Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 21 (14. March - 20. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

    [quote author=Branislav link=topic=3377.msg273905#msg273905 date=1300638911]
    Za mene Sixers-i ostaju i dalje najperspektivniji tim lige. Opet kazem, ako se bude ulagalo u njih imaju sanse da u nekom razumnom periodu igraju i finale Istoka.
    Denver i OKC jesu mlade ekipe ali bez ikakve sanse da se nadju u finalu Zapada ili osvoje prsten. Znaci da za njih nema nikakve prave perspektive.
    [/quote]

    Uf koliko mi je tesko da se ne slozim sa mojim Heat-ovcem ali moram da kazem da je talenat OKC-a bolesno veliki po meni ce oni ako LA ne rekonstruise tim biti sampioni zapada uskoro %QWT&W

    Comment


    • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

      [quote author=Branislav link=topic=3377.msg273905#msg273905 date=1300638911]
      Za mene Sixers-i ostaju i dalje najperspektivniji tim lige. Opet kazem, ako se bude ulagalo u njih imaju sanse da u nekom razumnom periodu igraju i finale Istoka.
      Denver i OKC jesu mlade ekipe ali bez ikakve sanse da se nadju u finalu Zapada ili osvoje prsten. Znaci da za njih nema nikakve prave perspektive.
      [/quote]


      Sto mislis da Denver ne moze u finale Zapada...a Philadelphia moze igrati finale Istoka?Pa zar Miami nece na Istoku sada vladati,jos tu dodaj i Chicago i sigurno ce jos jedan tim da se pojaca ili popravi igru(New York)...
      Dok Zapad realno slabi,San Antonio je star,Nowitzki nece moci do 40. ovako igrati,kao i Kobe, Gasol i Fischer koji je veoma bitan...mislim da ce imati manju konkurenciju Denver nego Philadelphia.
      sigpic

      Comment


      • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3377.msg273908#msg273908 date=1300639052]
        Uf koliko mi je tesko da se ne slozim sa mojim Heat-ovcem ali moram da kazem da je talenat OKC-a bolesno veliki po meni ce oni ako LA ne rekonstruise tim biti sampioni zapada uskoro %QWT&W
        [/quote]
        $#^%RT $#^%RT $#^%RT

        Ima timova koji jednostavno nisu "pretplaceni" na Titulu. OKC je i mlad i talentovan tim ali poenta i jeste u tome sto ce se rosteri menjati. Lakers-i, SAS i Dallas ce ostati vecito dominantni na Zapadu.
        Na Istoku je nesto bolja situacija. Boston je neprikosnoveni vladar ali ima mesta i za druge.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

          [quote author=Branislav link=topic=3377.msg273913#msg273913 date=1300639459]
          $#^%RT $#^%RT $#^%RT

          Ima timova koji jednostavno nisu "pretplaceni" na Titulu. OKC je i mlad i talentovan tim ali poenta i jeste u tome sto ce se rosteri menjati. Lakers-i, SAS i Dallas ce ostati vecito dominantni na Zapadu.
          Na Istoku je nesto bolja situacija. Boston je neprikosnoveni vladar ali ima mesta i za druge.
          [/quote]

          Oduvek sam znao da si razuman covek, i pored prevelikog optimizma. $#^%RT $#^%RT <wicked>

          Comment


          • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3377.msg273909#msg273909 date=1300639224]

            Sto mislis da Denver ne moze u finale Zapada...a Philadelphia moze igrati finale Istoka?Pa zar Miami nece na Istoku sada vladati,jos tu dodaj i Chicago i sigurno ce jos jedan tim da se pojaca ili popravi igru(New York)...
            Dok Zapad realno slabi,San Antonio je star,Nowitzki nece moci do 40. ovako igrati,kao i Kobe, Gasol i Fischer koji je veoma bitan...mislim da ce imati manju konkurenciju Denver nego Philadelphia.
            [/quote]
            Mislim da ne moze. Denver, OKC, Portland, Hornets-i, Phoenix... su timovi za "tranziciju". Budes tamo, naucis skolu i ako si jako dobar ides u LAL, Boston, SAS, Dallas, Chicago, sada i Miami.
            Za Sixers-e sam naveo da u njih treba ulagati i da mogu igrati finale u nekom "razumnom" vremenu!
            Za sada ce vladati Boston, Miami i Chicago.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

