Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boki Boki peckarošu stari Ne vredi moraću vinjak da počnem da distribuiram i na teniskom delu da se smanje tenzije malo, Dušanu sam prepisao dozu garantujem da više neće posetiti Banoviće sve dok se drži prepisanog leka

    Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Upravo pijem, vidis kakav sam miran ... evo sada u samo jednu pesmicu da podelim tamo u muzici.
      Aj da cujes
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Upravo pijem, vidis kakav sam miran ... evo sada u samo jednu pesmicu da podelim tamo u muzici.
        Aj da cujes
        I ja sam bukvalno na duploj dozi danas, moram nekako da preživim tazbinu

        Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Znaci danas si krenuo u posetu, mora da je slava kod zeninih.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ma da bre, tast me tera da pijem neku njegovu brlju a meni krvotok navikao na vinjak

            Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • A niko da pomene da je naša Olga Danilović osvojila svoje prve WTA bodove.
              Bravo mala
              http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a13492...Danilovic.html
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Bravo Olga evo njoj u čast i za povratak brata Dušana šiba se vinjak tunajt

                Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Ma da bre, tast me tera da pijem neku njegovu brlju a meni krvotok navikao na vinjak

                  Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                  Gadne muke priznajem.
                  Sta bi na kraju, jesi li ili nisi? Mislim pio rakiju?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Gadne muke priznajem.
                    Sta bi na kraju, jesi li ili nisi? Mislim pio rakiju?
                    Samo jednu da ispoštujem tasta, neće organizam da mi primi strano telo naviklo na vinjak

                    Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Kao prvo, polemisem sa tobom a ne sa Vladanom.
                      Kao drugo, pokazi mi gde je to Vladan, kad se vec pozivas na njega, rekao da je njegovo ponasanje sumnjivije od Raoniceve povrede. To je tvoj zakljucak. Da li je Novakovo ponasanje u poslednje vreme sumnjivo? Moze se reci ali to poredjenje sa Milosevom izjavom kako nije mogao maltene ustati iz kreveta zbog pokidanog desnog butnog misica a samo sedam dana lkasnije leti po terenu ne pije vodu.
                      Treca stvar je zaista biser. Ti zapravo optuzujes doktore, pazi ne jednog nego vise njih, da su slagali, obmanulli... Raonica o tezini povrede. Zasto bi to oni uradili? Da bi ga ubedli da preda mec Mareju? Pa to je teorija zavere beyond levels.
                      To je i poenta, Vladan i ja napisemo isto, njemu nista ne kazes, za moj post postavljas double facepalm.
                      a evo ti, boldovan je taj deo: http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1571282

                      A za kraj...pa ti tvrdis da je Raonic folirao, a ne ja. Ja sam samo rekla da on mora da ima i potvrdu od ATP doktora, ne moze tek tako da se povuce pre meca.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja jedno, ti drugo. Ti pravis komparaciju sumnjivosti, ti govoris da je nekoliko doktora obmanulo Raonica o tezini povrede, ti pricas o julu...

                        Comment


                        • Ti ili ne znas da citas ili se pravis lud, treceg nema
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Pre bi rekao da ti ne znas sta si napisala. Procitaj boldovano sta si napisala. Ako to ne vidis ja ti tu ne mogu pomoci.

                            Comment


                            • Ono sto sam boldovala kod Vladana u postu se sustinski razlike od onog mog posta?
                              ok....
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ha,ha,ha... dobra si. Govorim o onim izjavama koje sam ja boldovao.

                                Comment

                                Working...
                                X