Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 23 (28. March - 3. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
    Pogresan si post citirao .

    Sto se mene tice, najpotcenjeniji igrac u ligi je Brandon Bass . Strasno je kompletan i da u timu nema Howarda, siguran sam da bi imao 20+ ppg i 8+ rpg .
    Znam, kreten, sad sam ispravio
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Погледао сам распоред Мајамија и тешко да ће они изгубити и једну до краја. Најтеже утакмице су Бостон кући која ће највероватније одлучити друго место Истока (Бостон је добио све 3 претходне и у случају истог скора имаће предног домаћег терена у другој рунди) и Атланта у гостима. Што се тиче осталих утакмица био бих изненађен да не добију све противнике двоцифреном разликом. Мада ако осигурају друго место раније није немогуће да Сполстра одмори тројку у последње 2,3 утакмице.

      Comment


      • #18
        Slazem se za Bassa,gotivim ga dosta

        Ima mnogo potcenjenih igraca u ligi-Deng(koliko god cudno zvucalo),Barbosa,Sessions,Blair,T.Allen,Hayes(sta taj covek radi,a prenizak je za centra),Gortat,C.J. Miles,M.Thornton(ali izgleda da ga sve vise primecuju ljudi od kako je presao u Sacto),A.Randolph(isti slucaj kao i sa Thorntonom)...to je neka moja lista

        Comment


        • #19
          A neverovatni Paul Milsap i Big Al? Sto ih niko ne jebe ni za sta a oni sami drze ovu raspalu Jutu...

          Comment


          • #20
            Zaboravih Millsapa...a po meni Al nije potcenjen,covek je zver i to svi tvrde

            Comment


            • #21
              Ma nema recognition nikakav niko ga nije ni smatrao kao zamenu Buzeru kad je dosao a nije velika razlika mozda je cak i Al bolji.

              Comment


              • #22
                Jeste Al bolji od Boozera,sigurno...
                Ocekivao sam da ce biti bolja Utah s' njim ove sezone nego prosle,ali jbg. svasta se izdesavalo.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Al je tata za Boozera...najbolji rad nogu ima od svih centara,bez premca...mnogo ga gotivim

                  Comment


                  • #24
                    A Odoma i Lamarkusa ste zaboravili?

                    Inace cale mi kaze da je najpotcenjeniji igrac ikad Pipen,sad ne znam sta drugi misle,ja sam tad bio bebica pa nemam pojma.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Najpotcenjeniji je bio zato sto je igrao pored Jordana...da nije bilo Jordana on bi sad svim ljudima spadao u top10 ikada...Lamarcus nije potcenjen,to sto nije pozvan na all star je iz razloga sto nisu mogli da ne pozovu Love-a,covek je poludeo ove sezone jbg...licno,bas gotivim Aldrige-a i da nije njega Portland bi sad bio na zacelju zapada...

                      A Odom je podcenjen samo kod "casual" navijaca...svi koji iole prate NBA znaju koliko je on bitan igrac...

                      Comment


                      • #26
                        Al Jeff je pre All-Star pauze je imao 17,9 poena, 8,9 skokova,1,9 blokada i 45% suta iz igre.Posle All-Star pauze 24,9 poena,11,9 skokova,2,9 blokada i 55% suta iz igre.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Big Al

                          Comment


                          • #28
                            A Monta Ellis? Njega niko ne pominje a zver od igraca

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by S-Nash View Post
                              A Odoma i Lamarkusa ste zaboravili?

                              Inace cale mi kaze da je najpotcenjeniji igrac ikad Pipen,sad ne znam sta drugi misle,ja sam tad bio bebica pa nemam pojma.
                              Pippen i nije bio toliko pdcenjen,mozda jeste malo...bio je u sezonama kada je Jordan igrao bejzbol najbolji statisticki u nekim kategorijama u citavoj ligi.
                              Odom jeste potcenjen,a LaMarcus je bio,vise nije.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Bledi View Post
                                A Monta Ellis? Njega niko ne pominje a zver od igraca
                                Isto kao i LaMarcus,bio-vise nije.Kako mi je jos uvek krivo sto nije igrao na All-Staru,a igrao Ginobili.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X