Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Gledam ovaj motogp sajt i razmisljam cemu tolika paznja ka Yamahi. VIco Zelnberg dao interviju onda Masimo Mergalli i sad imas video gdje te Jorge upoznaje sa clanovima svoje ekipe. Siguran sam da ima zainteresovanih za to al zato nema nijedan interviju sa Preciozzijem ili Burgesom vezano za Ducati.

    Jos jedna stvar Andrea Doviciozo je predstavljao svoju kacigu na koju pise ime proizvodjaca, Red Bull logo i neki bar code koji njemu znaci i to je to. I to je bitan video za koji treba da platis clanarinu da ga odgledas. A Valentinovu novu kacigu niko nije ni ispratio. Bzvz
    Sampion je pa valjda zato, mada ne smatram da je zasluzeno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Sampion je pa valjda zato, mada ne smatram da je zasluzeno.
      A zasto nije zasluzio?!?!?!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Djuka99gp View Post
        A zasto nije zasluzio?!?!?!

        Vjerovatno covjek misli da treba i neko drugi da da kakvi interviju a ne samo clanovi Yamahe. Ima i drugih fabrika.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #19
          Upravo to, Ducati je doveo mozda i najboljeg svih vremena i bore se na pocetku sezone, Honda ima ono kvacilo i Stonera, ima tu jos zanimljivih prica.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            @Nebojsa
            nije tacno...predsezona i kraj sezone je bilo samo Rosi Rosi Rosi...Horhe je sampion i treba da mu se da vise paznje nego drugima...tako to ide..mislim Valentina bi kamera snimala da se bori za 6. mesto,pre nego borbu za 4. izmedju neke druge dvojice...to tako ide i sve je to neko zasluzio

            mada ja redovno pratim motogp.com bas pokusavaju da pruzaju jednako paznje svima,al naravno da se zna ko ima privilegiju...

            Comment


            • #21
              Gledao sam izjavu Precioizija na Mediaset. Dosta slabo sam ga cuo tako da prevod nije nuzno ispravan ali mislim da sam cuo ovako neshto:

              U estorilu krecemo sa prvom reviziranom verzijom GP11, Motor ce imati radikalne promjene na sebi.

              Na pitanje kakve promjene nije htio puno da komentarise tipa: neke ce biti vidljive a neke ne. A onda se izletio da ce motor biti manje agresivan nego do sad i laksi za voznju. A shasija nece biti mjenjana vec da ce se sve promjene biti u pravcu da se zadrzi shasija i da se s njom pokusa napraviti odlican motor (srecno im bilo s tim). I da druga verzija kad istestiraju ovu stize na ljeto.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #22
                Pedrosa heading for surgery after Jerez.
                ]In the upcoming operation, the titanium plate and screws will be taken out of the collarbone in order to release the compression pressure.

                “It’s never nice to have an operation, but we've had a lot of time searching for an answer to the effects of this injury and I’m relaxed because I finally know what has happened,” said Pedrosa.

                “Now, we are in Jerez and I want to concentrate on the race, working with my team in best possible way to prepare the Grand Prix. This race is special, the crowd is always there to give you an extra point and I hope it helps me, as always.
                On bas nema srece, za razliku od nekih, koji je i ne zasluzuju.

                Comment


                • #23
                  Zaboravila san nesto vazno---Srecan rodjendan, Miss Poison.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by vesna8.11 View Post
                    Pedrosa heading for surgery after Jerez.
                    ]In the upcoming operation, the titanium plate and screws will be taken out of the collarbone in order to release the compression pressure.

                    “It’s never nice to have an operation, but we've had a lot of time searching for an answer to the effects of this injury and I’m relaxed because I finally know what has happened,” said Pedrosa.

                    “Now, we are in Jerez and I want to concentrate on the race, working with my team in best possible way to prepare the Grand Prix. This race is special, the crowd is always there to give you an extra point and I hope it helps me, as always.
                    On bas nema srece, za razliku od nekih, koji je i ne zasluzuju.
                    Da li ce odsustvovati sa neke od trka, pretpostavljam da ne, valjda bi bilo naznaceno... Stvarno je baksuz.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Pretpostavljam da ce samo da mu vade sarafe ne bi trebalo da bude problema jer imaju skoro mjesec dana da odmaraju zbog Japana.
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • #26
                        Aha, razumeo, zato to rade sad, ja skroz zaboravio da je Japan odlozen
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Evo nastavak price o promjenama koje ce Ducati da preduzme

                          http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp...p11-for-rossi/
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • #28
                            ovo me malo ohrabrilo...nije ona prica "popravljacemo vremenom motor i tako to" nego odma lepo generalka

                            Comment


                            • #29
                              Bas mi je zao sto ce sve zivo da promene na tom Dukatiju, bice to skroz novi Dukati. Ne znam, jednostavno mi se ne dopada ideja :/
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • #30
                                Nijednom fanu Dukatia se ne svidja ideja, prosto promjeniti neshto sto volis i za cem navijas godinama je uvijek puno nekih emocija.
                                S druge strane ocigledno je da taj motor nije ni Kejsiju odgovarao iako je uzeo na njega dosta pobjeda, ali od 2007 nijedan vozac sem njega nije pobjedio niti vozio konstantno na tom motoru. Ocigledno je da trebaju velike promjene na tom motoru ako hoce da pobjedjuju moraju da promjene politiku.

                                Naravno svi krive Valentina sada jer mjenja taj Dukati, al svi moraju da shvate da taj motor nece raditi niti ga je Kejsi ili Hayden razvio na pravi nacin i sad ostaje posao da se uradi da bi taj motor bio svima dobar kao npr Honda i Yamaha a ne samo jednom vozacu.
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X