Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dugo i izdržala Medison, 8 dana puna kapa
    sigpic

    Comment


    • http://rs.n1info.com/a147642/Sport-K...nat-svima.html

      Comment


      • Rod Lejver prica o svom odrastanju http://www.wsj.com/articles/tennis-p...rts-1459264338
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Po ovom učestvuje u Madridu

          http://www.madrid-open.com/en/mutua-...-in-the-world/

          Comment


          • Koliko je bolesno dobro odigrao ovo finale Becker, fenomenalan prilaz mreži, odlično pokrivanje i sjajni voleji. Chang je preteča većine današnjih profesinalaca, lik je sve živo stizao
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by bobanue View Post
              Ista priča već godinama. Prijavi Madrid i pred početak odustane. Ako planiraš put u Madrid samo da bi gledao Djokovića odustani i prešaltaj se na Rim, to je bar sigurica
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Moze li neko da mi postavi kvalitetan i ne tako kratak highlights od finala RG-a 2013 godine? Posto na YT ne mogu nista da nadjem, ima jedan od 3 minuta i to je to.
                OVAKO

                Comment






                • Spoiler
                  de se setise xD

                  Comment


                  • Posebno mi gode pohvale od Đokovića

                    Damir Džumhur završio je svoj nastup na ATP turniru u Miamiju u osmini finala. Nakon sjajnih pobjeda nad Leonardom Mayerom, Rafaelom Nadalom, te Mikhaelom Kukushkinom, naletio je na sjajnog Miloša Raonića.

                    Što zbog iscrpljenosti, fizičke, pa i emotivne, Džumhur nije uspio parirati mnogo snažnijem Kanađaninu, koji je sa 6:0 i 6:3 prošao u četvrtfinale.

                    Damiru za utjehu ostaje činjenica da je sebi dokazao koliko zapravo može protiv najboljih tenisera svijeta, a bitnije od toga jeste činjenica da je blizu plasmana na Olimpijske igre u Rio de Janeiru, a već je obezbijedio direktan žrijeb Roland Garrosa i Wimbledona.

                    - Mnogo mi znače pohvale starijih i iskusnijih kolega, a posebno Novaka Đokovića, koji je došao u svlačionicu nakon mečeva protiv Nadala i Kukushkina i pohvalio moju igru. Hvala mu od srca, rekao je Džumhur, nakon završetka turnira u Miamiju.
                    Shminko je li ovo prvoaprilska sala da je Novak rekao Dzumhuru da na kraju sezone zeli egzibicionu turneju po ex yu(Beograd, Sarajevo, Zagreb, Ljubljana i Podgorica), da zeli da organizuje mec u svakom od tih gradova, a da bi se njima dvojica po turneji pridruzili Cilic i Ivanisevic.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije, za Sarajevo je u vise navrata rekao da ce doci kada ga pozovemo, tako da ce vjerovatno doci jer je dobio poziv, za ostale ne znam, mada vjerujem da je tacno i to ;)

                      Comment


                      • Nadal u Barseloni danas



                        a igrao je sa tim zavojem i u Majamiju
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Mislim da je ova slika stara bar par dana
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Vidi jeste, nisam videla da je ritvit
                            od 29.3. je slika
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Znam zato sto jedan mali zaludjenik samo o njemu pise pa sam spazio sliku
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Sta je sa rukom?
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X