Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da bi trebali da se prisetimo kako je "mocni" Lorenco dosao do tih pobeda! Dosao je do pobeda tako sto je SAM sastavio, popravio motor? dosao je do pobeda tako sto je SAM uveo neke promene u samoj voznji? dosao je do pobeda tako sto nije imao od koga da uci vec se sve SAM obucavao?Dosao je do fanova tako sto im priredjuje zabave na kraju trke koje je prvi izmislio? ...toliko toga on nije...tako da nemam zelju da ga dizem u nebesa! sta on ima...ima ludu glavu kao i svaki vozac motora, voli miris motora, zvuk motora....Lorenco je samo to sve ostalo je copy paste Rossia...ali on nikada nece biti Rossi! jer Rossi je jedan, taj se rodi samo jednom!

    Comment


    • Originally posted by vesna8.11 View Post
      Mozda nema, ali kada bi svi bili isti, priznaces, bilo bi dosadno. Ovako, neko je bolji, neko pametniji, neko ludji, neko ima manje hrabrosti.....ali sve to zajedno i cini ovaj sport tako posebnim.
      Potrebni su nam i likovi, ludi kao Rosi, Janone, Simonceli, konstantni kao Lorenco, nepredvidljivi kao Stoner, fini kao Pedroza...............
      Od svih nabrojanih neko je lud,neko manje lud ali svi imaju hrabrosti,a Pedrosa samo malo da je hrabriji bilo bi mnogo zanimljivije.Covek ume da izvuce brzinu iz masine ali sve to pada u vodu kad nema stabilnosti.
      sigpic

      Comment


      • pedrosa mi je skroz simpaticansamo....ne znam sta,ali sa njim nesto nije u redu.na trenutke bljesne,izvede neka luda preticanja i taman pomislim tooooo i on se probudio,a onda nastavi po starom.bice da je nesto u glavi,jer ume opasno da vozi.znam da ne mogu svi da budu prvi,ali steta je,jako je dobar,ima fenomenalan motor,a ne postize bog zna sta
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Waja View Post
          Mislim da bi trebali da se prisetimo kako je "mocni" Lorenco dosao do tih pobeda! Dosao je do pobeda tako sto je SAM sastavio, popravio motor? dosao je do pobeda tako sto je SAM uveo neke promene u samoj voznji? dosao je do pobeda tako sto nije imao od koga da uci vec se sve SAM obucavao?Dosao je do fanova tako sto im priredjuje zabave na kraju trke koje je prvi izmislio? ...toliko toga on nije...tako da nemam zelju da ga dizem u nebesa! sta on ima...ima ludu glavu kao i svaki vozac motora, voli miris motora, zvuk motora....Lorenco je samo to sve ostalo je copy paste Rossia...ali on nikada nece biti Rossi! jer Rossi je jedan, taj se rodi samo jednom!
          Pa kako je dosao do pobeda ni ne rece na kraju?I sta on ima da popravlja motor ili priredjuje zabave kad je njegovo da sedne i da vozi a to odlicno radi.Ne treba ga dizati u nebesa kao ni bilo koga drugog.Rosi jeste jedan ali Lorenco ni ne treba njega da kopira vec da bude svoj pa da jednog dana ljudi govore za nekog klinca da je isti on.A do pobeda je dosao tako sto je bio brzi od ostalih izuzev sad Hereza i Lagune prosle godine ali odradio je svoj posao i nije kriv sto drugi padaju.
          sigpic

          Comment


          • Ono sta je Stoner rekao Rosiju...Nemam reci,pa ne moze ni pod prozor da mu pljune...Samo sto nisam zaplakala zbog Markeza nije nista bio kriv a ovo je 2 put da pada Hajde Markez<3 Pedrosi svaka cast samo da nastavi ovako,Rosiju isto<3 Samo da nije pao a Lorenzo sto se polomio kada je hteo da uskoci u vodu Podsetilo me na proslu sezonu kada nije mogao da izadje iz vode,dobri dani,ulepsao mi je popodne xD
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Tacno je, svi su hrabri, to nisam napisala jer se to podrazumeva. Da nisu, ne bi ni radili ovo.
              Waja, nisi u pravu kada je Lorenco u pitanju. Tacno je da je Rosi doveo Yamahu, da bude najbolja, ali nije Horhe kriv sto je mnogo mladji. Uostalom, da nije toliko talentovan, ne bi ga ni uzeli u tim 2008.g.
              Uostalom, i on sam je ranije kazao da je mnogo toga naucio od Rosija.
              Nego, nesto mi pade na pamet: kako bi reagovali Dzarvis i Lorenco, da je Rosi kojim slucajem, umesto Stonera, izbacio iz trke Lorenca?
              Mozete li da zamislite Rosija da odlazi u garazu Yamahe, da se izvini? I kako bi ovi reagovali?
              Znam da je ovo hipoteticki, ali opet.....??????

