Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nije to vredjanje. To je samo iznosenje odredjenih (ne svih) cinjenica.
    Cisto da ti malo za onaj "pesak" ...

    Terminatore, Vladanov je samo onaj komentar navijaca i Mirke, ostalo je moje.
    Ne igras ti na pesku, nego Djokovic.
    Kakvo poistovecivanje sa svojim idolima i bozanstvima. Tuzno.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa nisam ti ja zamerio zbog sebe, nego zbog omalovazavanja Novaka i ostalih tenisera. Tako da nista od poistovecivanja. Sry.
      Btw evo ti poruke od Vladana:

      Recite Bojani, da sam pizda svasta bih joj rekao, da sam pizda trazio bih njen ban kao sto ga ona meni trazi svako malo, da sam pizda ne bih je javno branio kad su je drugi raznosili, ovako posto smatram da sam dovoljno kulturan i musko necu pasti na njen nivo da je vrijedjam i napadam, samo cu je blokirati. Sto se mene tice zavrsili smo za sva vremena. Sto se Selja Terminatora tice kazite mu da je sladak. Med, a bistar kao potok.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sandu, molim te, prestani da prenosis njegove poruke ovako na forumu, ako on zeli nesto da mi kaze, ima vise nacina, ako ne zeli licno, ti uvek mozes da mi posaljes pm.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sto, jel to neka tajna? Da se ne stidis mozda necega? Nesto krijes?
          Kada ti mozes javno njega da prozivas da nece da ti odgovori na poruku, mogu i ja javno njegovu poruku tebi da prosledim. Neka se sve vidi i zna, zasto bi bilo sta krili.
          Last edited by Sandugp; 03-04-17, 11:11.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Vladan ne moze da salje pm dok mu traje ban.
            A tuzno sto stalno sve svodite na licni nivo i ruzne reci...pa nastavite sa tim samo na nekom drugom mestu.
            Preterujes Sandu smiri se.

            tapatalk
            Last edited by miloolja; 03-04-17, 11:37.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne krijem nista, ali smatram da ljudi zaista ne moraju ovo da citaju.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Moraju.
                Jer da smatras da ljudi ovo ne moraju da citaju, ne bi prva pocela sa javnim prozivanjem Vladana. A pocela si.
                Last edited by Sandugp; 03-04-17, 11:18.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ljudi, nemojte odmah svadju. Nemojte odmah sa tom nervozom, budite opusteni.....



                  ....kao Rodzer pri ovom BH-u
                  Last edited by Mr. Wolf; 03-04-17, 12:59.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ali Nadal koji ne veruje
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ma kakav crni RG. Nema od toga ništa. 35 godina je to, a odavno on nije više konkurentan na šljaci. Ima makar 15 igrača koji imaju realne šanse za pobjedu protiv njega. Očekivao sam da igra Madrid, tu bi već imao šanse protiv svih, a na Roland Garrosu bi neko treće ili četvrto kolo bilo optimalno i to isključivo zbog sezone trave. Wimbledon, US Open i WTF su bitni i tu valja tražiti šansu. Ostalo treba da posluži samo za brušenje forme. Vjerujem da bi većina nas koji navijamo za Federera potpisali ovo što je uradio ove godine za cijelu godinu.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Ljudi, to je sto je za ovu godinu od Slemova, mozda uspe jos jedan masters turnir i to je to. Uzivajte sad do kraja godine.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ljudi, to je sto je za ovu godinu od Slemova, mozda uspe jos jedan masters turnir i to je to. Uzivajte sad do kraja godine.
                          I da obrneš priču nema spasa sa ovim pristupom Novaka i raspadnutosti Rafaela. Čak i sa nepunih 18 Rafaelo je znao bolje iskoristiti uslove u Miamiju nego li danas. Istina, u to vrijeme nikad ne bi popio ovakav BH kao taj što si postavio ali svejedno raspad se ne može negirati.

                          Comment


                          • Pa i ne treba Nadal da veruje kakve mu je udarce slao. A da mu lego ovaj bh ove god, nema šta
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by amnesiac View Post
                              Ma kakav crni RG. Nema od toga ništa. 35 godina je to, a odavno on nije više konkurentan na šljaci. Ima makar 15 igrača koji imaju realne šanse za pobjedu protiv njega. Očekivao sam da igra Madrid, tu bi već imao šanse protiv svih, a na Roland Garrosu bi neko treće ili četvrto kolo bilo optimalno i to isključivo zbog sezone trave. Wimbledon, US Open i WTF su bitni i tu valja tražiti šansu. Ostalo treba da posluži samo za brušenje forme. Vjerujem da bi većina nas koji navijamo za Federera potpisali ovo što je uradio ove godine za cijelu godinu.
                              I ja sam ocekivala Madrid, ali je izjavio da mu je prosle godine sljaka bas stetila kolenu i ocigledno sad nista ne zeli da prepusti slucaju. Cak je i rekao da ce trenirati na betonu do 2 nedelje pred RG, kad ce se prebaciti na sljaku.
                              Primarni cilj je Wimbledon i on to ne krije, ali nadam se da nece nabiti sebi preveliki pritisak, nego da ce igrati kao i ova 3 meseca, jer je onda najopasniji.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nije mi samo jasno kako sljaka moze stetiti kolenu. . . Inace, naravno da sa ovakvom igrom ima sanse za jos GS, a i Mastersa. To nema dileme. A, mislim da hoce da se vrati i na broj jedan ili bar da proba. Ovakva zelja za pobedu, a i ovakva sansa s obzirom na stanje najvece konkurencije se ne propusta.
                                Ne znam kakva je logika igrati direktno RG bez bar jedan turnir. Ali, s druge strane on je posle 6 meseci pauze, prakticno direktno osvojio AO, tako da sve je moguce.
                                Last edited by Niki; 03-04-17, 13:38.

                                Comment

                                Working...
                                X