Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Endi i śljaka smešno. Endi je ludački kontinuitet jedva izdržao na kraju sezone na podlozi koja mu mnogo više odgovara.

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Cuj bolju igru od Novaka hahahaha. Pa Novak nakon prvog seta u Parizu je izgledao kao da trenira a ne da igra, Marej nije znao sta ga snaslo. Smesna je razlika izmedju njega i Mareja na sljaci kad je Novak u normalnoj formi. Isto i Nadal ga je sastavio u MC-u nakon ocajnog prvog seta, ali kad je proigrao jednostavno Marej nije znao sta da radi.
      Slažem se s s tobom. Nole I Rafa jesu za jedan razred bolji igrači od Murraya na šljaci.

      PO meni je NOle prvi favorit za osvajanje titule na RG-u osim ako u finalu ide na Stanimala.

      Comment


      • Originally posted by jacques9 View Post
        Slažem se s s tobom. Nole I Rafa jesu za jedan razred bolji igrači od Murraya na šljaci.

        PO meni je NOle prvi favorit za osvajanje titule na RG-u osim ako u finalu ide na Stanimala.
        Ne mozes reci ko je favorit kad to pocetka turnira ima dva meseci i jos nekoliko velikih turnira za igranje. Mozda se neko povredi, mozda neko udje u losu formu, ko zna... Zato sluze MC, Rim, Barselona, Madrid, da nam daju do znanje ko je favorit a ko nije. Ako sudis po trenutnoj formi ne moze Novak biti prvi favorit jer lik igra lose, ali bas lose celu sezonu.
        OVAKO

        Comment


        • Ako Novak igra lose Rafa igra kriminalno...posebno posle Ao govorim gde je Novak digao nivo,a Rafin pao,e sad drugo je to sto Rafa ima za protivnike Carapu koji cim izadjr na tereni vidis mu lice znas na cemu si,Fabia u svom elementu...Novak je bio bolji igrac od Rafe u Akapulku i Iwu da se ne lazemo Novak 2 puta po 2:0 protiv Rogera za redom izgubio ne bi,ali Novakovi zrebovi za Rafine su nepojmljivi,Marej nemoze unistu recenicu sa Nadalom i Novakom na sljaci...Novak po formi iz Akapulka i Iw je prvi favorit Rafa drugi Stan i Endi iz senke kao i Kei,jedva cekam da vidim Zverkana i Nika kakvi ce na sljaci da budu,mogu i oni pomrsiti racune


          A sto volim sto je ljudima Nik stavio masku na Novakovu formu...sad svi nesto ocekuju od svojih igraca hehe(jedino povreda me brine)
          Last edited by Srkisa; 06-04-17, 00:34.

          Comment


          • Ma i tu povredu ćemo da gurnemo u lavirint da se izgubi Pa da onda uživamo u tenisu

            Comment


            • Ma nemojte ljudi toliko rano da sudite, ajde prvo da vidimo kakav ce biti posle povrede Clayray, za sljaku je najpotrebnija snaga i izdrzljivost, dva mozda najveca atributa Mareja, stoji da mu je u proslosti sljaka bila slaba tacka, ali je zato prosle godine krcao na toj podlozi, videcemo u Madridu, ili Rimu sta ce biti.

              Comment


              • Ja ne vidim za kakvu Novakovu dobru igru pricas. Idemo redom..., i pored titule u Dohi bio raznesen od Strufa u prvog seta, od Nanda je trebao zijaniti mec koji je dobio samo zbog retardirani Nando, AO Istomin, Akapulko jedva je dobio Klizana, zijanio od Kirgiosa, IW takodje. Ja stvarno ne vidim o kakvoj formi pricas, nema Novak niti ritam niti kontinuitet, jos ga muci povreda lakta. Kako on moze biti prvi favorit s obzirom na trenutno stanje to samo ti valjda znas. Nadal igrao tri finala ove sezone i jedini kiks mu je poraz od Kverija, sve ostalo sto je zijanio je bilo tri puta od Rogera i jednom od Raonica, dakle vrhunski igraci.
                OVAKO

                Comment


                • Novak je odigrao 1,5 meč ove godine a Rafaelo nekoliko u Australiji i to je sve od njih dvojice u dosadašnjem periodu.

                  Comment


                  • Ako gledamo posle Ao Novak je prvi favorit...ako cemo tako Rafa izgubio 6:0 set protiv Kohlijq,nema veze sto se mucio u ranijim kolima Novak protiv najboljih igraca za razliku od Rafe pokaze najbolji tenis,mislim znam da nemam argumente da to potkrepim ali videcwte kolko su ta 2 poraza od Nika varka i da bi oba turnira Novak osvojio da je dobio Nika,ali cinjenice su da Novakovi rezultati jesu slabi,inace Federer je igrao izjednacen mec sa Agutom inace velemajtorom igre,sa Tomicom je maltene izgubio pa sa Nikom isto,a na kraju gle cuda Rafu rutinirao u finalu,nemozete da tvrdite iz meca sa Klizanima verdascoima Fogninijevima,Edmundima,koji u kqkvoj je igrac stvarno formi protiv top igraca,ne znamo u kakvoj je Novak to je istina ali da je boljoj od Rafe u to sam siguran on od Feda u Mijamijuu 2:0 izzgubio NE BI,jedini top mec Novak ove godien je najbolje odigrao,dok je Rafa top meceve najlosije,kazem Novak ima brzinu ili 2 vise za igrace kao sto su Roger Rafa Endi,za to se ne bojim samo da se nw pojavi neki ludak koji ce da lupa kao lud ili Novakova letargija protiv tih slabih igraca i povrede e toga se bojim,ali top meceva ja mislim da to Novak jedva ceka da se pokaze,e sad zivi bili pa videli

                    Comment


                    • Da je, da nije, bi, ne bi, ko ce ga znati :P

                      Svi su realno nepoznanica za sljaku ove godine, osim mozda Nadala, videcemo posle Monte Carla
                      Last edited by s_hyperion; 06-04-17, 11:19.

                      Comment


                      • Da baba ima ... bila bi deda

                        Sezona sljake davno nije bila ovako otvorena, a nadam se da ce biti i zanimljiva
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Slazem se sa vama ali moje misljenje je tako cekamo sljaku sa nestrpljennjem,aa Fedu ce biti uzivanje gledati ovo ne sumnjam,imam osecaj da smo svi u zabludi da je Novak u losoj formi posle Ao,iako nemam argumente

                          Comment


                          • sudeci po ovom, Marej ce igrati MC

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Iiii koliki je ovaj mali Grk, skoro 2 m..
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Po ATPu, on je visok 193cm, a Marej 191cm, nesto mi se tu ne slaze
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X