Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda je kao navijač, pokušao da objasni zašto je Miloš to izjavio a praksa pokazuje da je nemoguće oporaviti se od takve povrede za tako kratko vreme.
    Last edited by Dekson; 15-11-16, 16:21.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Nije Raonic ni prvi ni poslednji koji se nije osecao sposobnim za borbu protiv spremnijeg kada proceni da su sanse na sledecem turniru ugrozene.Tihi oportunizam(potkrepljen odgovarajucom med.dokumentacijiom) ocigledno prolazi kod ATPa.
      Federer i predaja finalnog meca na WTF2014 pa igranje finala DC u kratkom periodu , nije to bilo tako davno .
      Milosevo dodavanje dramatike pricom o rupturi kvadricepsa, nekom moze zvucati kao odbrambeni mehanizam, los PR, ali sustinski ne menja stvari.

      Sto se ove izjave , koliko vidim covek je rekao da povreda onako kako je nazvana (u Raonicevoj izjavi o razlozima povlacenja) ne moze da se zaleci za kratak vremenski period, to je opstepoznato i medicinskim laicima
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ja imam odgovor, sigurno je bio povredjen, nije hteo da rizikuje da bi bio spremniji za London.
        Predao pehar master turnira koji nema zbog male povrede da bi igrao London ?? Smesno.

        Originally posted by torpedo View Post
        Medicina je čudo
        Mlad je on, naučiće bolje lagati.
        Upetljao se definitivno.

        Originally posted by bojanaBG View Post
        Koliko ja znam, ATPov doktor mora da potvrdi povredu, sto znaci da je nekoliko doktora pogresno reklo Raonicu u cemu je problem, jer Raonic je samo teniser, on moze samo da ponovi ono sto su mu rekli doktori.

        A ako cemo o teoriji zavere, Djokovic, njegovo ponasanje i rezultati su mnogo sumnjiviji od Raoniceve predaje.
        Sta ce ATPov doktor da natera igraca da ide na magnet ili skener?

        Doping znaci kod Novaka, prevali slobodno, tastatura trpi sve Bojana.

        I samo jos ovo ako zelis, kad si slusala licno Momu na radiju da li se iz njegovih usta cula rec LAZE Raonic?

        Poz

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • @cacanin
          Da, iz njegovih usta sam cula:Raonic laze, radio s2 je u pitanju, negde posle 12h je bila njegova izjava, ako nekako mozes a ti proveri.

          Nisam ja rekla doping niti sam mislila, pogresno si razumeo, procitaj ponovo, a mozes i Vladanov post da procitas.

          Sent from my Z3 compact <3
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nije Miloš toliko bitan u ovoj priči oko Novaka.
            Mene interesuje kakav će biti večeras, svi oni grizu kad igraju protiv Novaka - ko pas sa lanca kad ga pustiš.

            Comment


            • Average forehand speeds 2016
              Thiem 81 mph
              Djokovic 78
              Nishikori 78
              Wawrinka 78
              Cilic 77
              Raonic 76
              Monfils 75
              Murray 74

              https://twitter.com/hashtag/TennisChannel?src=hash

              Dominik snagator
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Average forehand speeds 2016
                Thiem 81 mph
                Djokovic 78
                Nishikori 78
                Wawrinka 78
                Cilic 77
                Raonic 76
                Monfils 75
                Murray 74

                https://twitter.com/hashtag/TennisChannel?src=hash

                Dominik snagator
                Timotije ne iznenađuje jer njegov forhend ima brzinu uz evidentan problem sa kontrolom.
                Moram priznati da sam iznenađen podatkom za Novaka, i to vrlo pozitivno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Average forehand speeds 2016
                  Thiem 81 mph
                  Djokovic 78
                  Nishikori 78
                  Wawrinka 78
                  Cilic 77
                  Raonic 76
                  Monfils 75
                  Murray 74

                  https://twitter.com/hashtag/TennisChannel?src=hash

                  Dominik snagator
                  Zato su se svi ispovredjivali kopirajući njegovu eksplozivnost, pa i on sam
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Koliko li je pokvario ovaj "average" u par meseci

                    Najbolji FH na turu u periodu dominacije Paris14/RG16.



                    Domink samara opasno
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Sumnjam da su se Raonic i Endi nesto dogovarali. Po meni je mnogo verovatnije da su se Federer i Del Potro dogovorili na zavrsnom turniru 2009. godine i izbacili Endija. Ne znam da li se secate, ali je bio neki neverovatan rezultat gde je Endi ispao za jedan gem i to je bila bas mala sansa da se desi a ipak je bio takav rezultat izmedju Federera i Del Potra. Koliko se secam Federer je bio onda prvi u grupi a Del Potro drugi. Onda je Federer prvi put igubio od Davidenka a Del Potro valjda pobedio Soderlinga, da bi u finalu na kraju Davidenko osvojio ceo turnir

                      Edit : Del Potro je dobio 6–2, 6–7(5–7), 6–3. Njemu je bilo potrebno da ima ubedljivu gem razliku ( ako dobije 2:1) a Federeru je manje vise bilo dovoljno da dobije set ( jer je imao strasnu gem razliku)
                      Last edited by 147; 15-11-16, 18:54.

                      Comment


                      • Dosta je ispisano a da Role nije spomenut, napredujemo kao forum

                        Sent from my Z3 compact <3
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • To Stoji Bojana. Raonic i Marej se gotovo sigurno nisu dogovorili. E sada drugo je pitanje da li bi Raonic igrao protiv nekog slabijeg. Mozda bi.

                          A za Federa sam onako spomenuo. Slazem se da verovatno nije ni vreme ni mesto

                          Inace meni je skroz ok da neko navija za Rodzera iz Srbije. Pa ja sam bio njegov navijac od 2006 do 2008. Krenuo sam da navijam za Djokovica zato sto je Srbin. DA nije tako verovatno bi i dan danas navijao za Federera.
                          Po meni je gore ovo sto sam ja uradio nego da neko iz Srbije navija za Rogera. Doduse i moj potez je skorz logican

                          Comment


                          • Pa posto si sad takav fan Djokovica, a za Feda si navijao od 2006.-2008., ti realno nikad nisi ni bio Roletov fan

                            Sent from my Z3 compact <3
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Average forehand speeds 2016
                              Thiem 81 mph
                              Djokovic 78
                              Nishikori 78
                              Wawrinka 78
                              Cilic 77
                              Raonic 76
                              Monfils 75
                              Murray 74

                              https://twitter.com/hashtag/TennisChannel?src=hash

                              Dominik snagator
                              A bila sam ubedjena da svi udaraju jače od Novaka...
                              Možda zato što on ubacuje dosta spina, a ostali udaraju ravnije?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Koliko ja znam, ATPov doktor mora da potvrdi povredu, sto znaci da je nekoliko doktora pogresno reklo Raonicu u cemu je problem, jer Raonic je samo teniser, on moze samo da ponovi ono sto su mu rekli doktori.
                                A ako cemo o teoriji zavere, Djokovic, njegovo ponasanje i rezultati su mnogo sumnjiviji od Raoniceve predaje.

                                Comment

                                Working...
                                X