Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRELAZAK NA NOVI FORUM

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by S-Nash View Post
    Sad ce Ljuba da se raspuca sa banovima.
    ma treba da promeni nick u fensi-Ljuba
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • #92
      Originally posted by Popaj77 View Post
      ma treba da promeni nick u fensi-Ljuba
      Zadrzacu ovaj nick

      Comment


      • #93
        Originally posted by lamarcus_aldridge View Post
        ljudi,ovaj novi forum je mozda lepsi,ali onaj stari mi je nekako bio pregledniji,mozda dok se naviknem...
        stvar navike..

        meni jedino za sada smeta sto nema opcije da se ubaci quote od bilo koje nedavne poruke kad sam vec poceo da pisem novu poruku (to je moglo na starom forumu, samo skrolujes dole i kliknes insert quote, jbg mozda i moze na bulletinu ali nisam provalio )
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • #94
          SVI CLANOVI FORUMA KOJI IMAJU PROBLEM SA RESTARTOVANJEM SIFRE NEKA POSALJU MAIL KOJI KORISTE NA FORUMU NA skforum@hotmail.com I BICE IM RESTARTOVAN PASSWORD,ODNOSNO DOBICE NA MAIL STA TREBA DA ODRADE!
          sigpic

          Comment


          • #95
            Molim vas nemojte otvarati nove teme bespotrebno, sve ce biti na vreme otvoreno, nista nece biti propusteno, hvala na razumevanju.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #96
              Ne brini se, otvorio sam ja novu temu, da im objasnim da ne otvaraju nove teme, da ce sve to vi da uradite.

              Inace, sve pohvale za playoff temu.
              Last edited by Seoski Terminator; 18-04-11, 13:17.

              Comment

              Working...
              X