Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l zabranjeno biti asocijalan? Je l to nesto kaznjivo? Je l treba zbog toga da se napada? Svako je drugaciji, jbg. Neko voli u centru paznje, neko voli vestacki da se pravi necim sto nije, neko ne voli nista od toga.
    To sto se ne druzi, ne mora da znaci automatski da je snob ili nesto slicno.

    Kad provedete sa njom neko vreme, i upoznate se, onda dodjite pa javite utiske.
    Last edited by Mr. Wolf; 17-05-17, 12:20.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pa kakve veze ima onda njen lični život da li se druži sa nekom, kome kaže ćao-ćao i to što druge imaju po neku družbenicu?
      Za Bojanu je to krucijalno.
      I i te kako ima veze.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Ne pitam za to Marija, nego, je l bi Gaskea banovali 4 godine il dozivotno?
        Ili bi bilo "znate kako, ljubio sam se sa devojkom i slucajno mi ona jezikom stavila tableticu u usta, i jbg, ja progutao"
        "jaoj, jadnicak, al jbg, moramo bar malo, evo recimo.........mesec dana bana"
        "moze!"
        Ode kuci da proslavi..........
        Ne bi. Kao što smo i videli. Pisala sam sinoć o tome. Bitno je ko donosi lovu. Sve si lepo opisao sa ovim " moramo malo...evo recimo mesec dana bana "...

        Originally posted by miloolja View Post
        Znači sada samo došli do toga da je zapravio i trebala da bude kaženjana, jer je đubre od čoveka pošto nema nijednu drugaricu na turu?
        Ne Olja.To su dve različite stvari.
        Nema drugarice jer je sve nipodaštavala po sistemu " Znate bre vi ko sam ja "...
        I onda su ove jedva dočekale da posrne i krenule da likuju , da traže da joj se ne čine ustupci i sl.
        Da je to neka omiljena među koleginicama , pružale bi joj podršku i tražile da joj se čine ustupci...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Deset strana neuspele drvene advokature, čestitamo.
          sigpic

          Comment


          • Poranio si, trebalo je da sacekas da stigne na 20 .... a ubrzo ce i taj limit biti probijen.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • "I onda su ove jedva dočekale da posrne i krenule da likuju , da traže da joj se ne čine ustupci i sl.
              Da je to neka omiljena među koleginicama , pružale bi joj podršku i tražile da joj se čine ustupci..."

              Aha, znaci okej je ako se neka recimo nadrogira koksom, i popije veliki ban, ali samo zato sto je uvek bila ljubazna prema ostalima, onda je okej da stanu uz nju i da se bore da joj se cine ustupci
              Last edited by Mr. Wolf; 17-05-17, 12:24.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Za Bojanu je to krucijalno.
                I i te kako ima veze.
                Koji je tvoj problem?

                I pokazi mi post gde sam to napisala.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  "I onda su ove jedva dočekale da posrne i krenule da likuju , da traže da joj se ne čine ustupci i sl.
                  Da je to neka omiljena među koleginicama , pružale bi joj podršku i tražile da joj se čine ustupci..."

                  Aha, znaci okej je ako se neka recimo nadrogira koksom, i popije veliki ban, ali samo zato sto je uvek bila ljubazna prema ostalima, onda je okej da stanu uz nju

                  Ja to nisam nigde rekla, i svakako da nije u redu.
                  Pokušavam da kažem da bi verovatno reagovale drugačije i ne bi joj dolivale so na ranu da je i njen stav malo drugačiji.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ne treba joj to. Da se ulizuje njima da bi joj ove vratile podrskom. Bolje ovako, bar smo videli prava lica. Marija bar nikad nije folirala


                    Moguce prepucavanje izmedju Bojane i Sandua..........
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Koji je tvoj problem?

                      I pokazi mi post gde sam to napisala.
                      Ti si moj problem. Znaci nije koji, nego ko!
                      Zezam te bojana, pokusavam da te izvedem iz takta i "malo" iznerviram. Ocigledno je da mi ide od ruke to.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Bojanu je lako iznervirati, najlaksi posao na svetu
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Pa kad mene licno proziva, normalno je da cu da ga pitam kakav problem ima.
                          Ali posto mu objasnjenje i nije neko, onda cu da primenjujem metod "Masha", ignorisem ga
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Smesno je kako je branite, samo zbog pasosa i izgleda
                            Smešno je koliko je napadate (vi žene ovde) samo zbog izgleda a oni u belom svetu samo zbog pasoša.

                            Comment


                            • Zbog izgleda?
                              hahahahahahh, daj uozbilji se
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Je l zabranjeno biti asocijalan? Je l to nesto kaznjivo? Je l treba zbog toga da se napada? Svako je drugaciji, jbg. Neko voli u centru paznje, neko voli vestacki da se pravi necim sto nije, neko ne voli nista od toga.
                                To sto se ne druzi, ne mora da znaci automatski da je snob ili nesto slicno.

                                Kad provedete sa njom neko vreme, i upoznate se, onda dodjite pa javite utiske.

                                Ma glupost. A gledam samo kada će da pukne tikva između ove Kiki i Benčić, čim ti to previše potenciraš, na tviterima im prišti sve od podrške i ljubavi, to prejako cica, mico ,kuco, to silno oduševljenje, to puca garant, samo da vidimo da li zbog Saleta ili nekog/nečeg trećeg

                                Kakve veze ima što je Kuznjecova dobra sa svima, šta to znači tačno? Popije po neku kafu sa nekima i kaže svima ćao-ćao... prosto je takva osoba... ne razumem.

                                Originally posted by Marija81 View Post
                                Ne Olja.To su dve različite stvari.
                                Nema drugarice jer je sve nipodaštavala po sistemu " Znate bre vi ko sam ja "...
                                I onda su ove jedva dočekale da posrne i krenule da likuju , da traže da joj se ne čine ustupci i sl.
                                Da je to neka omiljena među koleginicama , pružale bi joj podršku i tražile da joj se čine ustupci...
                                Ma kakvi. To je žensko, koliko može da ti bude prijatelj i da ti pomogne, tako će i da te saplete.
                                Uostalom i Kuznjecova i Pliškova (Karolina) i Makarova su dale podršku i rekle da kada već nema Serene, Kvitove... itd da je ovo dobro za ženski tenis. Kris Evert se sećam u martu da je rekla da nema razloga da ne dobija WC...ima ih sigurno još ...tako Maro nemoj da širiš dezinformacije
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X