Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo malo misljenja Alvareza i Pilica o Mareju i Djokovicu. ;)

    http://aggbot.com/link.php?id=13925532&r=tw&t=am

    Comment


    • Juce sam gledao detalje sa finala turnira u Cirihu izmedu Filipusisa i Henmana( Champions Tour).
      I sada Mark razvaljuje sa servisima i fh udarcima. Nekoliko fantasticnih poteza. Tim zbog kondicije, do mreze putuje danima.
      Steta sto neko ne daje te meceve.

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Pa naravno, Nole i jeste dete, bolje da bude dete, nego ustogljeni kiborg bez emocija (bar tako svi misle, do Miamia 2009.) ili nabildovani bik sa milion raznih obreda... ;)

        Hah! Nekad je nemoguce ugoditi ljudima, bar onima koji obozavaju da u svemu vide negativno. Mnogi veruju da je Fed ustogljeni kiborg bez emocija, pa ga ne gotive zbog toga. Da i dalje psuje i da se svadja svake sekunde, i tu nesto ne bih valjalo. Zakljucak je vrlo prost, odrastao je, sazreo je, postao je otac, nasao je nacin kako da se smiri tokom meca, i da ostane fokusiran na isti, bice vremena posle meca za slavlje ili tugu (pokazivanja emocija). Ne mora da znaci da ce svakom odgovarati da ne pokazuje emocije tokom meca, dok nekima prosto ne odgovara da remete svoju ravnotezu u glavi pokazivanjem emocija konstantno, sto ne znaci da ne prolaze konstantno kroz razne faze emocija, padova i uspona.

        To sto neko mozda ne primeti, ne znaci da ne postoji, a i sto bi iko remetio svoj nacin na koji uspeva da ostane jak u glavi, makar to i bilo ustogljeno kiborski bez emocija? Svako ima neke svoje "obrede" jer im tako odgovara i to je prosto tako. Naravno, moze se kukati za svaku sitnicu, sto je nasem narodu jaca strana, ali ne znaci da su upravu. Inace, ovo je vise uopsten odgovor kao i moje misljenje o tome.

        Comment


        • Ovo je vec sigurno Fed izjavio

          http://www.sarajevo-x.com/sport/tenis/clanak/110618079

          Comment


          • Dobro. Nije pretererao. Samo isto tako i Djokovic moze da dobije njega bilo gde.

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Roger se mnogo ohrabrio pobedom na RG pre toga nije ga bilo sa takvim izjavama nigde ,svakako da moze da pobedi Novaka na bilo kojoj podlozi ali je veliko ptanje koliko puta to moze uraditi a koliko puta ce biti porazen, po mom misljenju mnogo vise meceva ce izgubiti jer je svakako u silaznoj putanji karijere a Novakovo tek dolazi i svakako da ce biti sve vise pobeda na Novakovoj strani a manje na Rogerovoj ako se naravno Roger ne povuce ranije i na taj nacin ne dozvoli Novaku da ga pretekne u medjusobnom skoru

              Comment


              • U pravu je covek, nista nije pogresno rekao (mislim na Rodzera)

                Comment


                • Nije nista pogresno rekao, ali ovo sto je rekao je suvisno, jer ne znam po kom fizickom zakonu prvih 50 ili 100 igraca na ATP listi ne bi moglo da pobedi Novaka na nekoj od podloga?

                  Zato mi je motiv u ovoj izjavi iznova hranjenje ega koji je u ovog coveka poprimio bolesne razmere. Da je makar sarmantan ili duhovit u svom nastupu, pa i da bude simpaticno.. ovako je samo mucno.

                  Comment


                  • On sta god da izjavi, neki bi nasli skriveni motiv i rekli bi da je namazan, kvaran, los covek itd.
                    Ali to valjda ide tako, kad si uspesan i najbolji, imas mnogo ljudi koji te mrzi, tako da nekima mogu samo da porucim, sacuvajte jos malo tog hejta, dugo ce on jos da traje.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa realno on Novaka moze pobjedjivati jos samo ove i sledece godine,posle toga jako,jako tesko
                      sigpic

                      Comment


                      • A ti znas sta ce biti za 3 godine?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Bice mnogo stariji,vec sad ga na snagu dobijaju,kako li ce tek biti kroz dvije pune godine.I ove godine je H2H 3:1 za Novaka i na RG-u je Roger odigrao strasan mec,a Novak je bio daleko od svoje najbolje partije pa je opet bio jako blizu ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A ti znas sta ce biti za 3 godine?
                            Smak sveta

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Bice mnogo stariji,vec sad ga na snagu dobijaju,kako li ce tek biti kroz dvije pune godine.I ove godine je H2H 3:1 za Novaka i na RG-u je Roger odigrao strasan mec,a Novak je bio daleko od svoje najbolje partije pa je opet bio jako blizu ;)
                              Ajde mi jos kazi da je na RG-u Djokovic igrao sa 50% svojih mogucnosti, pa da znam kuda ide ova diskusija...
                              Agasi je sa 35 godina mogao da igra finale GS, a mislis da Fed nece moci?
                              I druga stvar, Federer je jedan od najspremnijih igraca na tour-u, to kod njega mnogi potcenjuju.

                              ali nema veze, videcemo za par godina ko je bio u pravu...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                On sta god da izjavi, neki bi nasli skriveni motiv i rekli bi da je namazan, kvaran, los covek itd.
                                Isto tako, kada covek egomanijak da izjavu koja samo sto ne porodi sujetno stvorenje koje moze da dise i jede, naci ce se neki kojima nece smetati takve izjave, vec ce im problem biti oni kojima je muka od egomanijaka.

                                Comment

                                Working...
                                X