Announcement

Collapse
No announcement yet.

Qantas Formula 1 Australian Grand Prix 2011 - Albert Park Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Svaka cast momci,nadam se da cete rijesiti taj problem oko banovanja i da cete moci cijelu trku da odradite ;)

    Pogledajte ovo



    A sad pogledajte Fetela



    Gledajte kako radi





    Cak i kod Meklarena,kakva prevara


    sigpic

    Comment


    • #77
      Zanimljivo stvarno,Gledajte Hamiltonu se prednje krilo ljljua u napred a Fetelu sa strane,kao da visi. ;)
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #78
        A gledaj Alonsa,ne mrda,tako bi trebalo svima da bude
        sigpic

        Comment


        • #79
          AAAA, ne mogu da verujem kako je ocigledno, a jos manje da nisam primetio. Nego mi je cudno da se recimo Ferrari ne buni, imaju oni dovoljno uticaja. Jedino ako i oni setaju negde van pravila sa manje uspeha, pa se boje da ce ako kazu to biti podignuto kao tema. Zanimljivo da se kod Hamiltona desava u momentu kada ukljucuje DRS... Moguce da sistemi imaju slican efekat i da se aktiviraju istovremeno. To bi objasnilo zasto su u trci bile mnogo manje razlike u vremenima izmedju RBRa, McLarena i drugih. Svaka cast sto si nasao.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #80
            Ferrari odmah zalbu da ulozi...nije fer prema ostalima,a nije ni cudo sto je Button onako "oladio" Massu na trci kad ga je pretekao...
            Ako nista drugo Ros Brown da ovakav nabaci Sumiju, i eto njemu podijuma
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #81
              Originally posted by bice View Post
              Ferrari odmah zalbu da ulozi...nije fer prema ostalima,a nije ni cudo sto je Button onako "oladio" Massu na trci kad ga je pretekao...
              Ako nista drugo Ros Brown da ovakav nabaci Sumiju, i eto njemu podijuma
              Button je oladio Massu zato sto je par puta bolji vozac od njega, ne mora da ima tehnicku pomoc. Uz to stigao ga je precicom i za to platio.
              Last edited by Nebojsa; 28-03-11, 21:33.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #82
                Ma da,koliko ja god ne volio Batona on je jednostavno bolji vozac od Mase,za klasu bolji ;)
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Dobro ali je konstantno bio brzi od njega,naravno da je bolji vozac to se zna... ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #84
                    Ne mogu da vjerujem koji lopovi ovi iz RB-a.

                    Valjda ce se poduzeti nesto povodom ovoga.

                    Comment


                    • #85
                      Ja ne verujem da Ferrari nije ovako nesto uradio,kad vec ovi to rade zasto i oni lepo to ne urade sta ih briga ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by bice View Post
                        Dobro ali je konstantno bio brzi od njega,naravno da je bolji vozac to se zna... ;)
                        Ako je ona moja teorija o istovremenom ukljucivanju DRSa (pomicnog zadnjeg krila) i pomicnog prednjeg spoilera, bio je brzi od Mase samo na pravcu. Mislim da postoje dokazi za ovu moju teoriju, zvuci zdravorazumski, jer je problem sakriti u telemetriji ovako nesto. Nemoguce je bez telemetrije dokazati bilo sta. Ako bi postojao zapis, bilo bi izuzetno lako jer onda bilo ko moze izaci pred sud i to resiti, ne mora da se bori sa Fiom koja je odlucila da ovo precuti. Ovako se salje istovremeni impuls na dve strane i telemetrija to belezi kao DRS. Kazem da u trci razlika uopste nije bila velika, a mozete i videti koliko se bez KERSa Veber priblizavao Alonsu na pravcima. Kako to da drugi nemaju toliki efekat DRSa, videli smo da je Alonso probao da ga iskoristi protiv Kamuia i nista nije pomoglo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #87
                          Evo linka sa video tutorijalom kako pratiti BBC stream i kako napraviti fake IP adresu: http://wn.com/How_to_Watch_BBC_iPlay..._outside_of_UK

                          Ja licno koristim program " Hide IP Easy" a ima ga na svim warez sajtovima. Vrlo je lak za koriscenje, a evo i linka sa reprizom cele trke u HD modu:
                          http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode...an_Grand_Prix/

                          Naravno potrebno je imate dinamicku IP adresu, i ako vam ne proradi iz prve fake IP, idete samo vise puta na button Stop Hide, dok ne ubodete pravu IP.

                          Uzivajte.

                          Comment


                          • #88
                            Hvala majstore,dobrodosao na forum
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Dell Boy View Post
                              Evo linka sa video tutorijalom kako pratiti BBC stream i kako napraviti fake IP adresu: http://wn.com/How_to_Watch_BBC_iPlay..._outside_of_UK

                              Ja licno koristim program " Hide IP Easy" a ima ga na svim warez sajtovima. Vrlo je lak za koriscenje, a evo i linka sa reprizom cele trke u HD modu:
                              http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode...an_Grand_Prix/

                              Naravno potrebno je imate dinamicku IP adresu, i ako vam ne proradi iz prve fake IP, idete samo vise puta na button Stop Hide, dok ne ubodete pravu IP.

                              Uzivajte.
                              Hvala ti, dobrodosao. Da napomenem da BBC radi najbolje prenose na svetu, isplati se ovo uraditi.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #90
                                Katastrofa



                                Ma nemaaaaaaaaaaaaaa

                                http://www.autoevolution.com/news/ha...ing-33432.html

                                http://f1-dictionary.110mb.com/flexi_wings.html
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X