Announcement

Collapse
No announcement yet.

COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

    Neznam da li je ovo do mene,ali ne vidim na tv-u ko je prvi ko drugi,a vremena do pola.Da li vi dimate te probleme?
    FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

    Comment


    • #92
      Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

      [quote author=MLADOSTLE link=topic=3376.msg272539#msg272539 date=1300547778]
      Neznam da li je ovo do mene,ali ne vidim na tv-u ko je prvi ko drugi,a vremena do pola.Da li vi dimate te probleme?
      [/quote]

      To ti je do kablovskog operatera i do njihovog glupog formatiranja na risiverima (emituje se na 16:9, risiver podesen 4:3). Ja imam isti problem na ESPN Americi i Eurosportu 2 kad odem kuci u Vrsac, fali mi 4 cm sa obe strane ekrana &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 U Novom Sadu to nemam. Nazalost, neresivo je, mora operater to da sredi u centrali, a obicno to ne urade.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #93
        Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

        TeroR i Corteze &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J Njih dvojica sekund ispred svih.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #94
          Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

          Nikolas TeroRR i Sandro Korteze daleko ispred svih #$&+|r ,sutra njih dvoje za pobedu.Ja navijam za Sandra!
          FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

          Comment


          • #95
            Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

            Zaista su bili ubedljivi i svakako su prvi favoriti i za titulu ali tek je 1. trka.Videcemo sutra,ne mogu da docekam. :fc-[

            Folger 6. nadam se podijumu,strasnu cuku ima,uzivanje je gledati njegove trke. @R&}*
            sigpic

            Comment


            • #96
              Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

              Po meni i Vaskez i Folger mogu pobediti,verovatno ce se boriti za titulu. &%@5w8&*
              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

              Comment


              • #97
                Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                [quote author=S-Nash link=topic=3376.msg272561#msg272561 date=1300549695]
                Zaista su bili ubedljivi i svakako su prvi favoriti i za titulu ali tek je 1. trka.Videcemo sutra,ne mogu da docekam. :fc-[

                Folger 6. nadam se podijumu,strasnu cuku ima,uzivanje je gledati njegove trke. @R&}*
                [/quote]

                Jako je tesko za ovu kategoriju tvrditi ko je favorit. Sto su motori slabiji to su razlike manje. U 125 obicno bude najvise pobednika, izuzetak recimo prosla sezona, Markez je jednostavno bio brutalan. Mislim da ni Terrol ni Sandro nemaju taj kvalitet. Bice extra zanimljivo. Pocinje Moto 2, napred Aleix, Pol i Marc!
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #98
                  Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                  [quote author=MLADOSTLE link=topic=3376.msg272564#msg272564 date=1300549921]
                  Po meni i Vaskez i Folger mogu pobediti,verovatno ce se boriti za titulu. &%@5w8&*
                  [/quote]
                  Pa ima dosta vozaca koji mogu da pobede,125 je to,nikad se ne zna.Za Jonasa je vreme da pokaze onaj talenat iz 2009 posto je prosle godine zaista podbacio.Momci na koje bi ja jos obratio paznju su svakako Gadea,Zarco i Moncayo.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                    [quote author=NebojsaNS link=topic=3376.msg272568#msg272568 date=1300550107]
                    Jako je tesko za ovu kategoriju tvrditi ko je favorit. Sto su motori slabiji to su razlike manje. U 125 obicno bude najvise pobednika, izuzetak recimo prosla sezona, Markez je jednostavno bio brutalan. Mislim da ni Terrol ni Sandro nemaju taj kvalitet. Bice extra zanimljivo. Pocinje Moto 2, napred Aleix i Marc!
                    [/quote]
                    Pa to stoji naravno da je tesko utvrditi ko je favorit,ali opet zbog prosle sezone je svakako Terol broj 1 a Cortese 2,s tim da je moje misljenje da oni nemaju neku svetlu buducnost sto se tice jacih kategorija.

                    U Moto2,tek tu se nista ne zna. #$&+|r
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                      U moto2 od prvog do zadnjeg svi mogu da pobede,meni favorit Bradl.
                      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                      Comment


                      • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                        Svaka cast za Bradla,covek fantasticno vozi.

                        Comment


                        • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                          &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 Steta za tih sekund za Marca koliko je kasnio mozda bi skinuo Stefana. No i drugo je dobro, znamo da je MM najjaci u trci, kao i svi pravi vozaci. Bradl, kapa dole! A sada ono glavno!!!!!!!! %G8_ %G8_ %G8_ Konacno
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                            Odlican Bradl,zaista ima ritam i konstantno okrece odlicne krugove.

                            Marquez na svojoj prvoj trci u Moto2 2.u kvalifikacijama,videcemo da li ce sutra uspeti da dodje do podijuma ili mozda pobede.Iskreno,nisam ocekivao bas ovako dobar start.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                              [quote author=Djuka99gp link=topic=3376.msg272606#msg272606 date=1300553143]
                              Svaka cast za Bradla,covek fantasticno vozi.
                              [/quote]


                              Comment


                              • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                                Prvi put pisem jer sam frustriran komentarisanjem.
                                Ako se vec komentatori ne razumeju u nesto onda to ne treba da spominju.
                                Citiram "Motor mu je zaigrao, ocigledno je da mu je ogibljenje lose podeseno". Ocigledno je bilo da je covek pretera pa je motor krenuo da proklizava. Vi niste inzinjeri u nekom timu da biste procenili da je ogibljenje lose. ili ako se vec razumete potkrepite to cinjenicama.
                                Onaj drugi, nemislim na Ercega kaze da vec vidi Markeza u moto gp-u sledece god. ako se iole razumete u trke shvaticete da honda nikad ne bih povukla 17-togodisnjaka u tako jak sampionat tako rano medju one vukove jer bi tako mlad "izgoreo". Markez ce biti u moto2 jos minimum par god da skuplja iskustvo i da se kali.
                                Kaze se ram a ne sasija (sasija je izraz koji se koristi u automobilizmu).
                                toliko toga ima da se kaze jer je ovo sampionat prototipova , toliko novina, tehnickih zanimljivosti ali ne, mi u cetvrtak slusamo kako Andrea Ianone ima mnogo lep broj 29 i kako tamo neki vozac ove godine vozi beli motor a ne crni koji je vozio prosle.
                                Slusao sam ercega u cetvrtak, covek ne zatvara, pricao je 15 min bez da je udahnuo vazduh. sada bi neko rekao da je to pohvalno, ali da me je neko pitao sta je covek ispricao za 15min ja ne bih znao da kazem. to se zove prazna prica.
                                Meni netreba da mi neko kaze sta se desava na stazi, da mi procita vreme kruga koje pise na ekranu vec ono sto se desava van staze.
                                Mozda je ovo ok za pocetnike ali za nas stare znalce motogp masina ovo je jako lose. Jako sturo sa informacijama ali opet sa druge strane mozda je i bolje ovako nego da se dohvate necega sto ne znaju pa da bude jos gore.
                                Ima li jos neko u ovoj zemlji ko zna da komentarise moto trke?
                                Pitanje za komentatore. Da li ste ikada u zivotu vozili motor, makar to bio i skuter od 50 kubika????
                                I na kraju okanite se price koju toliko forsirate da Elias ne moze da zagreje gumu zato sto toliko visi sa motocikla apsolutno netacno.

                                Comment

                                Working...
                                X