Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 22 (21. March - 27. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Week 22 (21. March - 27. March)

    [quote author=Liverpool FC link=topic=3432.msg275342#msg275342 date=1300789493]
    Dobro,ali zar ne mislis da je onda Denver profitirao od tog tradea?
    [/quote]

    Sjajna stvar kod tradeova je sto ne mora jedna ekipa da izgubi. Mislim da su i jedni i drugi dobro prosli. Denver je dao superstara koji vise nije zeleo da igra za njih, vec pomalo starog Billupsa i Sheldena Williamsa, za mladjeg playmakera Feltona, dobro krilo Galinarija i i korisnog Wilsona Chandlera. Denver je dobio mladu ujednacenu ekipu koja se ne vrti oko jednog igraca, New York je racunao da ce za Carmela izgubiti neke igrace, ali da ce igranje sa dva superstara biti magnet za slobodne agente i eventualne tradeove pa ce time nadoknaditi izgubljeno, ali se to ne moze uraditi tako brzo. Jednostavno, dobili su top 5 strelca koji je iz NYa i koji je mnogo puta izjavljivao da zeli da igra za njih. Takvi igraci su retka roba, i ponekad se isplati rizikovati jednu sezonu da bi postali contenderi na duze staze. Bili su oni svesni da samo sa Amareom mogu najdalje do druge runde PO, i to je to. I ovako mogu uz mnogo srece proci prvu rundu. A kada jos malo sazri Fields (steal drafta po meni, i on ce biti vrlo koristan. Plus su dobili Chaunseya koji je em koristan em moze biti cip za Paula ili D-Will u nekom eventualnom sign-and-trade dealu. Sve u svemu win-win po meni s tim da je NY mozda mogao malo jeftinije da dobije Mela. No, i pritisak medija i javnosti je mozda malo odradio posao, mislim da su i jedni i drugi zadovoljni.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #92
      Re: Week 22 (21. March - 27. March)

      Ne kazem ja da je NYK ostecen ili nesto slicno,ali je cinjenica da Nuggets igra sada bolje nego sa Karmelom i Bilapsom.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #93
        Re: Week 22 (21. March - 27. March)

        Nesto gadno smrdi kod Knicksa. Cinjenica da dolaskom Mela i Bilapsa nisu nista poboljsali (cak sta vise izgubili su od Clevelanda 2 puta kolko mi se cini), ukazuje da nesto ne valja ili sa trenerom, taktikom itd., mada meni se cini da je sve u glavi - koliko su bezvoljno igrali u 4-oj juce bas nisam mogao da verujem. Imali dobijenu tekmu i onda mnogo mentalno pali , mnogo cudno fghj48d
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • #94
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #95
            Re: Week 22 (21. March - 27. March)

            Ljudi NY mora da puca na prsten sledece sezone,ako ne sledece onda one tamo...a prsten nikad nije osvojila run and gun kosarka...moraju da shvate da je D'antonijev sistem zanimljiv za gledanje ali sa takvim sistemom se prsten nikad,ali nikad nece osvojiti pa makar imali rose-a,wade-a,lebrona,garneta i howarda &+I}\

            Comment


            • #96
              Re: Week 22 (21. March - 27. March)

              [quote author=Ljuba90 link=topic=3432.msg275573#msg275573 date=1300809415]
              Ljudi NY mora da puca na prsten sledece sezone,ako ne sledece onda one tamo...a prsten nikad nije osvojila run and gun kosarka...moraju da shvate da je D'antonijev sistem zanimljiv za gledanje ali sa takvim sistemom se prsten nikad,ali nikad nece osvojiti pa makar imali rose-a,wade-a,lebrona,garneta i howarda &+I}\
              [/quote]

              Apsolutno se slazem, NYK su najbolje igrali kada im je trener bio Pat Riley i igrali su drugu najprljaviju kosarku u istoriji posle Bad Boys Pistonsa. Zato je potrebno da se doveda dva zla defendera (jedan visoki, jedan niski) i da ih Brkati ubacuje u igru kada skripi (mada skripi skoro stalno). Mozda promena trenera resi nesto (%fsd%&j Ne znam bas ko je slobodan, a mogao bi da zadovolji apetite Knicksa. Vecina takvih trenera je ili staro (Larry Brown) ili zauzeto, mozda neki def. trener poput Thibsa? Ili trener iz NCAA?

              EDIT: Naravno ovo najbolje mislim u skorije vreme, ne na sedamdesete, kada su bili visestruki sampioni, suvise je daleko da bi bilo relevantno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #97
                Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                Aaaa jbt,ja sad video da je Duncan povredjen +-*^%* +-*^%* +-*^%*
                Zna li se koliko ce odsustvovati?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #98
                  Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                  [quote author=bice link=topic=3432.msg275579#msg275579 date=1300810102]
                  Aaaa jbt,ja sad video da je Duncan povredjen +-*^%* +-*^%* +-*^%*
                  Zna li se koliko ce odsustvovati?
                  [/quote]


                  Procitao sam negde da ce biti odsutan nedelju-dve.Ali nisam siguran koliko je to tacno. @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                    Nadam se da nije esto mnogo ozbiljno,i da ce se vratiti brzo na teren $*(5f
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                      Duncan je bio na snimanju zgloba i ispostavilo se da povreda nije ozbiljnije prirode.Odsustvovace oko 2 nedelje. @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                          Idalje smo bey Erdena, Jamisona i Varejao-a . Centarska linija nam je strasno tanka, to se moglo videti sinoc, Dwight ih je silovao pod obrucima .


                          Inace, Krstic pada u formi . Ali dobro, u Bostonu njegovi poeni i nisu preterano potrebni, on je tu da ucvrsti svoj reket ... Mada nisam nesto siguran koliko to dobro radi za sada .

                          Comment


                          • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=3432.msg275573#msg275573 date=1300809415]
                            Ljudi NY mora da puca na prsten sledece sezone,ako ne sledece onda one tamo...a prsten nikad nije osvojila run and gun kosarka...moraju da shvate da je D'antonijev sistem zanimljiv za gledanje ali sa takvim sistemom se prsten nikad,ali nikad nece osvojiti pa makar imali rose-a,wade-a,lebrona,garneta i howarda &+I}\
                            [/quote]
                            Nemoj trpati LeBrona u isti kos sa Ruzom i Garnett-om! Salim se! <wicked>

                            Slazem se da bi za NYK najbolje bilo da promene trenera. Velika je to i mocna fransiza, bogata, i zasluzuje mnogo vise od ovoga sto trenutno ima! A zasto uprava ne menja trenera to je verovatno samo njima jasno! $%&5qw7

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                              Nikako mi nije jasno kako neko ko zeli da bude contender moze da drzi "ofanzivnog" trenera na klupi...on bi dobro legao ekipama koje nemaju sanse ni za PO pa da bar budu zanimljive $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=3432.msg275969#msg275969 date=1300837175]
                                Nikako mi nije jasno kako neko ko zeli da bude contender moze da drzi "ofanzivnog" trenera na klupi...on bi dobro legao ekipama koje nemaju sanse ni za PO pa da bar budu zanimljive $#^%RT
                                [/quote]
                                To nije ni meni jasno, pogotovo sto su jako bogati i mogu sebi da priuste bilo kog trenera. Mozda ih je D'Antonio zaduzio sa necim? (%fsd%&j $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X