Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RG na ESu do 2020.

    Michal Samulski ‏@MichalSamulski
    France Televisions & @Eurosport extend agreement with French Tennis Federation to broadcast French Open until 2020.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Jbs ES kad nece prenositi ove OI. Kakvi kreteni steta sto ova tri Slema daju pan evropska prava, inace bi Sk sve uzeo, amaterska televizija taj ES.
      sigpic

      Comment


      • Ni Brajani ne igraju u Riu

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • 95% plasljivci a ostali koji ne igraju povredjeni.
          Na zapadu kada pukne balon beze u sklonista...
          Kako smo mi Balkanci istrenirani 😊

          Comment


          • Nece ni A.Zverev igrati na OI
            Similis simili gaudet

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Nece ni A.Zverev igrati na OI
                Pobegao i on....

                Comment


                • Moze li neko da mi objasni kako ce Nadal igrati OI kad nije ispunio uslov, odnosno minimum tri nastupa u DC-u nakon zadnje Olimpijade? (ovde uzimam u obzir da Rafa jos nije otkazao ucesce)
                  OVAKO

                  Comment


                  • Nisam siguran. Nekada sam negde procitao da moze da igra zato sto je bio povredjen, pa je zbog toga za njega vazio malo drugaciji uslov. Medjutim, skoro sam pronasao ovaj pdf https://www.rio2016.com/sites/defaul...ennis-en_0.pdf.
                    Tu pogledaj stavku na trecoj strani, pod brojem 3. Izgleda da moze da igra zbog osvojnog zlata ili osvojenog Slema...

                    Edit: Ipak ce biti da je zbog povrede upao.
                    Znam da sam nekada negde citao taj pravilnik, ali se ne secam gde a ni kada...
                    Na ovoj stranici mogu da se vidi svih 8 pretstavnika koji nisu direktno upali:
                    https://en.wikipedia.org<br /> <br ...ummer_Olympics

                    Ustvari, za sada je samo njih 7 napisano, ali bi i Nadal bio napisan da je tako upao na igre.

                    A evo na ovaj stranici https://en.wikipedia.org/wiki/Tennis..._Qualification, moze da se vidi "razlog" zbog kojeg nadal moze da igra.

                    "Player received special dispensation for the Davis Cup/Fed Cup requirements from the ITF". To isto stoji i kod Del Potra, samo verovatno iz malo drugacijih razloga.

                    Realno gledano, nema smisla da ne moze da igra. Stvarno je dosta bio povredjen. Kada mogu da igraju Delpo i Tipsarevic ( koji je odustao), nema smisla da Nadal ne moze. Iskreno, ja bih ukinuo zasticen ranking za olimpiske igre, a cini mi se da tako nesto postoji.
                    Last edited by 147; 31-07-16, 11:10.

                    Comment


                    • Hvala Pedja!

                      Zanimalo me samo kakav on uslov ispunjuje za da igra na OI, posto onaj sto sam gore spomenuo nije ispunio. Hvala jos jednom.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Nadal je odlucio da igra?
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da nema jos konacno odluku, za sada stoji da ce igrati, i vjerovatno ce igrati cim nije odustao do sada... Rezultat nebitan, samo nek je zdrav i nek igra.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Samo parove ce igrati

                            Comment


                            • Ma nista Stefane, i mene je to interesovalo. Odakle ta informacija za Nadala? To je jako lose. Ako je tako sumnjam da cemo do Pekinga da ga vidimo na terenu. Nadam se da gresim, ali sumnjam...

                              Comment


                              • Gde si video? Mislim da nije nista oficijalno rekao jos.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X