              Comment


              • Inace moje je misljenje da nije trebao ni da skace,malo je glupo.To je uradio prosle godine i bilo je potpuno spontano i fenomenalno,sa sve kacigom,najbolja proslava pobede bas zato sto je tako spontana a i vise je isla uz onakvu pobedu kad je sve prestigao i na kraju Pedrosu u poslednjem krugu.Sad je pobedio u skroz drugacijoj trci pa nije ni trebao nista da izvodi ali umro sam od smeha kad se polomio. Morao je i on da padne jednom kad vec na stazi ne moze.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ma dobar je Pedrosa samo sto po mom misljenju nema to nesto da bi bio sampion i kad je najpotrebnije on zakaze.
                  i agree..
                  ...sto se tice copy-paste a odnosi se na Horhea,hmm..jeste Rossi to sto jeste,to stoji..ali ljudi,nezavaravajmo se,Rosiju je najveci konkurent zadnje 2 god bas taj Horhe..iste masine,ili priblilizno iste da budem precizniji,ipak je Rosi bio no.1 u toj ekipi,pa smo svi videli kako je bilo na stazi..jak je Lorenco..bez daljnjega..
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Od svih nabrojanih neko je lud,neko manje lud ali svi imaju hrabrosti,a Pedrosa samo malo da je hrabriji bilo bi mnogo zanimljivije.Covek ume da izvuce brzinu iz masine ali sve to pada u vodu kad nema stabilnosti.
                    joooooooj nash....u mnogo cemu se slazem sa tobom,ali nikako ne mozes reci da daniju nedostaje hrabrosti,i ne samo njemu nego nikome od tih stotinak momaka koji svakog drugog vikenda izlaze na start.kao sto kazes,neko je lud,neko manje lud,ali svi do jednog su fenomenalno hrabri i imaju ooooogromna ....
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by denia_el View Post
                      joooooooj nash....u mnogo cemu se slazem sa tobom,ali nikako ne mozes reci da daniju nedostaje hrabrosti,i ne samo njemu nego nikome od tih stotinak momaka koji svakog drugog vikenda izlaze na start.kao sto kazes,neko je lud,neko manje lud,ali svi do jednog su fenomenalno hrabri i imaju ooooogromna ....
                      Ma ima on hrabrosti ali u odnosu na ostale ima je mnogo manje.Da nema hrabrosti ne bi seo na motor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by vesna8.11 View Post
                        Tacno je, svi su hrabri, to nisam napisala jer se to podrazumeva. Da nisu, ne bi ni radili ovo.
                        Waja, nisi u pravu kada je Lorenco u pitanju. Tacno je da je Rosi doveo Yamahu, da bude najbolja, ali nije Horhe kriv sto je mnogo mladji. Uostalom, da nije toliko talentovan, ne bi ga ni uzeli u tim 2008.g.
                        Uostalom, i on sam je ranije kazao da je mnogo toga naucio od Rosija.
                        Nego, nesto mi pade na pamet: kako bi reagovali Dzarvis i Lorenco, da je Rosi kojim slucajem, umesto Stonera, izbacio iz trke Lorenca?
                        Mozete li da zamislite Rosija da odlazi u garazu Yamahe, da se izvini? I kako bi ovi reagovali?
                        Znam da je ovo hipoteticki, ali opet.....??????
                        ..ma uso bi..nema on problem sa tim..sve je to deo njegovog stila..,na kraju krajeva,najveci je,moze mu se,zar ne?
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa znam da bi usao, nego--kako bi ovi reagovali? uh, to bi tek bila vest!!!
                          Pricalo bi se u narednih, ma ko zna koliko godina.Steta.

                          Comment


                          • Vesna,dobro pitanje?

                            Rosi bi se svakako pojavio tamo,ako nista drugo da ih iznervira svojom pojavom.Lorenco ne verujem da bi mu rekao to sto mu je rekao Stoner ali mislim da mozda ne bi hteo ni da ga saslusa.Ali opet,ko ce ga znati?
                            sigpic

                            Comment


                            • Mozda bi se samo okrenuo i otisao u drugi kraj garaze, a Rossi bi vikao za njim: I am very sorry Ih, to bi bila scena za pamcenje Ali ipak mislim da mu ne bi rekao ono sto je Stoner
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • ..isto kao i u hondi....doso im je najveci u posetu..hehehe,jos bi mu trebali zahvaliti na svemu sto je ucinio za njih..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X