Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jel end1u odbijaju svih 275 bodova od dc?

      Comment


      • Da, ali nedelju dana posle Londona se skidaju ti poeni.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ...
          ‚‚Mari: Uživaću, možda samo nedelju dana budem prvi...‚‚
          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1196513

          Comment


          • David Nalbandian zamalo da nastrada. Nisam ni znao da je poceo da vozi reli.

            Comment


            • Vozio je reli i dok je bio aktivan igrac
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Nalbandijan ludak, jedan od najtalentovanijih tenisera ikad. Penicilin za Rafija i Roksija.
                sigpic

                Comment


                • .. i njegov cuveni dvonedeljni pik, prajm ili sta vec

                  Ekspresan povratak Berdiha u top 10 kamo i spada, neka se Nole ugleda;
                  inace,dosta rankinga karijere ove sedmice
                  1. Marej
                  6. Monfis
                  7. Cilic
                  15. Puij
                  30. Busta
                  52. Kacanov
                  78. Kravcuk
                  82. Tomson

                  Comment


                  • Kao prvo hoću da čestitam Endijevim navijačima. Zaslužio je da bude prvi bar nedelju dana ( imam ja tu neku svoju filozofiju-osvajao je GS...), uzevši u obzir ko je sve kroz istoriju bio prvi.
                    Kao drugo, da "iskritikujem" Novaka što je izgubio No1, jer mogao je da gura još na prvom mestu, ali ok, kapiram okolnosti su bile takve.
                    Hvala mu za sve što je do sada uradio- veliki je to uspeh u individualnom sportu da se zapitam imamo li pravo i da mu zamerimo bilo šta.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Bira se i trener godine:



                      po meni, bilo ko osim Bresnika, on je kriv sto Thiem trci sa turnira na turnir jer ima misljenje da igrac njegovih godina mora da izdrzi 90 meceva godisnje
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Po meni Planque,napravio je odlican posao sa Poulleom,Pouille odigrao najbolju sezonu u karijeri
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • Za svakog imas neki argument: Lendl pomogao Mareju da dodje do 1.mesta, Vavrinka sa Normanom ponovo osvojio slem, a Tilstrom doveo u red ludu Monfilsovu glavu, sto je realno najtezi posao bio
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Za svakog imas neki argument: Lendl pomogao Mareju da dodje do 1.mesta, Vavrinka sa Normanom ponovo osvojio slem, a Tilstrom doveo u red ludu Monfilsovu glavu, sto je realno najtezi posao bio
                            Definitivno je Tilstrom ima tezak posao sa Monfom,ali Pouille je ove godine osvojio prvi turnir,igrao jos jedno finale,i dva cetvrtfinala na grend slemovima,tako da mislim da je Planque napravio najbolji posao sa njim jer po kvalitetu ostali sa ove liste su bolji od Pouillea
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Cek, nisam nesto ispratio, jel Lendl nastavio posle Wimbledona da radi sa Marejem i i dalje radi?

                              Comment


                              • e čuj Lendl, a Delgado na svakom turniru sa Endijem bio ove godine

                                Delgado ubjedljivo najbolji

                                Comment

                                Working...
                                X