              [quote author=bledi link=topic=3377.msg273916#msg273916 date=1300639637]
              Oduvek sam znao da si razuman covek, i pored prevelikog optimizma. $#^%RT $#^%RT <wicked>
              [/quote]
              Naravno da sam razuman! <wicked> $#^%RT

              Posle Boston-a, Lakers-a, Spurs-a i Chicaga, Philadelphia je 5 najjaca fransiza u istoriji NBA lige. Tu se uvek nalaze New York i Dallas koji su "imena" sa mnogo novca i tesko da ce se naci dobar i razuman igrac koji ce odbiti njihovu ponudu. Na koga se oni namerace uglavnom ga i "uhvate".
              Miami Heat upravo sada pokusava da "ispise svoju istoriju" i udje u ovaj "klub najjacih".

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                Jebem im mater sugavu...pa kada su jos Detroit i Atlanta odigrali cetvrtinu 34-33? &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6


                Odigram under i prva cetvrtina OK,a druga ovako usere,mora usrat...ne mozes dobiti nikako! $JS}| $JS}| #%d*
                sigpic

                Comment


                • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                  Sta rade Niksi u 1. cetvrtini. $JS}|

                  Comment


                  • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3377.msg274034#msg274034 date=1300648004]
                    Jebem im mater sugavu...pa kada su jos Detroit i Atlanta odigrali cetvrtinu 34-33? &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6


                    Odigram under i prva cetvrtina OK,a druga ovako usere,mora usrat...ne mozes dobiti nikako! $JS}| $JS}| #%d*
                    [/quote]
                    I meni treba Under! 2/4 34-33! fghj48d

                    HT 55-50! *E8$

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                      [quote author=dusan1610 link=topic=3377.msg274044#msg274044 date=1300648794]
                      Sta rade Niksi u 1. cetvrtini. $JS}|
                      [/quote]
                      Knicks-i za 6 minuta dali 4 poena! #^GH*# (%fsd%&j *E8$

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                        [quote author=Branislav link=topic=3377.msg274046#msg274046 date=1300648898]
                        I meni treba Under! 2/4 34-33! fghj48d

                        HT 55-50! *E8$
                        [/quote]


                        Stvarno ne secam se kada je Atlanta u jednoj cetvrtini dala 30+ poena,isto i Detroit.Pa nisu davali ni Golden State-u,Phoenixu i New Yorku. #%d* #%d* #%d*


                        Humphries 18 17. #%d* Farmar 17 asistencija. #%d* #%d*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                          [quote author=Branislav link=topic=3377.msg274047#msg274047 date=1300648994]
                          Knicks-i za 6 minuta dali 4 poena! #^GH*# (%fsd%&j *E8$
                          [/quote]

                          Napravice comeback verovatno.

                          Comment


                          • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                            Kadrashian 15 15 kad oces

                            Comment


                            • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                              E Bane ode ovo u kurac. #%d*
                              Sto je najgore rekao sam prijatelju da igra Stuckey-a under,jer nije starter a i kontao sam da ce utakmica ici under. #%d*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Week 21 (14. March - 20. March)

                                Kako su Netsi trula ekipa, umalo da se kladim na njih, a vodili 17 razlike. I neka su ih Wall&company dobili, sva cast. Kardashian izgleda dobro brine o njemu. $#^%RT
                                Ja igrao na ATL hendikep, preko sedam da dobiju, a na Knikcse under. +*@WT*48* Al se raspadaju trenutno 30:7 &*#GI(] &*#GI(]

                                Comment

                                Working...
                                X