Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sistem je takav pa je Federer i dalje treci, inace treba samo race listu gledati, na njoj je Federer 12, sto je realna slika. Nadal je druga prica, igrao je dosta i stizao do zavrsnica, zato je trenutno treci na race listi, ali ce brzo ispasti iz top 5.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa problem je sto ti vidis omalozavanje Djokovica, a to jednostavno nije tacno.
      U ovom trenutku imas Feda koji je povredjen skoro celu sezonu na no.3 i Nadal koji se isto tako raspada na no.4 i ko je jos u top 10, stakleni Kei, raspali Berdih i Gaske.
      Sasvim je logicno da se kaze da Tim, sa svojih 22 godina ima ogormnu sansu da bude top 5, posebno sto je vec top 8

      A to, nisam ja poceo, on je... to je nivo obdanista
      Ti vidiš stvari onako kako želiš da ih vidiš, a ne onako kakve one zapravo jesu.

      Sada nisi ti započela, ali iritirajuće je da ovakvi omalovažavjući komentari na kvalitet današnjeg tenisa uvek idu od istih ljudi. Jedan od njih je čovek koji se oduševljava vremenom sa drvenim reketima, U17 i fjučers igračima, a ni jedan komentar nije ostavio na najveće tenisko ostvarenje u open eri, a možda i najveće ikada kao što je držanje sva 4 slema u istom trenutku, kao jedini ikada na tri različite podloge.

      Šminka nije novakov navijač, ali sam zapamtio da je napisao posle RG, "bravo ljudino, svaka čast" ili tako nešto. Ali ovaj član ništa, i još par pojedinaca, znamo koji su. Kada od takvih pojedinaca idu komentari na kvalitet današnjeg tenisa to može da znači samo jedno, a ti slobodno reci da sam paranoičan.

      Matori Fed, raspali Nadal, stakleni Kai su samo floskule i ništa više. Gde su u toj priči Marej i Vavrinka koji uzima dva slema preko Novaka i Rafe. Šta tek reći za Mareja i njegovu konstantnost, taj ne gubi od lošijih od sebe. Matori Fed i raspali Nadal i takvi kakvi su su bolji igrači nego što su ikada bili Hjuit, Rodik, Ljubičić, Safin, Nalbandijan kojem skidam kapu na talentu.

      Sve ovo što sam napisao iako ti se ne sviđa iskuliraj, nemoj ništa odgovarati, pošto mene tako savetuješ.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Ti vidiš stvari onako kako želiš da ih vidiš, a ne onako kakve one zapravo jesu.

        Sada nisi ti započela, ali iritirajuće je da ovakvi omalovažavjući komentari na kvalitet današnjeg tenisa uvek idu od istih ljudi. Jedan od njih je čovek koji se oduševljava vremenom sa drvenim reketima, U17 i fjučers igračima, a ni jedan komentar nije ostavio na najveće tenisko ostvarenje u open eri, a možda i najveće ikada kao što je držanje sva 4 slema u istom trenutku, kao jedini ikada na tri različite podloge.

        Šminka nije novakov navijač, ali sam zapamtio da je napisao posle RG, "bravo ljudino, svaka čast" ili tako nešto. Ali ovaj član ništa, i još par pojedinaca, znamo koji su. Kada od takvih pojedinaca idu komentari na kvalitet današnjeg tenisa to može da znači samo jedno, a ti slobodno reci da sam paranoičan.

        Matori Fed, raspali Nadal, stakleni Kai su samo floskule i ništa više. Gde su u toj priči Marej i Vavrinka koji uzima dva slema preko Novaka i Rafe. Šta tek reći za Mareja i njegovu konstantnost, taj ne gubi od lošijih od sebe. Matori Fed i raspali Nadal i takvi kakvi su su bolji igrači nego što su ikada bili Hjuit, Rodik, Ljubičić, Safin, Nalbandijan kojem skidam kapu na talentu.

        Sve ovo što sam napisao iako ti se ne sviđa iskuliraj, nemoj ništa odgovarati, pošto mene tako savetuješ.
        Sa ovim se apsolutno ne slazem.
        A Mareja i Vavrinku namerno ne spominjem zato sto je bila prica o Timu i top 5, a ne o Timu i top3 ili top 2
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Sa ovim se apsolutno ne slazem.
          Možeš ti da se ne slažeš, ali to ne umanjuje činjenicu da sam ja u pravu.

