Announcement

Collapse
No announcement yet.

COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]


    http://www.motogp.com/en/Results+Sta.../QAT/MotoGP/QP
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

      1

      Comment


      • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

        Kao Rossijev fan zavidim ti sto nisi gledao. Ne zavidim ti sto imas samo RTS i Pink, nema gore kombinacije $#^%RT
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • [/quote]


          Sto nisi trazio link,poslali bi ti da gledas.

          Comment


          • Comment


            • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

              [quote author=Djuka99gp link=topic=3376.msg272936#msg272936 date=1300568823]

              Sto nisi trazio link,poslali bi ti da gledas.
              [/quote]

              Comment


              • [/quote]


                Ako ne budes imao gde da gledas zovi upomoc za link ja ili neko ce ti poslati,i ja cu 125cc i moto 2 gledati preko neta.

                Comment


                • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                  [quote author=Djuka99gp link=topic=3376.msg272943#msg272943 date=1300569152]

                  Ako ne budes imao gde da gledas zovi upomoc za link ja ili neko ce ti poslati,i ja cu 125cc i moto 2 gledati preko neta.
                  [/quote] +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* (*#^R^ (*#^R^ (*#^R^ %G8_ %G8_ %G8_

                  Comment


                  • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                    Hvala djuki i vesni!
                    Nisam gledao kvalif. al me Horhe prijatno iznenadio, kao i Simoncheli...

                    Comment


                    • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                      Celu zimu cekamo da pocne GP Sampionat,a sad vidim da nece biti prenosa 125 ica i GP2,zbog fudbala! /#*^D.Vidim da necemo gledati ,vitezove modernog doba koji stavljaju glavu u torbu,samo da bi dokazali ko je tata ,zbog 22 idiota,koji za velike pare jure za loptom.Kako mi se cini bez prekida i leti i zimi,u 22 sampionata ,na 3 kontinenta, u105 zemalja,312 liga,56 kvalifukacija'100 baraza i kojih jos gluposti,na 12 nasih kanala ,u isto vreme,ma daj!!!!
                      &+I}\ Ako postoji iko u organizaciji programa SPORT KLUB kanala, ko moze da vrati u program 125 ice i GP2,na obican SPORT KLUB ,koji se emituje na SBB TV,svi GP ovci bili bi vise nego zahvalni!!! &8@^J . U protivnom,fudbal sigurno ,sigurno mi gledati necemo !!!Pa vi na piplmetru proverite koliko njih gleda 7@$**,a koliko GP u 20.00 <thumbsup>

                      Comment


                      • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                        [quote author=dr.Boban link=topic=3376.msg273413#msg273413 date=1300581627]
                        Celu zimu cekamo da pocne GP Sampionat,a sad vidim da nece biti prenosa 125 ica i GP2,zbog fudbala! /#*^D .Vidim da necemo gledati ,vitezove modernog doba koji stavljaju glavu u torbu,samo da bi dokazali ko je tata ,zbog 22 idiota,koji za velike pare jure za loptom.Kako mi se cini bez prekida i leti i zimi,u 22 sampionata ,na 3 kontinenta, u105 zemalja,312 liga,56 kvalifukacija'100 baraza i kojih jos gluposti,na 12 nasih kanala ,u isto vreme,ma daj!!!!
                        &+I}\ Ako postoji iko u organizaciji programa SPORT KLUB kanala, ko moze da vrati u program 125 ice i GP2,na obican SPORT KLUB ,koji se emituje na SBB TV,svi GP ovci bili bi vise nego zahvalni!!! &8@^J . U protivnom,fudbal sigurno ,sigurno mi gledati necemo !!!Pa vi na piplmetru proverite koliko njih gleda 7@$** ,a koliko GP u 20.00 <thumbsup>
                        [/quote]


                        Opusti se cove,o oveme smo raspravljali prosle godine i nista se nije postiglo,treba da budemo srecni sto imamo i ovo.
                        Jos da stvar bude gora kod nas u Kikindi se desio neki kvar na SBB-u jos sinoc i nemamo sliku,bar ovaj deo grada u kojem ja zivim,a pitanje je i dali cemo je dobiti.

                        Comment


                        • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                          Sad gledam po kladionicama i kvota na pobedu Kejsija danas svega 1,30, a na Rosija 25,00 +-*^%*.
                          Mislim da je svima jasno da je Kejsi ovde najbolji &+I}\

                          Comment


                          • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                            [quote author=Bosko link=topic=3376.msg273594#msg273594 date=1300615984]
                            Sad gledam po kladionicama i kvota na pobedu Kejsija danas svega 1,30, a na Rosija 25,00 +-*^%* .
                            Mislim da je svima jasno da je Kejsi ovde najbolji &+I}\
                            [/quote]


                            Comment


                            • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                              Ovde realno samo Rosijevi navijaci mogu da ocekuju Rosija na podijumu %QWT&W
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                                Ja ne verujem bas da ce Rosi biti na podijuma,najvise ce biti peti. &%@5w8&*
                                FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                                Comment

                                Working...
                                X