Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 22 (21. March - 27. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3432.msg276047#msg276047 date=1300844903]
    Atlanta je bre .1. od ekipe sta vam je pa James im dao 43 nije se oznojio, jadni su opet ce Orlando da ih ocisti...
    [/quote]
    &+I}\

    Bullls-i i Boston melju li melju, samo plasim se da na kraju ne budu samleveni! $%&RQa $#^%RT

    Namuce se LAL protiv Phoenix-a! Nije lose! #$&+|r #$&+|r #$&+|r

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

      Kakva utakmica Lakers - Suns. &8@^J


      Kako je Kobe u 3 OT nakon driblinga pogodio trojku preko ruke. l5'%9
      A Nashu svaka cast za igru u 4/4.(I tokom cele utakmice naravno) h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

        Nisam gledao mec,bio je zaista kasno a ja isao pre podne u skolu,cak ne bi stigao da odgledam do kraja i da sam gledao. //h*svb

        Nego vidim ludilo,pa dajte link za skidanje ako ima?

        Mamba,jel bacao Nash sve redom? h5g6k8
        sigpic

        Comment


        • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

          [quote author=S-Nash link=topic=3432.msg276256#msg276256 date=1300883363]
          Nisam gledao mec,bio je zaista kasno a ja isao pre podne u skolu,cak ne bi stigao da odgledam do kraja i da sam gledao. //h*svb

          Nego vidim ludilo,pa dajte link za skidanje ako ima?

          Mamba,jel bacao Nash sve redom? h5g6k8
          [/quote]


          Nisam ni ja gledao mec...pogledao sam recap. $#^%RT


          Evo linka:


          http://www.myp2pforum.eu/threads/472...oilers/page353


          Samo pronadji tu utakmicu na stranici. @(*6sd$%
          sigpic

          Comment


          • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

            E hvala Mamba care. +*@WT*48*
            sigpic

            Comment


            • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

              [quote author=S-Nash link=topic=3432.msg276260#msg276260 date=1300883592]
              E hvala Mamba care. +*@WT*48*
              [/quote]


              Nema na cemu. @(*6sd$% h5g6k8
              sigpic

              Comment


              • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                Mamba, kako tebi da se desi da ne gledas mec LAL-SUNS, pa ja, navijac HEAT-a, sam gledao LAL a ti nisi. $%&RQa $%&RQa $%&RQa

                Comment


                • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                  [quote author=dusan1610 link=topic=3432.msg276374#msg276374 date=1300897917]
                  Mamba, kako tebi da se desi da ne gledas mec LAL-SUNS, pa ja, navijac HEAT-a, sam gledao LAL a ti nisi. $%&RQa $%&RQa $%&RQa
                  [/quote]


                  Ako sam navijac nekog tima ne moram obavezno gledati svaku utakmicu.Ipak imam i ja obaveza,pre svega skola. @(*6sd$%
                  Samo ti gledaj i uzivaj,prikljucicu se i ja kada budem u stanju. h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                    Upravo sam procitao jedan "cudan" podatak...James Jones u poslednje tri sezone samo je jednom isao na polaganje. h5g6k8 #%d*
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3432.msg276394#msg276394 date=1300900406]
                      Upravo sam procitao jedan "cudan" podatak...a to je da James Jones u poslednje tri sezone samo jednoj isao na polaganje. h5g6k8 #%d*
                      [/quote]
                      Isao? $%&RQa $%&RQa $%&RQa &8@^J &8@^J &8@^J

                      Pa to je fenomenalno,za koju godinu cemo opet videti neko polaganje.Bravo JJ za repertoar u napadu. @R&}*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3432.msg276380#msg276380 date=1300898491]

                        Ako sam navijac nekog tima ne moram obavezno gledati svaku utakmicu.Ipak imam i ja obaveza,pre svega skola. @(*6sd$%
                        Samo ti gledaj i uzivaj,prikljucicu se i ja kada budem u stanju. h5g6k8
                        [/quote]

                        Mamba salim se ja malo. @(*6sd$%

                        Comment


                        • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                          Kakvi ste to navijaci, dusan i ja ovde u 6 preatimo vase timove #%d*

                          P.S. Jeste Kobe pogodio ludilo ali Ron Ron je bio kljuc za Lejkerse &+I}\ trojka u kljucno vreme, steal +dunk na +2, i onaj nicim izazvani fade away! Veliki Ron Ron

                          P.S. 2: Cening Fraj je man of the match &+I}\

                          Comment


                          • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3432.msg276454#msg276454 date=1300906466]
                            Kakvi ste to navijaci, dusan i ja ovde u 6 preatimo vase timove #%d*

                            P.S. Jeste Kobe pogodio ludilo ali Ron Ron je bio kljuc za Lejkerse &+I}\ trojka u kljucno vreme, steal +dunk na +2, i onaj nicim izazvani fade away! Veliki Ron Ron

                            P.S. 2: Cening Fraj je man of the match &+I}\
                            [/quote]
                            Ja sam navijac pre svega Partizana,a ove pratim kad stignem u zavisnosti skole.Sad idem ujutru jbg pa mi nema NBA po celu noc. +-*^%*

                            Za ovo se slazem,Ron Ron je prelomio,a Cening je brutalno odigrao.Bas sam sad skinuo tekmu i gledao,stvarno fenomenalan. &8@^J
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                              [quote author=S-Nash link=topic=3432.msg276459#msg276459 date=1300906649]
                              Ja sam navijac pre svega Partizana,a ove pratim kad stignem u zavisnosti skole.Sad idem ujutru jbg pa mi nema NBA po celu noc. +-*^%*

                              Za ovo se slazem,Ron Ron je prelomio,a Cening je brutalno odigrao.Bas sam sad skinuo tekmu i gledao,stvarno fenomenalan. &8@^J
                              [/quote]

                              Modifikujes vreme spavanja, spavas 5 ili 6 sati u ono vreme kad zavrsis obaveze do kad pocne NBA, ja sam danas od 2 do 7 spavao nocu nema sta da se spava %QWT&W

                              Comment


                              • Re: Week 22 (21. March - 27. March)

                                Ja uopste ne spavam, a i ne spava mi se. $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X