ce Nadal danas uraditi MRI,i nakom razgovora sa doktorom ce donijetu neku glupravu odluku.

              Sta mu je sad u PM

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Sta redovno radi?

                Mozes li mi ti reci kada je zadnji put po vama glumio,posto meni ne idu te procjene?

                A Djokovic je sve glumio dok se neki nisu poceli javno sprdati sa njim i pocele stizati kritike na njegov racun.
                Ovo je toliko netacno na toliko nacina!

                Comment


                • Ma pusti to...Naravno da je ne tacno.Dok je jos bio rovit i nije stasao u ovakvog igraca bilo je predaja naravno...secamo se alergija,vrucine i svega ostalog,a sad da je sve to glumio je prejaka rec i ne verujem u to.A ako jeste onda je za njega Nadal Jack Nicholson...

                  Comment


                  • Originally posted by draza View Post
                    Ma pusti to...Naravno da je ne tacno.Dok je jos bio rovit i nije stasao u ovakvog igraca bilo je predaja naravno...secamo se alergija,vrucine i svega ostalog,a sad da je sve to glumio je prejaka rec i ne verujem u to.A ako jeste onda je za njega Nadal Jack Nicholson...
                    Izuzetno me nervira kad ljudi koji nemaju problema sa bolestima pricaju kako su drugi koji ih imaju foliranti i ostalo. Kao klinac sam imao astmu i znam kako je bilo Noletu. I u 16 godini sam imao poteskoca sa disanjem, pogotovu kad je velika vlaznost, cak i sad, pre koji dan sam imao trening i jedva sam disao jer je napolju kisa padala ko nenormalna, a prozori ne mogu da se zatvore jer bismo pocrcali od vrucinu... Kod Noleta je druga stvar, njemu recimo smeta vrucina, a rezultati su istovetni. Zato nemam nameru da ikog ostavim neprosvetljenog u vezi Novakovih predaja.

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Sta redovno radi?

                      Mozes li mi ti reci kada je zadnji put po vama glumio,posto meni ne idu te procjene?

                      A Djokovic je sve glumio dok se neki nisu poceli javno sprdati sa njim i pocele stizati kritike na njegov racun.
                      Nikada Novak nije rekao da je povredjen a onda poceo da trci kao besni bik.Cini mi se da je Rafa to juce uradio,zar ne?Jos jedna stvar,Novaka je koliko ja znam kritikovao jedino Rodik.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • I Fedex .. rekao je jednom ''nekad mi nije jasan, ako nije dovoljno spreman, ne treba ni da izlazi na teren '' ..

                        Comment


                        • Jeste i Fed ga je par puta kritikovao i zato i jeste drzavni neprijatelj no.1
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Pa ne verujem da je on tu mislio nesto lose.Mozda je mislio nesto u fazonu da ne muci samog sebe...mada ne znam da li je Feki toliko brizan

                            Rodik je bio bas bezobrazan,to se secam.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Zato je i isprašen na USO 2008. ...

                              Bojana, mislim da preteruješ, garantujem da i u Srbiji Fedex ima više navijača !!

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                Pa ne verujem da je on tu mislio nesto lose.Mozda je mislio nesto u fazonu da ne muci samog sebe...mada ne znam da li je Feki toliko brizan

                                Rodik je bio bas bezobrazan,to se secam.
                                Novak boluje od 16 vrsta bolesti, od toga samo cekam da nam kaze da ima i antrax! Da, i pored tih bolesti on moze da izadje na teren i da bez problema pobedi!

                                Nesto na ovu foru, ali ono 16 bolesti+antrax, toga se dobro secam... I to, i cinjenicu da je dobio samo jedan set u tom mecu...

                                Comment

                                Working...
                                X