          Comment


          • Goks, svaka ti je na mestu. Ponizavajuce je za Clay-a kao velikog ljubitelja tenisa i coveka koji se odusevljava teniskom istorijom i pomno prati istu, da ostane potpuno neutralan - hladan, ignorise totalno, jedno od najvecih ako ne i najvece tenisko dostignuce Open Ere u muskoj konkurenciji.
            Ali dobro, ja mu ne zameram, cak me ne interesuje ni razlog (verovatno ne voli covek Djokovica, ali bez obzira na to voli li ga ili ne korektno bi bilo pohvaliti). A stavise ocekujem da se toga seti i da to pominje za jedno 15ak godina. Tada ce to nekim novim klincima biti vrlo zanimljiva prica.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Znaci vas nervira cinjenica sto postoji osoba na forumu koja kulira Djokovica i ne komentarise ga
              o Boze
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Znaci vas nervira cinjenica sto postoji osoba na forumu koja kulira Djokovica i ne komentarise ga
                o Boze
                Netacno, ni malo me to ne nervira, ja to samo komentarisem. I nije to bilo koja osoba na forumu, to je osoba koja pomno prati tenis, i koja o teniskoj istoriji verovatno zna vise nego svi ostali ovde. Znaci da ti ponovim Boksi, ako nisi shvatila iz prve. Ponizavajuce je za tu osobu, da ne isprati ni malo ovakav istorijski uspeh jednog igraca, nebitno ko je taj igrac, a da je u isto vreme OTAC (po znanju i pracenju) teniske istorije i teniskih dostignuca jos od samih zacetaka ove igre, pa sve do danas.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Znaci vas nervira cinjenica sto postoji osoba na forumu koja kulira Djokovica i ne komentarise ga
                  o Boze
                  To nije bilo kakva osoba, to je član koji je sinonim za tenis na ovom forumu i nije problem što ne komentariše i kulira Đokovića već činjenica da svojim komentarima indirektno omalovažava njegova dostignuća.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Netacno, ni malo me to ne nervira, ja to samo komentarisem. I nije to bilo koja osoba na forumu, to je osoba koja pomno prati tenis, i koja o teniskoj istoriji verovatno zna vise nego svi ostali ovde. Znaci da ti ponovim Boksi, ako nisi shvatila iz prve. Ponizavajuce je za tu osobu, da ne isprati ni malo ovakav istorijski uspeh jednog igraca, nebitno ko je taj igrac, a da je u isto vreme OTAC (po znanju i pracenju) teniske istorije i teniskih dostignuca jos od samih zacetaka ove igre, pa sve do danas.
                    Glupa nisam, nema potrebe da mi ovo govoris

                    A nije porazavajuce, nego je njegov izbor, mozda ce Djokoviceve uspehe da analizira za 15-20 godina
                    a mozda, samo mozda, posto Djokovic iskace i iz frizidera, malo mu je muka od toga
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Glupa nisam, nema potrebe da mi ovo govoris

                      A nije porazavajuce, nego je njegov izbor, mozda ce Djokoviceve uspehe da analizira za 15-20 godina
                      a mozda, samo mozda, posto Djokovic iskace i iz frizidera, malo mu je muka od toga
                      Sta god da je od toga sto si navela, a moguce da je i sve, moguce da nije nista od navedenog razlog (takodje to ne treba da nas interesuje jer nije nasa stvar), opet je totalno nekorektno da sa jedne strane cutis na nesto cemu si prisustvovao tj imao srecu da vidis u svom zivotu, a da se u isto vreme odusevljavas drugim dostignucima drugih igraca. A jos pride sto kaze Goks indirektno omalovazavas taj uspeh. To je nesto slicno tipa kada Novakovi simpatizeri pocnu da prozivaju Federera i omalovazavaju njegove uspehe, samo je ovo znatno prefinjenije. Nije u redu.
                      I takodje mislim da ti uopste nisi osoba koja treba da brani Clay-a, niti si njegov advokat niti ista slicno. Videce on (valjda) ove postove i sam, pa moze da odgovori na njih. Mada cisto sumnjam da ce to uciniti, jednostavno nije njegov stil. Ali se nadam da ce procitati barem.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Onda neka ne koristi frižider.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Glupa nisam, nema potrebe da mi ovo govoris

                          A nije porazavajuce, nego je njegov izbor, mozda ce Djokoviceve uspehe da analizira za 15-20 godina
                          a mozda, samo mozda, posto Djokovic iskace i iz frizidera, malo mu je muka od toga
                          To što iskače iz frižidera nema nikakve veze sa njegovim teniskim dostignućem, mi ovde pričamo o teniskim stvarima.

                          Ali ovde je pitanju čista ljubomora i zavist jer je čovek sa ovog podneblja napravio nešto istorijsko i izdigao se iz ove žabokrečine.

                          I svi koji ne volite Novaka nemate ni jedan drugi razlog osim ovoga što sam naveo.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            To što iskače iz frižidera nema nikakve veze sa njegovim teniskim dostignućem, mi ovde pričamo o teniskim stvarima.

                            Ali ovde je pitanju čista ljubomora i zavist jer je čovek sa ovog podneblja napravio nešto istorijsko i izdigao se iz ove žabokrečine.

                            I svi koji ne volite Novaka nemate ni jedan drugi razlog osim ovoga što sam naveo.
                            Zadnja recenica je cista provokacija, a ako ozbiljno mislis, onda je sasvim jasno zasto ovo i jeste zabokrecina.


                            @Sandu
                            Djokovicevi navijaci konstantno omalozavaju Fedove uspehe, a tada nisi ni upola ovoliko glasan.

                            Sent from my Z3 compact
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Meni Djokovic uopste ne iskace iz frizidera, covjeka gledam samo kad igra tenis, nemam pojma ni sta radi, ni dje je Pjer, Jelena cime se bavi, kakve su mu cijene u restoranu i sl.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bojana, netacno, ja sam uvek osudjivao svako omalovazavanje bilo cijih uspeha.
                                S tim sto ni Clay nije bilo ko, tj nije isto kada to radi neki ostrasceni navijac, koji je tenis poceo da prati do 2011 i koji se razume u sportska (teniska) dostignuca kao Marica u onu stvar i kada to radi Clay (doduse dosta prefinjenije i suptilnije i ne toliko agresivno, ali poenta je ista) koji se u ta ista dostignuca razume kao Lisa Ann u onu stvar. Razlika je ocigledna.
                                Last edited by Sandugp; 30-06-16, 23:24.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X