Announcement

Collapse
No announcement yet.

March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

    Sinoc Asheville do pobede posle produzetka nad Little Rock-om u jako, jako uzbudljivom mecu, a Clemson ocekivano lagano protiv UAB-a koji po mnogima nije ni trebao da se nadje u turniru.


    Veceras UTSA protiv Alabama State-a i mec koji mi je krivo sto cu morati da propustim, USC - VCU.
    Al' zato od cetvrtka pocinjemo sa intenzivnim pracenjem, mecevi krecu od 17 po nasem, pa do rano ujutru, bice ludilo...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #77
      Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

      http://www.tvarenasport.com/vesti/57...ilo-uzivo.html '65slif

      Comment


      • #78
        Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

        Gledam sad malo VCU-USC,cisto da se pripremim za "Big Dance" Sasvim ok,s' obzirom da su to kvalifikacije...ne smem ni da zamislim kakva ce kosarka biti kasnije u takmicenju...kao sto je Edin Avdic rekao MM je za prave kosarkaske sladokusce,a ima ih dosta ovde


        Nisam siguran kako ce se fizicki i psihicki izdrzati MM + NBA,previse je to informacija $#^%RT

        Comment


        • #79
          Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

          [quote author=Ljuba90 link=topic=3382.msg270051#msg270051 date=1300331120]
          Gledam sad malo VCU-USC,cisto da se pripremim za "Big Dance" Sasvim ok,s' obzirom da su to kvalifikacije...ne smem ni da zamislim kakva ce kosarka biti kasnije u takmicenju...kao sto je Edin Avdic rekao MM je za prave kosarkaske sladokusce,a ima ih dosta ovde


          Nisam siguran kako ce se fizicki i psihicki izdrzati MM + NBA,previse je to informacija $#^%RT
          [/quote]

          Opredelis se za neke timove i to je to h5g6k8 npr UCONN!!! <thumbsup>

          Comment


          • #80
            Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

            Biram Arizonu $#^%RT ali vise gledam zbog talentovanih igraca ovo,nego sto cu da navijam za neki koledz,to mi bas i ne treba u zivotu $#^%RT


            Jedva cekam da vidim sta ce da rade Kemba,Jimmer,Derrick Williams,Sullinger,Barnes,Smith,Irving ako bude igrao,ali cini mi se da ce da igra ograniceno...ma bice ludo,vec sad sam zbunjen $#^%RT

            Comment


            • #81
              Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

              [quote author=Ljuba90 link=topic=3382.msg270061#msg270061 date=1300331725]
              Biram Arizonu $#^%RT ali vise gledam zbog talentovanih igraca ovo,nego sto cu da navijam za neki koledz,to mi bas i ne treba u zivotu $#^%RT


              Jedva cekam da vidim sta ce da rade Kemba,Jimmer,Derrick Williams,Sullinger,Barnes,Smith,Irving ako bude igrao,ali cini mi se da ce da igra ograniceno...ma bice ludo,vec sad sam zbunjen $#^%RT
              [/quote]

              Zbog Kembe i kazem h5g6k8

              Comment


              • #82
                Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                Majke ti? $#^%RT pa naravno da ces zbog Kembe,covek je postao toliko popularan da je to nenormalno...ali onaj buzzer-beater kad je naskocio u nazad &8@^J &8@^J &8@^J Nadam se da ce moci da igra bitnu ulogu u NBA,ali nisam jos ubedjen...Videcemo posle MM-a kako ce da se kotira %QWT&W

                Comment


                • #83
                  Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                  [quote author=Ljuba90 link=topic=3382.msg270076#msg270076 date=1300332391]
                  Majke ti? $#^%RT pa naravno da ces zbog Kembe,covek je postao toliko popularan da je to nenormalno...ali onaj buzzer-beater kad je naskocio u nazad &8@^J &8@^J &8@^J Nadam se da ce moci da igra bitnu ulogu u NBA,ali nisam jos ubedjen...Videcemo posle MM-a kako ce da se kotira %QWT&W
                  [/quote]

