Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Najpametnije je da ne igra do kraja sezone, nema sta da trazi sa ovakvu formu.
    A titula na WTF?Ovo ne pises ti Stefo
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

    Comment


    • Originally posted by LegendaBL View Post
      A titula na WTF?Ovo ne pises ti Stefo
      Preracunao sam se, 2017 bila godina, ne 2016.
      OVAKO

      Comment


      • Tako to rade Marokanci



        “We had a long rain break and the side of the court was still holding a lot of water in the surface. To solve this, you pour gas on it and set it alight,” said ATP Challenger Tour supervisor Carl Baldwin. "This isn’t commonly done, but I have seen it before.”
        Logično, ali opet...

        Comment


        • Da li neko zna da li je moguce pronaci statistiku meceva igranih ove sezone sa svih turnira. Konkretnije, da li neko zna da li je moguce pronaci ko je servirao prvi u kom mecu ove sezone?Hvala unapred na odgovoru.

          Comment


          • Nafatali ih za doping. Prevelika bi bruka bila za ATP da se sazna da su Nadal, Federer, Đoković ... koristili stimulanse.
            Sad preskaču turnire i čiste se, a kad se pojave njih čiste kojekavi šusteri.
            Setite se pre nekoliko godina, predavao je mečeve, nije mogao da diše,
            odjednom igra po 5 sati mečeve bez ikakvih problema.
            Gluten? My ass.
            Nadal stizao sve živo,vraćao, postavljalo se pitanje da l' je robot ili čovek.
            Sad mu kosa počela da opada. Šta je u međuvremenu omatorio toliko da je počeo da ćelavi.
            Federer se mudro povukao, kao na zalasku karijere, i slične fore. Neće igrati do kraja sezone zbog povrede.
            Ma nije nego.
            Velika je kinta u pitanju da bi ATP sad pokrenuo priču da su mu svi najbolji teniseri dopingovani, sezonama unazad.

            Comment


            • A Makica nista? E jbg.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Njemu i ne treba doping.
                Nesrećnik se muči godinama da se nekako ufunja u taj voz.
                Nikako da sedne na broj 1.
                Posebna priča su kilosteri rođeni u devedesetim.
                Nijedan da uzme GS.
                To su ljudi koji sad imaju 24,25,26 godina.
                Kad će ako neće sad.
                Lebtiljubim, tu su vetrani uzimali GS titule prvi put u karijeri (Wawrika, Čilić, Delpo...)
                Đoković je još tu držao dominaciju, Murray donekle, FedEx i posebno Nadal
                poslednjih sezona igraju rekreaciju na ATP turu.
                Pa opet ništa.
                Last edited by Jaqen Hghar; 15-10-16, 15:27.

                Comment


                • A ovi sto dodju do Novaka pa odigraju mec zivota, a bilo ih je podosta da se ne lazemo? Ili Sten prosle godine u finalu RG kada ga je unistio, nadigrao?

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Naravno.
                    Penzos u 30. godini poč'o da igra tenis života.
                    A ovo sad što tambura Đokovića i posebno Nadala (već par sezona, Rosol, Troicki..........),
                    to se velikani spuštaju sa dopa pa ih indijanci izbacuju.

                    Da se razumemo, nem hejta za Novaka, nego je to naprosto tako.
                    On je naš najbolji teniser od kad se taj sport igra od Kraljevine SHS do danas.
                    Onda kad je , recimo Ana Ivanović uzela nekako onaj RG,
                    još tada sam govorio da su svi oni treća klasa za njega (Troicki, Tipsarević, Zimonjić, Jelena, Ana).
                    O onima od pre Hrista da ne govorim (Ivanišević, Živojinović, Prpić, Pilić ....).
                    Jedino je možda Monika mogla da bude nešto značajnije u našem tenisu, al' jbg promeni državu,
                    onda je onaj manijak ubode nožem i kraj.
                    Last edited by Jaqen Hghar; 15-10-16, 17:14.

                    Comment


                    • Ako Endi osvoji Bec i Pariz a Novak ne stigne do finala Pariza Endi ce da bude prvi.

                      Nije velika sansa da se to desi, ali ako se desi, to ce biti jos jedna velika greska ATP-a. Poeni iz Londona sa zavrsnog turnira bi morali da vaze do kraja tog turnira sledece godine!

                      Comment


                      • Originally posted by pedja5000 View Post
                        Ako Endi osvoji Bec i Pariz a Novak ne stigne do finala Pariza Endi ce da bude prvi.

                        Nije velika sansa da se to desi, ali ako se desi, to ce biti jos jedna velika greska ATP-a. Poeni iz Londona sa zavrsnog turnira bi morali da vaze do kraja tog turnira sledece godine!
                        Ti ocigledno ne shvatas koncept zavrsnog turnira kad ovo tvrdis.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ti ocigledno ne shvatas koncept zavrsnog turnira kad ovo tvrdis.
                          Da, naravno da shvatam. To je da najboljih osmorica tenisera u toj godini igraju zavrsni turnir. Nigde ne pise da bi oni morali da budu najboljih osam u tom trenutku na ATP listi. Tipa ne bi bilo fer da se Rogeru sada vaze onih 1000 poena na ATP RACE listi, ali bi bilo fer da mu vaze jos jednu nedelju na ATP listi.

                          Mozda bi bilo fer pod uslovom da se Davis Cup poeni iz finala od prosle godine skidaju pre zavrsnog turnira(mada to nije skroz izvodljivo jer se oni racunaju u race listi). Zasto je fer da se ti poeni vaze jos 2 nedelje? Zasto je uopste fer da ti poeni budu uknjuceni u Race listi ?
                          Ti poeni bi mogli da budu bitni za jednu nedelju provedenu na prvom mestu.

                          Mislim da ti Bojana ne razumete neke stvari.

                          Edit: Mozda ce tvoj odgovor biti taj da svaki turnir (Sem zavrsnog!) treba da se racuna u ATP RACE listi tacno jednom. To jeste verovatno jedini moguci odgovor, ali po meni ni on nije validan. Takodje bih ti objasnio ko se zaista plasira na zavrsi turnir. To ne moraju biti osmorica najboljih tenisera na svetu na ATP listi u tom trenutku. Ako neko osovji slem, i bude medju prvih 20 na ATP listi, a ispred njega nije niko drugi na Atp listi ko nije medju prvih 8 ko je osvojio slem u toj godini on ce se kvalifikovati na zavrsni turnir. Doduse, mislim da ovo pravilo nikada nije primenjeno, ali zamalo da bude primenjeno 2014. u slucaju Cilica i cini mi se 2002. u slucaju Agasija. Da li je ovo pravilo fer ?
                          Last edited by 147; 16-10-16, 15:19.

                          Comment


                          • Bas me zanima da li bi isti stav imao da tvoj igrac zbog ovog pravila moze da dodje na 1.mesto, a ne da ga izgubi.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Bas me zanima da li bi isti stav imao da tvoj igrac zbog ovog pravila moze da dodje na 1.mesto, a ne da ga izgubi.
                              To je dobro pitanje . Da je obrnuto sigurno ne bih nista komentarisao. Verovatno ne bih ni razmisljao o tome kao sada. Mislim da bih mislio isto kao i sada ali da to ne bih sebi priznao...

                              Inace tacno je da nekada razmisljam navijacki. Nije lako uvek biti skroz objektivan, pogotovo ako navijas za nekoga. Razlog zasto vecina ljudi cesto nije objektivna je sto skoro uvek navija za nekog. Logicno, retko kome je interesantno da prati sport a da ne navija

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X