Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBC: Zašto niko ne govori o ’Novak slemu’?

    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1144417

    Endi Mari možda i najbolje na svetu izvodi skraćene udarce. Svakako je jedan od najboljih. Odlično skariva taj udarac, mekano udara lopticu iz svake pozicije na terenu. To je jedno od najvećih oružja u njegovom arsenalu. Pokušao je to da izvede u nekoliko navrata u finalu Rolan Garosa, a Đoković je svaki put stigao do loptice i izveo magiju. Mari pošalje dobru skraćenu loptuci na njegovu desnu stranu, Đoković je stigne i udari viner dvoručnim bekhendom. Mari udari mekani poluvolej na levu stranu, Đoković stigne do loptice i udari forhend viner. Mari je čak slao skraćenu lopticu dok je Đoković bio van terena, to bi bio poen protiv bilo koga drugog na svetu. Đoković nekako uspe da stigne i to i nekako prebaci dijagonalom pogodivši liniju. Kada Đoković igra kao što je igrao protiv Marija, tada vam pada vilica na zemlju dok gledate njegovu umetnost. Fantastično je to gledati, kada neko okuša protiv nejga da odigra kratku lopticu i izazove ga da uradi nešto neverovatno. U tim trenucima on je graciozan kao Federer i inventivan kao Mekinro. I onda se meč vrati u normalu. Đoković nastavlja da udara lopticu kroz protivnike u teniskom mečevima koji su slični bokserskim. Kao gledalac poželite da igrač odigra kratku lopticu samo da bi ste videli još nekoliko neverovatnih udaraca.
    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

    sigpic

    Comment


    • a Rafa prop'o

      Comment


      • I Hjuit dobio WC za Wimbledon, ali za dubl

        Sent from my Z3 compact <3
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Moze neki link o live listi nositelja za Wimbledon ove godine?

          Comment


          • evo zreba za kvalifikacije

            http://www.wimbledon.com/en_GB/score.../qs/qsdraw.pdf

            Comment


            • Ne znam da li je bila ova vest, ali Valverdu je sad kod Delpa

              Juan Martin Del Potro Returns To The Grass With Dani Vallverdu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Gaske i Nisikori se sastaju cak i na egzibiciji u Hurlinghamu

                Comment


                • Alexander Zverev će biti 24. nosilac na Wimbledonu i to je prvi put nakon RG-a 2012. (Tomić) da će jedan tinedjžer biti među nosiocima na Slamu.

                  Comment


                  • Nikola Vucevic

                    “Može neko od Federerovih ili Nadalovih navijača da ga ne voli kao sporistu, ali nije mi jasno da ga neko ne voli kao osobu. Kada se sve sagleda, Đoković može svima da nam bude uzor. Zaista je retko da se neko takav rodi, mnogi sportisti mu se dive“.
                    sigpic

                    Comment


                    • Urnebesan tb Sase i Nika

                      Comment


                      • http://www.atpworldtour.com/en/news/...r-council-2016
                        Murray klan rules a tu je i No1
                        Last edited by Maxx-a; 26-06-16, 14:59.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Ja ne vidim kako je Top 5 upitan kod Tima, posebno ne danas sa ovakvim rivalima za to mesto
                          Ljubičić bio u top 3 u rodžerovo vreme.

                          E to su bila vremena, finala slemova igrali Bagi i Gonzo.

                          Igrali sve sami velikani tenisa.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Ljubičić bio u top 3 u rodžerovo vreme.

                            E to su bila vremena, finala slemova igrali Bagi i Gonzo.

                            Igrali sve sami velikani tenisa.
                            A cemu ovakav post, samo se ponavlja nesto po milioniti put i stvara se losa atmosfera na forumu.
                            Probaj jednom da iskuliras, precutis ono sto ti smeta i zaobidjes Rogera i njegovo vreme.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A cemu ovakav post, samo se ponavlja nesto po milioniti put i stvara se losa atmosfera na forumu.
                              Probaj jednom da iskuliras, precutis ono sto ti smeta i zaobidjes Rogera i njegovo vreme.
                              A probaj i ti da iskuliraš kad ti se nešto ne sviđa.

                              Ali čemu post da sa današnjom konkurencijom je Timu top 5 obezbeđeno?

                              Omalovažava se na prvom mestu Tim, a indirektno se omalovažava i ovo vreme u kome Novak dominira.

                              Nisam prvi počeo i nikad ne počinjem prvi, samo hoću da odgovorim na ovakve niske komentare.

                              Ne kapiram koji je to poriv u ljudima koji uvek pokušavaju da omalovaže nečiji uspeh, u ovom slučaju nestvaran uspeh.

                              Comment


                              • Pa problem je sto ti vidis omalozavanje Djokovica, a to jednostavno nije tacno.
                                U ovom trenutku imas Feda koji je povredjen skoro celu sezonu na no.3 i Nadal koji se isto tako raspada na no.4 i ko je jos u top 10, stakleni Kei, raspali Berdih i Gaske.
                                Sasvim je logicno da se kaze da Tim, sa svojih 22 godina ima ogormnu sansu da bude top 5, posebno sto je vec top 8

                                A to, nisam ja poceo, on je... to je nivo obdanista
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X