Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    E da znas da ti ova ideja o 10 zapovijedi nije uopste losa, evo jedna za pocetak,pisite ne odvojeno od glagola(naravno osim u par izuzetaka),a za par dana ces dobiti i ostalih 9,jel moze?

    Pretpostavljam da se ovaj dio o moderatorima odnosi na CW-a i moju malenkost,a mi cemo kao cijenjeni funkcioneri ovog foruma dati sve od sebe da nam se svi vasi postovi dopadnu...
    Ako otvorite temu srpski jezik i knjizevnost i vas nekoliko moderatora budete instruktori rado cu se prikljuciti vasoj naucnoj ekspertizi

    Comment


    • Heheh kakav je ovo tekst, bas prava kolumna koliko toga se moglo zanimljivog i poucnog procitati, vidi se da cojek zna tenis.
      A i komentari su me odusevili, evo recimo kako ga je ovaj ispravio:
      Federer jedini osvajao Slemove na svim podlogama?? Sta cemo sa Matsom Vilanderom i cinjenicom da je Rafa jedini igrac koji je osvojio bar dva Slema na svakoj podlozi?

      Comment


      • Ja sam ga ispravio, nisam ocekivao da ce uopste objaviti

        Naravno, uvek covek nesto i previdi pa je red da se ispravi!! Vilander je na sjajan nacin rasporedio svoje Slemove kad je u pitanju podloga pa je i on osvojio po dva Slema na betonu, travi i sljaci (obe na travi u Australiji). Mejdzore na sve tri podloge osvajali su Dzimi Konors, Mats Vilander, Andre Agasi, Rafael Nadal i Rodzer Federer
        Last edited by ClayWarrior; 25-06-11, 12:24.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by BOKI1969 View Post
          Ako otvorite temu srpski jezik i knjizevnost i vas nekoliko moderatora budete instruktori rado cu se prikljuciti vasoj naucnoj ekspertizi
          Nije nikakav problem,prvi ces dobiti pozivnicu jer ti je neophodna...

          Mozes li mi samo reci samo zasto si ISTAKAO ono "cijenjeni" posto ako nisi primjetio ovdje ima ljudi koji pricaju ijekavicu,a konkretno u mom selu(Sarajevu) kaze se cijenjeni,barem je do neki dan tako bilo ako se sta nije promjenilo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by BOKI1969 View Post
            Ako otvorite temu srpski jezik i knjizevnost i vas nekoliko moderatora budete instruktori rado cu se prikljuciti vasoj naucnoj ekspertizi
            A na ovom forumu mogu boraviti samo oni koji pricaju ekavicu?Izvini molim te,nisam znao...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Ova tema je zabranjena, svako ce ovde da pise kako zna i ume, ekavica, ijekavica,... totalno je nebitno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kad neko od administratora/modeatora posalje post sa crvenim boldovanim slovima, svaka rasprava na tu temu se prekida.
                Jedva si ceklala jedan pogresan korak da me saseces
                Last edited by BOKI1969; 25-06-11, 21:16. Reason: opomena

                Comment


                • Nike oprema za Australian Open 2012. Rafa, Fed pa Del Potro i onda jos neke stvari iz Argentinceve kolekcije







                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Kao i uvek bez greske!

                    Comment


                    • Vise bih voleo nesto svetlije ali nema veze
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Kako nema opreme za USO?

                        Comment


                        • Potez SK da dovede Janka da komentarise mec je svakako osvezenje -novina koja je interesantna, nesto novo, bilo je zabavno slusati ali onolika pokusaja proricanja poena i malerisanja je van svakog ukusa cak mi je bilo smesno, svakako su preterali u tome ali dobro vredi pokusati nesto novo valjda ce biti bolje sledeci put malo vise strucnih analiza poena i meca u celini a manje predvidjanja sta ce se desiti

                          Comment


                          • Komentatori današnjeg meča između Bagdatisa i Dokovića su bili extra posebno Janko odlično je vodio meč.
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Hmmmm, meni jako nedostaju one vesele, otkacene kombinacije boja koje je Rafa furao prosle i pretprosle godine... Karirani sortsevi, lude majice, milion, na prvi pogled, nespojivih boja... Sad je nekako klasican, ali je opet sve to lepo na njemu. Kombinacija plava majica-sivi sorts je lepsa od ove prve, dukserica je okej, ali opet, volela bih neke smelije kombinacije, jer Rafa to stvarno ume da iznese. Federerova oprema je lepa, u njegovom je fazonu, ma generalno Nike ima najbolju i najatraktivniju opremu. Adidas cesto promasi, i nekako je sve isto, Noletov Sergio Tacchini mi se ne dopada i mislim da bi morali malo vise da se potrude, Lotto nista posebno, Lacoste je klasika, ali su ok....
                              One and only - Rafael Nadal

                              Dream it, and then make it happen!

                              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                              Comment


                              • Originally posted by Rafanatic View Post
                                Hmmmm, meni jako nedostaju one vesele, otkacene kombinacije boja koje je Rafa furao prosle i pretprosle godine... Karirani sortsevi, lude majice, milion, na prvi pogled, nespojivih boja... Sad je nekako klasican, ali je opet sve to lepo na njemu. Kombinacija plava majica-sivi sorts je lepsa od ove prve, dukserica je okej, ali opet, volela bih neke smelije kombinacije, jer Rafa to stvarno ume da iznese. Federerova oprema je lepa, u njegovom je fazonu, ma generalno Nike ima najbolju i najatraktivniju opremu. Adidas cesto promasi, i nekako je sve isto, Noletov Sergio Tacchini mi se ne dopada i mislim da bi morali malo vise da se potrude, Lotto nista posebno, Lacoste je klasika, ali su ok....
                                Pa prvo, verujem da je dobrodoslica na mestu!

                                Sto se tice komentara za Nike, slazem se da su najbolje, ali samo opreme Rafe i Federera, ostalo je daleko iza, a to je u skladu sa pozicijom medju navijacima koje njih dvojica imaju. Ja nesto ne volim Nike, naprosto mnogo insistiraju na komercijalnim opremama, koje ce se prodavati, mada to im je i cilj.
                                A sto se tice Noletove opreme, njegova oprema je drugacija, nije prenaglasena, ako primecujes, jos od 2008. nije imao neku ludacku opremu (sa po 3-4 boje kao sto je imao u toku USO serije i do kraja sezone 2007.), sa godinama je dosla i zrelost u tom delu. On nema toliko navijaca koliko Rafa i Fed, ni priblizno, pa se ni u ST ne trude da prave nesto komercijalno, ali opet, njegova oprema je osvezavajuce jednostavna, a ipak drugacija. Sem toga, nekad su teniseri igrali sa jednom opremom citavu sezonu, ponekad i 2, malo se previse pridaje znacaj tome svemu, ali kazem, to donosi novac...

                                Comment

                                Working...
                                X