                  To je nista u poredjenju sa sledecom utakmicom koju je odigrao protiv Sirakuze istog dana kada je Jimmer imao 52 Kemba je dao 33 12 skokova 6 asistencija 6 ukradenih &8@^J Veliki Kemba in da clutch Walker $#^%RT

                  Comment


                  • #84
                    Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                    Da,znam i za to Dobar je Kembica +*@WT*48*

                    Comment


                    • #85
                      Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                      Elem,danas pocinje March Madness pa da krenemo i mi da ludimo $#^%RT

                      Za sve koji imaju Arenu1 da znaju da ce biti prenos u 17 i 15 i to West Virginia-Clemson i u 21 i 10 Vanderbilt-Richmond...E sad u WV i Clemsonu nema nekih zvezda ali ima dosta solidnih igraca i treba ocekivati zanimljivu utakmicu jer je Clemson dosta jaci nego sto ljudi misle...Iz Vanderbilta svakako treba obratiti paznju na Johna Jenkinsa,fantasticnog sutera i moguceg pika iz prve runde,a iz Richmonda su tu Harper i Anderson...To je sto se tice Arene


                      Igrace na koje danas treba obratiti paznju su takodje : K.Faried iz Moreheda,apsolutna zver pod kosem,iako nije previse visok,on je previse jak i ja iskreno puno ocekujem od njega...Zatim iz Kentucky-a Lamb,T.Jones,B.Knight...2. i 3. ce zavrsiti u prvih 15 pikova na draftu i ovo je svakako vrlo jaka ekipa...onda Kawhi Leonard iz San Diega,vrlo dobar igrac...Naravno tu je i "The Jimmer" Fredette iz BYU-a kome nije strano da ubaci 30,40 pa cak i 50 poena...rasan suter sa dobrim ulazom,slabijom odbranom...Treba obratiti posebnu paznju na Connecticut jer oni imaju momka koji moze svakog sam da pobedi-to je Kemba Walker,fantastican scorer...


                      Ima naravno jos dobrih igraca,ali meni nekako ovih par "bodu oci" %QWT&W Nadam se da ce nas biti zaludjenika za ovo ludilo $#^%RT

                      Comment


                      • #86
                        Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                        Ja se ukljucujem oko 7 otprilike i jedva cekam pocetak!!!
                        Ko ima ESPN tu ce ici multiprenos, pa cu vam usput govoriti na koga da obratite paznju i zbog cega. %QWT&W
                        Ajde da nas bude sto vise, verujte mi, ovo je najbolje sto kosarka moze da ponudi. @(*6sd$%
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #87
                          Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                          Ja gledam na areni ove utakmice za koje je Ljuba rekao.Nema sanse da gledam preko strema nesto,dovoljne se dve za jedno vece. h5g6k8
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                            Jebem ti, Butler - Old Dominion, sad se moram probuditi bar u 6. $JS}| $JS}| $JS}|
                            To ce verovatno prenositi ESPN, verujte, bice sjajna utakmica. @(*6sd$%
                            Butler ekipa koja kao sto znate prosle godina igrala finale, a Old Dominion je jedan od onih timova koji uvek moze da napravi iznenadjenje i dodje daleko. Glavni igrac za pracenje je svakako Shelvin Mack, sjajan combo guard!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #89
                              Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                              Ajde Mac imas jos 3 sata,brzo na spavanje -E)%&4 $#^%RT


                              Jos jednom da napomenem sve ljude koji mogu da nadju streamove za espn neka stavljaju ovde...meni je Wade dao neki i moze da se gleda utakmica,ali se slova i brojevi ne vide $#^%RT

                              Comment


                              • #90
                                Re: March Madness 2011 - NCAA Basketball Tournament

                                Ipak nista od kuntanja, juce sam se posle sjajne partije onih mojih pacenika iznervirao i legao da spavam u pola 8, ne secam se kad sam zadnji put izveo tako nesto. $#^%RT
                                Ako mi se prispava popice se koja fukica, pa taman do Bulls-a da se prezivi... h5g6k8
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X