Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga 6 BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pazi Siroki na klupi ima odlicnog trenera , po meni je Ivan Velic ne samo zasluzeno uzeo titulu najboljeg trenera nego magistrirao ovo. Nikako mi nije jasno kako je od Bajica izgubio. Siroki je odigrao odlicno i zasluzeno a Bajic
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #17
      Varda je u ovaj PO usla kao veliki favorit i bas me cudi da tamo neki Siroki i Igokea igraju finale.ali svaka cast za Krstica,ubio je Igokeu u drugoj tekmi

      Comment


      • #18
        Uzitak je slusati Dragana Bajica na TO Neprocenjivo
        On je Bracu za_ebao

        edit : kakav razgovor sa Bockom u 1.pravcu ,, Sjedi tu , sjedi , sta me gledas ... ,,
        Last edited by Mr.M; 20-05-12, 20:27.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Igokea razvalila Sirokog u 4. mecu , u jednom trenutku je bilo 25 razlike ali Siroki je to spustio ispod 15 razlike na kraju.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #20
            Razvalicemo ih u Nedelju
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment

            Working...
            X