Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam tvrdoglava, a ti bi bio u stanju jos 200 postova da napises na ovu temu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja sam tvrdoglava, a ti bi bio u stanju jos 200 postova da napises na ovu temu
      Nisam ni rekao da ja nisam tvrdoglav, ali ja ne izvrcem cinjenice.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sve ovo je počelo sa omalovažavanjem trenutnog kvaliteta tenisa, a onda otišlo u neželjenom pravcu, otišli smo mnogo od teme.

        Mislim da je "weak era vs strong era" tema svih tema ne samo na ovom podforumu, već na forumu uopšte i krivo mi je što se već dve godine nije otvorila diskusija o tome.

        Comment


        • Originally posted by jagodica View Post
          Trebaće mu više vremena da to "svari".
          Kao što nije mogao da prihvati da je Srbija osvojila Davis cup, pored toliko zemalja sa pozamašnom teniskom istorijom..
          Tacno tako....Ma nije problem samo Novak koji je balvan u oku nego kompletna ekipa iz Srbije.Kad se setim samo kako je Viktor drvo od tenisera i kojekakvih zanimljivih prideva za nase igrace...Inace mi nemamo juniora i mladih talenata....

          Comment


          • Bice ineresantno videti koju ce gimnastiku kod tumacenja pravila za kvalifikovanje igraca ITF primeniti u nastojanju da Nadalu omoguci nastup na OI.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Bice ineresantno videti koju ce gimnastiku kod tumacenja pravila za kvalifikovanje igraca ITF primeniti u nastojanju da Nadalu omoguci nastup na OI.
              http://www.reuters.com/article/us-ol...-idUSKCN0ZG28C

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Zadnja recenica je cista provokacija, a ako ozbiljno mislis, onda je sasvim jasno zasto ovo i jeste zabokrecina.


                @Sandu
                Djokovicevi navijaci konstantno omalozavaju Fedove uspehe, a tada nisi ni upola ovoliko glasan.

                Sent from my Z3 compact
                Bojana kao Novakov navijač imam potrebu da te demantujem.
                Bar da pokušam, mada je verovatno to u startu zaludan posao.
                Ja, kao Novakov navijač NIKADA nisam omalovažila bilo čiji uspeh pa ni Rodžerov.
                A verujem da nas ima još takvih. Već par puta sam te zamolila da kada pominješ Novakove navijače, nikada ne govoriš "svi"..."Novakovi navijači" i sl.
                OK, je reći "neki od Novakovih navijača" ili tačno i precizno imenom pomenuti tog na koga misliš.

                Što se tiče onoga slaba era- jaka era...
                Mogli bismo o tome do 101 i nazad i u krug.
                Činjenično stanje je takvo (ako uzmemo samo Novaka i Rodžera) da je Rodžer do prvih 10 GS titula (gledajući protivnike u finalu) došao na lakši način nego Novak.
                A kada je Tim u pitanju, a to sam već pisala negde, po meni jeste materijal za top5 ALI, mislim da on nema tu konstantnost i da će proći kao i Dimitrov.
                On trenutno jeste u top 10 ali svi zaboravljamo jednu jako važnu stvar.
                Ove godine je osvajao poene što mu je omogućilo da napreduje na listi, pa hajde da sačekamo godinu dana i vidimo da li će zadržati poziciju i uspeti da odbrani sve bodove.
                Zašto sam još ubeđena da će Tim proći kao i Griša?
                Troši se previše ( kao i Nadal uostalom) igra sve turnire i neminovno je da u nekom trenutku dođe do "zamora materijala"...Što nas opet vodi ka tome da neće biti konstantnosti u igri.

                Kada već pominjem Rafu, mislim da će uspeti da uđe na igre u Rio, ipak je on Rafa.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Mora se priznati da je cudno
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Mora se priznati da je cudno
                    Šta to?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • http://www.elespanol.com/deportes/ju...6736841_0.html

                      Appeal
                      Last edited by Maxx-a; 01-07-16, 23:53.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Šta to?
                        Ovo oko komentarisanja, tj. nekomentarisanja
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ja bih rekao da nije mnogo čudno. Ljudi bi navijali za Novaka da im je zemljak, ali nije nego je zemljak nekih drugih i to ne bilo kojih drugih. Da se ne lažemo i ovo mesto divno pokazuje da se za Novaka ne navija zbog nacionalnosti jer forumaši iz zemalja susednih Srbiji po pravilu navijaju za Federera ili Nadala.
                          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Novak GO! View Post
                            Ja bih rekao da nije mnogo čudno. Ljudi bi navijali za Novaka da im je zemljak, ali nije nego je zemljak nekih drugih i to ne bilo kojih drugih. Da se ne lažemo i ovo mesto divno pokazuje da se za Novaka ne navija zbog nacionalnosti jer forumaši iz zemalja susednih Srbiji po pravilu navijaju za Federera ili Nadala.
                            Što ne znači da se navija PROTIV Novaka zbog nacionalizma što se ovdje želi potencirati. Federer i Nadal su svi imali svoje navijace u trenutko kada je Novak dolazio. Naravno Srbi su više manje krenuli drukat za svojega, ali mi komšije se nismo imali potrebu odricati svojih pulena zarad Novaka i jbg tako ostalo. A sad ispada ko nije za njega mrzi Srbiju

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Što ne znači da se navija PROTIV Novaka zbog nacionalizma što se ovdje želi potencirati. Federer i Nadal su svi imali svoje navijace u trenutko kada je Novak dolazio. Naravno Srbi su više manje krenuli drukat za svojega, ali mi komšije se nismo imali potrebu odricati svojih pulena zarad Novaka i jbg tako ostalo. A sad ispada ko nije za njega mrzi Srbiju
                              Nemoj da se smeškaš jer si omašio loptu s onim što sam hteo da kažem, ja samo želim da naglasim da je nacionalizam banalan, i kao što se za Novaka navija jer je baš te nacionalnosti tako se i ne navija. Ne razumem zašto bi ovo prvo važilo, a jasno je ko dan da važi, a drugo ne? Naravno da me zabole kako navija bilo ko na forumu i ko je kome pulen, ali neću da se pravim mutav da ne primećujem trend koji štrči i koji odgovara na "ćutnju" i ignorisanje.
                              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro je sve, s tom pričom u parlament sa Kolindom, Vucicem, Bakirom i ostalima.

                                Comment

                                Working...
                                X