Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećan vam Svetski dan tenisa

    #WorldTennisDay

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • pravi GOAT

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • ITF ove godine trazi nesto u vezi kladjenja i namestanja, sada vec skoro da mogu da tvrdim. Meni je ovo 4. godina sa licencom i nikada nije bilo ni blizu ovoliko stvari(video, tekst, kviz, anketa) o kladjenju medju igracima, cak i pitaju otvoreno po nekoliko puta ovi TIU i TIPP (tennis integrity unit i tennis integrity protection programme) da li ste doziveli da vas neko licno pita da namestite? To naravno pitaju sve igrace ne samo mene. Mislim cak i ne pitaju nego je obavezno uraditi te ankete inace ne mozes da se prijavis na turnir. Pritom ja jos nisam igrao turnir ove godine. Cak mi je i par drugova reklo koji su igrali, da su bili likovi TIU i ITF kao kontrola na turnirima i da su ih ispitivali. Kazu mi da konstantno ima ljudi sa kompjuterima za vreme meceva koji beleze rezultate i razgovaraju kasnije sa sudijama. Ocigledno da nesto traze, kazem ovako ni izbliza nije bilo poslednje 4 godine. Bilo je mozda po 1 stvar godisnje, radi informisanja i 1 doping kontrola godisnje i to je to. Ove godine vec 20ak stvari u vezi sa namestanjem meceva, cak i za nas iz Evrope koji jos nismo ni poceli godinu. Izgleda da hoce da uhvate nekog ili neku grupu, tako da me nebi cudilo i ako neko od malo poznatijih padne do kraja sezone. Bas sam morao da odgledam video prekjuce o nekom decku iz Srbije koji se uvukao u to i dobio dozivotni ban. Uglavnom nije bilo ovako jos od one price o Davidenku, Janku i jos nekima, kazu ovi stariji igraci. Cak se Bwin kladionica oglasila sa svojim pravilima na zvanicnom IPIN sajtu (mesto gde se prijavljuje za ITF turnire). Uglavnom vreme ce pokazati.
        Last edited by colchonero; 06-03-17, 19:57.

        Comment


        • Meni je logicno da se namestaju ti itf turniri pa ti igraci nemaju para, a danas imas i na poene da se kladis ne moras da izgubis mec.

          Tesko da ce oni ikada ista dokazati.
          Last edited by straxx90; 07-03-17, 00:09.

          Comment


          • Jeste, na slabijim turnirima se mnogo vise namesta zato sto igracima trebaju pare za turnire. Na poene je malo teze namestiti, jer 1 poen uvek moze da bude sreca. Mislim resile su kladionice(bar vecina) i to. Ne mozes da se kladis na naredni poen nego tek na onaj tamo. To je u slucaju da imas nekog ko prisustvuje mecu uzivo i govori pre nego sto kladionice zabeleze. Verovatno su zato i bili ovi sa kompjuterima da provere vreme koje je potrebno za informaciju. Ponekad su i sudije umesane u to, pa upisu rezultat tek nekoliko sekundi kasnije.

            Jeste tesko dokazati tako nesto, mada doduse znam slucaj da je neki igrac(pre jedno 2 godine) dobio 4 godine suspenzije na osnovu poruka na WA "trackovali" su mu telefon. Ipak on je realno bio "sitna riba"tako da nisu morali mnogo da se muce da dokazuju, na kraju je on pristao da prizna i da kaze sta zna u zamenu za manju(ne znam tacno koliko) kaznu. Sa vecim igracima to mnogo teze ide, slazem se.

            Comment


            • Ne vidim razlog da bolje rangirani igrači nameštaju mečeve.
              Novac svakako ne može biti motiv.
              Možda pretnje, ucene i sl. , ali novac
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Ne vidim razlog da bolje rangirani igrači nameštaju mečeve.
                Novac svakako ne može biti motiv.
                Možda pretnje, ucene i sl. , ali novac
                Imas puno faktora, mozda ti dodje neko i zakani ti se, mozda si sklon kockanja, bukvalno milion razloga da se namesti mec.
                OVAKO

                Comment


                • Ruud dobio WC za Majami

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ruud dobio WC za Majami

                    Neke WC su baš pametno iskoristili, a pošto su master pa turnir vredi dosta. Ovima će puno značiti

                    Comment


                    • Kada je pre Endi stigao do 14?



                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Kada je pre Endi stigao do 14?



                        Baš je brz

                        Comment


                        • Za slučaj da je nekome promaklo u onom tvitu


                          Kecmanović dobio WC za Majami
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ni slucajno, Novak pomogao puno i hvala mu u ime Keca i doktora...

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Conga ne igra Majami, ali zbog najboljeg moguceg razloga

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ajde, ajde Žo da vidimo tu lepu bebicu mislim ne ti ajde al dođe mu slično na kraju
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X